Doprava v Praze kolabuje. Stojí auta, vlaky už se rozjely

Dopravu v pražské Libni dnes odpoledne zkomplikovala série nehod, které ztěžují hlavně průjezd ulicí V Holešovičkách. Desítky vlaků včetně mezinárodních rychlíků zase zastavila na dvě hodiny srážka muže s vlakem na hlavním nádraží v Praze.

Přidejte svůj názor 5 komentářů

Praha
doporučujeme

Dopravu v pražské Libni dnes odpoledne zkomplikovala série nehod, které ztěžují hlavně průjezd ulicí V Holešovičkách. Ve směru do centra i z centra k dálnici D8 se srazilo osobní auto s nákladním vozem a blokují vždy jeden jízdní pruh. Vyplývá to z informací policie na webu. Doprava v oblasti kolabuje.

Osobní a nákladní auto se srazilo před 15:30 na výjezdu z Prahy poblíž odbočky do ulice Na Truhlářce a v opačném směru zhruba o čtvrt hodiny později u mostu přes Zenklovu ulici. Cestu do centra ulicí V Holešovičkách komplikuje také nehoda osobního auta, která se za nájezdem ze Zenklovy stala před 16:00.

Nehoda dvou osobních aut zablokovala provoz i na Kobyliském náměstí. Cestu z něj do Zenklovy navíc omezují práce na silnici, kvůli kterým je neprůjezdný jeden jízdní pruh.

Desítky vlaků včetně mezinárodních rychlíků zastavila dnes odpoledne na dvě hodiny srážka muže s vlakem na hlavním nádraží v Praze. Při srážce byl asi čtyřicetiletý muž vážně zraněn, řekla ČTK mluvčí pražské zdravotnické záchranné služby Jana Poštová.

Sražený muž přišel při nehodě o nohy a utrpěl také zranění hlavy. Byl podle mluvčí záchranné služby uveden do umělého spánku a přepraven do nemocnice.

Nehoda zastavila krátce po 16:00 asi pět desítek spojů v úsecích mezi hlavním nádražím a Libní, Vysočany a Holešovicemi. Byly mezi nimi i mezinárodní vlaky do Maďarska či Německa. Provoz byl obnoven podle webu Českých drah zhruba v 18:10.

Loading...
Vstupte do diskuze (5)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Kolaps dopravy v Česku. D1 uzavřely nehody

07.12.2019 11:14 Dopravu na východě České republiky komplikuje dnes ráno a dopoledne ledovka. Kvůli několika nehodám…

Náledí na jihu Moravy: Jedna nehoda za druhou, řidiči by si měli dát pozor

07.12.2019 09:01 Dopravu na jihu Moravy komplikuje ráno náledí. Policisté obdrželi v průběhu půlhodiny hlášení o…

POZOR: Vysočinu pokryla ledovka, zasahují všechny sypače. Na D1 prší a…

07.12.2019 08:29 Na silnicích kraje Vysočina je ledovka. Silničáři zasahují s 91 sypači, snaží se upravit především…

Auto na Trutnovsku srazilo malého chlapce, zemřel na místě

05.12.2019 12:46 Na silnici I/14 v obci Rudník na Trutnovsku srazilo osobní vozidlo chlapce, na místě zemřel. Nehoda…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama