Další možný odchod ze Sparty do Turecka? Besiktas Istanbul má zájem o Frýdka

V Turecku opět pošilhávají po fotbalistech z tuzemské nejvyšší fotbalové soutěže a opět z pražské Sparty. V minulých týdnech a měsících se mluvilo o zájmu této země třeba o sparťanském rebelovi Martinu Haškovi či také o Benjaminu Tettehovi. Nyní se v tureckých médií začíná spekulovat o tom, že tamní slavný klub Besiktas Istanbul má nově zájem o dalšího Sparťana Martina Frýdka. Osmadvacetiletý odchovanec pražského klubu by pro turecký klub přicházel v úvahu tehdy, pokud by nevyšlo jeho jednání s konžským bekem Fabricem N’Sakalym, kterému v těchto dnech končí smlouva v Alanyasporu.

Fotbal je nejpopulárnějším sportem.
doporučujeme

Novou posilu hledá Besiktas Istanbul poté, co klub musel opustit Portugalec Pedro Rabocha, jemuž vypršlohostování a vrátil se zpátky do druholigového francouzského Guingampu. Především kvůli nečekaným okolnostem, tedy koronavirové pandemii, se původní dohoda mezi klubem a Rabochem nedočkala svého prodloužení.

V následujících dnech to bude ovšem jediné jméno, které opustilo turecký klub. Do další sezóny totiž nebude istanbulský celek moct počítat s Cenerem Erkirem, který s jistotou po sezóně zamíří do konkurenčního Fenerbahce. A tak zbyde Besiktasi na pozici levého beka pouze teprve devatenáctiletý Ridvan Yilmaz, který má dosud na svém kontě pouze tři odehráná utkání za tento klub, ve kterém vyrostl.

Protože Martinu Frýdkovi končí smlouva na pražské Letné koncem letošního léta a ještě se žádná strana k jejímu prodloužení nikterak nevyjádřila, může stále Besikstas žít v naději, že by se Martin Frýdek mohl stát dalším Čechem v historii, který by Besiktasí prošel.

Co se týče již zmiňovaného zájmu istanbulského klubu o dalším fotbalistovi, který oblékal donedávna sparťanský dres, Martinu Haškovi, tak to nebylo dosud nijak oficiálně potvrzeno.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Achilovky byly proti. Milan Baroš se definitivně rozhodl ukončit svou…

03.07.2020 16:05 Svou bohatou dlouholetou hráčskou kariéru po této fotbalové sezóně 2019/20 se rozhodl ukončit Milan…

Hned sedm členů fotbalové Karviné má covid-19. Přesto chce vedení ligy…

02.07.2020 20:50 Možnost, že by po sezóně fotbalové Fortuna ligy 2019/20 ze soutěže nikdo nesestoupil, se ve čtvrtek…

Plzeň půjde do další sezóny již bez svého kapitána. Hubník se totiž vrátí…

29.06.2020 21:03 Fotbalová Viktoria Plzeň se bude muset v následující sezóně 2020/21 obejít bez svého kapitána,…

Fotbalistky v americké lize poklekly při hymně, na protest proti rasismu

28.06.2020 12:08 Jako první profesionální soutěž v kolektivních sportech v USA po vypuknutí koronavirové pandemie se…

Související:

Právě se děje

Další zprávy