Doprava v Praze kolabuje. Stojí auta, vlaky už se rozjely

Dopravu v pražské Libni dnes odpoledne zkomplikovala série nehod, které ztěžují hlavně průjezd ulicí V Holešovičkách. Desítky vlaků včetně mezinárodních rychlíků zase zastavila na dvě hodiny srážka muže s vlakem na hlavním nádraží v Praze.

Praha
doporučujeme

Dopravu v pražské Libni dnes odpoledne zkomplikovala série nehod, které ztěžují hlavně průjezd ulicí V Holešovičkách. Ve směru do centra i z centra k dálnici D8 se srazilo osobní auto s nákladním vozem a blokují vždy jeden jízdní pruh. Vyplývá to z informací policie na webu. Doprava v oblasti kolabuje.

Osobní a nákladní auto se srazilo před 15:30 na výjezdu z Prahy poblíž odbočky do ulice Na Truhlářce a v opačném směru zhruba o čtvrt hodiny později u mostu přes Zenklovu ulici. Cestu do centra ulicí V Holešovičkách komplikuje také nehoda osobního auta, která se za nájezdem ze Zenklovy stala před 16:00.

Nehoda dvou osobních aut zablokovala provoz i na Kobyliském náměstí. Cestu z něj do Zenklovy navíc omezují práce na silnici, kvůli kterým je neprůjezdný jeden jízdní pruh.

Desítky vlaků včetně mezinárodních rychlíků zastavila dnes odpoledne na dvě hodiny srážka muže s vlakem na hlavním nádraží v Praze. Při srážce byl asi čtyřicetiletý muž vážně zraněn, řekla ČTK mluvčí pražské zdravotnické záchranné služby Jana Poštová.

Sražený muž přišel při nehodě o nohy a utrpěl také zranění hlavy. Byl podle mluvčí záchranné služby uveden do umělého spánku a přepraven do nemocnice.

Nehoda zastavila krátce po 16:00 asi pět desítek spojů v úsecích mezi hlavním nádražím a Libní, Vysočany a Holešovicemi. Byly mezi nimi i mezinárodní vlaky do Maďarska či Německa. Provoz byl obnoven podle webu Českých drah zhruba v 18:10.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Škoda po tragédii na D1 u Brna je 2,5 milionu, příčina nehody se stále…

24.09.2020 12:44 Materiální škoda po středeční tragické nehodě dvou kamionů a čtyř osobních aut na okraji Brna je…

Alarmující zjištění: Kolik mostů na silnicích nižších tříd je v havarijním…

24.09.2020 11:51 Aktualizováno V České republice se od roku 2004 téměř zdvojnásobil počet mostů ve špatném až havarijním stavu na…

České dráhy nemusí vracet státu 7 miliard, potvrdil soud

23.09.2020 18:46 České dráhy nemusejí vracet státu víc než sedm miliard korun, které dostaly v roce 2008 za převod…

Hromadná nehoda na D1 u Brna: Zahynuli tři lidé včetně dítěte

23.09.2020 17:02 Aktualizováno Při hromadné nehodě dvou kamionů a čtyř osobních aut na dálnici D1 na okraji Brna zemřeli dnes tři…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama