Na D7 u Slaného se stalo několik nehod, silnice jsou namrzlé

Provoz na dálnici D7 u Slaného směrem do Prahy dnes brzo ráno zkomplikovaly tři nehody. Podle policie se obešly bez zranění a neblokovaly provoz. Vozovka je ale místy silně namrzlá, a to nejen na D7, ale rovněž na dálnici D6 i na středočeských silnicích nižších tříd. Řidiči by měli jezdit s maximální opatrností, řekla policejní mluvčí Lucie Nováková. Auta ráno bourala také na namrzlých silnicích na Kladensku či Kolínsku, několik lidí museli ošetřit zdravotníci.

Přidejte svůj názor

Počasí
doporučujeme

Středočeští hasiči brzo ráno na twitteru uvedli, že zasahují na 17. kilometru D7 u nehody tří osobních automobilů, později vyjížděli na dálnici v těchto místech k dalších dvěma lehčím kolizím. Automobily skončily mimo dálnici, a tak policisté nemuseli omezit provoz, nikdo se nezranil.

Řidič měli problémy také na namrzlých silnicích na Kladensku. Přímo v Kladně skončil osobní automobil na boku, jednoho člověka museli ošetřit záchranáři. "Z Kyšic na Braškov jde o nehodu osobního automobilu, který sjel do příkopu. Nehoda se obešla bez zranění. Hasiči budou vozidlo vytahovat pomocí navijáku," napsali hasiči.

V příkopu skončilo auto po jízdě na namrzlé vozovce i za obcí Zásmuky na Kolínsku směrem na Nesměň, záchranáři ošetřili jednoho člověka. "Další nehoda se stala na silnici z Barchovic na Horní Kruty před odbočkou na Hryzely. Osobní auto narazilo do stromu. Zraněný člověk je v péči zdravotnická záchranné služby. Hasiči provedli protipožární opatření. Opět byla v místě namrzlá vozovka," informovali hasiči.

Kvůli kolizím na D7 ráno jezdily příměstské autobusové linky číslo 388 a 389 odklonem mimo dálnici a nabíraly zpoždění deset až dvacet minut, uvedla na webu společnost Ropid, která organizuje MHD v Praze a okolí. Před 07:00 se vrátily na svou původní trasu. Se zpožděním musejí počítat i cestující několika dalších příměstských linek jezdící ze středočeských obcí a měst do Prahy.

Loading...
Vstupte do diskuze
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Nový e-shop pro dálniční známky? Programátoři jedou naplno, hotovo má být…

25.01.2020 12:14 Práce na novém IT systému k elektronickým dálničním známkám, kterých se v rámci veřejného…

Mladý řidič na Vsetínsku vjel pod kola kamionu, zemřel na místě

25.01.2020 10:44 V Prostřední Bečvě na Vsetínsku zemřel při střetu s kamionem třiadvacetiletý řidič osobního auta.…

Na D1 havaroval kamion. Vysypaly se plechovky s kukuřicí, velký únik nafty

25.01.2020 10:16 Na dálnici D1 u Jihlavy havaroval dnes ráno kamion převážející plechovky kukuřice. Na 112.…

Havlíček začal na dopravě rázně. Co bude s e-shopem za 400 milionů?

24.01.2020 14:18 Aktualizováno Zakázka na IT systém k elektronickým dálničním známkám bude zrušena bez jakékoliv sankce. Po…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama