Hromadná nehoda na nadjezdu D8: Tři zranění, úsek je uzavřen

Hromadná nehoda šesti osobních aut na nadjezdu nad dálnicí D8 u obce Kleneč na Litoměřicku si dnes ráno vyžádala tři lehce zraněné. Úsek je uzavřený, dopravu na místě řídí policie. ČTK to řekla policejní mluvčí Petra Trypesová.

Autonehoda
doporučujeme

"Lehce zraněné jsme převezli do Roudnice nad Labem na chirurgii k dalšímu ošetření," doplnil mluvčí záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

Nejdřív do sebe narazila dvě auta, třetí auto zastavilo a narazilo do něj zezadu čtvrté, a poté se srazila další dvě auta, uvedla Trypesová. "Doprava je odkláněna a úsek je v rámci dopravní nehody uzavřený. Policisté tam řídí dopravu," doplnila. Zatím podle ní není jasné, kdy se nadjezd znovu otevře.

O další nehodě čtyř aut informoval na twitteru krajský mluvčí hasičů Lukáš Marvan. "Jednotka ze stanice Šluknov vyjela k dopravní nehodě čtyř osobních aut u Království. Nikdo nebyl zraněn. Hasiči provedli protipožární opatření," napsal.

Dnes se mohou vyskytovat mrznoucí mlhy a řidiči by na silnicích měli dbát zvýšené opatrnosti.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Pendleři z Česka do Německa považují pravidelné testy za komplikace

25.01.2021 10:50 Zpřísněné opatření, podle kterého nově musí pendleři jezdící z České republiky do Německa…

Na hranicích s Německem se po zpřísnění tvoří fronty

25.01.2021 08:42 Kvůli přísnějším pravidlům pro příjezd pendlerů z Česka do Německa se dnes na některých hraničních…

V chovu s ptačí chřipkou na Táborsku dnes usmrtili zbylá zvířata

23.01.2021 13:16 Aktualizováno V Dlouhé Lhotě na Táborsku bylo dnes utraceno 17 ptáků z malochovu s potvrzenou ptačí chřipkou.…

Kolaudace velké části tunelu Blanka neplatí, rozhodl soud

22.01.2021 18:47 Aktualizováno Městský soud v Praze vyhověl žalobě spolku Holešovičky pro lidi a zrušil kolaudační souhlas pro…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama