Na Slovensku soudí muže obžalovaného ze tří vražd, v roce 2010 měl rozčtvrtit Češku

Na Slovensku dnes začalo soudní líčení s mužem, který čelí obžalobě ze tří vražd. Podezřelý je kromě jiného z toho, že surovým způsobem zavraždil svou někdejší českou partnerku. Obžalovaný u soudu podle slovenských médií vinu popřel, v případě odsouzení mu hrozí doživotí.

Soud, ilustrační foto
doporučujeme

Slovenská policie před třemi lety po obvinění muže informovala, že první obětí se stala jeho družka. Žil s ní nejprve v České republice, později se přestěhovali na Slovensko a společně vychovávali potomka. Žena z Karviné se ale kvůli podezření, že ji partner podvádí, chtěla vrátit k rodičům, což policie označila za motiv vraždy. Podle médií vrah ženu v roce 2010 rozčtvrtil a spálil.

Obžaloba muže viní také z toho, že později podobným způsobem zavraždil další ženu. Třetí obětí byl podle vyšetřovatelů partner jeho poslední přítelkyně.

Slovenská televize Markíza dříve informovala, že obžalovaný se ke zločinům přiznal a policistům ukázal, kde se zbavil pozůstatků obětí. Později ale doznání odvolal a u soudu odmítl vypovídat.

Obžalovaný byl již dříve odsouzen k pětiletému vězení za týrání dítěte.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Co brání konci fosilních paliv? Politologové upozorňují na uhlíkovou past

13.06.2021 00:01 NÁZOR – Klimatická krize je nepochybně horkým tématem summitu G7 v Cornwallu, konstatují Marcus…

Lídři EU vyzývali na summitu G7 Johnsona k dodržování pobrexitové dohody

12.06.2021 19:27 Aktualizováno Lídři Evropské unie dnes na okraj summitu ekonomicky vyspělých zemí skupiny G7 v anglickém…

EU je silná a životem pulzující organizace, řekl Biden na summitu G7

12.06.2021 17:27 Aktualizováno Evropská unie je neskutečně silná a životem pulzující organizace, řekl podle Reuters americký…

Ve Štrasburku našli čtyři případy nakažlivé mutace koronaviru

12.06.2021 14:16 V Štrasburku objevili skupinu lidí nakažených formou koronaviru, jež se poprvé objevila v Indii a…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama