15. ročník Czech Internet Forum se blíží. Na co se letos těšit?

5. listopadu proběhne dlouho očekávaný 15. ročník Czech Internet Fora. S ohledem na aktuální koronavirovou situaci a zdraví účastníků se tentokrát pořadatelé, Internet Info, rozhodli uspořádat konferenci online.

Czech Internet Forum

Program konference bude nabitý od samého rána. Poslanec Evropského parlamentu Marcel Kolaja se zhostí přednášky "Svoboda a otevřenost Internetu v Evropě", následně ho vystřídá spoluředitel CNC a ředitel MALL.TV Juraj Felix s přednáškou zaměřenou na tvorbu obsahu ve spojení s technologií a originálními partnerskými spolupracemi.

Další přednášku s názvem "Krize je příležitost" má pod palcen Tomáš Búřil, obchodní ředitel Seznam.cz, a nebude chybět ani téma internetového videoobsahu, o kterém poreferuje Štěpán Wolde, generální ředitel hudební televize ÓČKO.

Na takzvané Light TV Viewers se zaměří obchodní a marketingový ředitel agentury MEDIAN Josef Fišer a Head of Domestic Market & Agencies za Google Petr Houzar.

Novinář Filip Horký představí unikátní platformu Flashnews a před obědovou pauzou čeká účastníky konference přednáška o mediálním plánování od Michala Majnuše z Adexpres.

Po obědě následuje přednáška "Jak úspěšně nastartovat nový zpravodajský web na informacemi přesyceném trhu?", kterou povede zástupce šéfredaktora CNN Prima NEWS Tomáš Večeřa.

Následovat bude velká debata o placeném obsahu médií, na které vystoupí například šéfredaktor DVTV Jan Rozkošný, ředitel digitální divize VLTAVA LABE MEDIA Petr Bednář nebo ředitel Deníku N Ján Simkanič.

Účastníky dále čeká přednáška o uvedení značky na trh skrze digitál od Vojtěcha Lamberta z LCG New Media a panel zaměřený na vyhodnocování online kampaní v post-cookies době, který povede Laura Goddard, odbornice na digital marketing společnosti LEGO a Ondřej Matula z Nielsen Admosphere.

Na právní aspekt značky se podívá advokátka Petra Dolejšová a na marketing zaměřený na profit Jan Pátek, ředitel Business Factory.

Jiří Jambor z FUTURE SALES představí základní business fakta o LinkedIn a problematice sociálních sítí se budou věnovat Vladan Crha a Kateřina Marešová z AMI Digital. V podvečer se od Jakuba Kalenského z Atlantic Council účastníci dozví, jak se bránit fake news.

Na etiku se ve své přednášce zaměří Tereza Bartoníčková z Internetového institutu a nabitý den zakončí Roman Číhalík, kreativní ředitel Scholz & Friends, který vysvětlí, proč reklamní tvůrci bojují proti reklamě.

Akce se uskuteční online a proběhne 5. listopadu 2020 od 9:00 do 18:40. Vstupenky je možné zakoupit na webu Czech Internet Fora. EuroZprávy.cz jsou mediálními partnery akce.

Facebook zaměstná 10.000 lidí k vývoji virtuální obdoby Second Life

18.10.2021 08:07 Americká technologická společnost Facebook oznámila, že v příštích pěti letech hodlá najmout 10.000…

Českem se šíří podvodné e-maily, vypadají jako od České pošty

15.10.2021 19:59 Českem se šíří vlna podvodných e-mailů vydávajících se za zprávu od České pošty. Snaží se uživatele…

V září nejvíce útočily škodlivé programy kradoucí přihlašovací údaje

13.10.2021 13:51 Na české uživatele v září nejvíce útočily škodlivé programy kradoucí přihlašovací údaje z…

Google bude blokovat reklamy, v nichž se popírá globální oteplování

08.10.2021 17:28 Společnost Google bude na svých platformách blokovat reklamy, v nichž se objeví informace…

Většina státem podporovaných hackerských útoků přišla z Ruska, tvrdí…

07.10.2021 17:07 Za 58 procenty všech státem podporovaných hackerských útoků, které v posledním roce zaznamenala…

Za výpadkem služeb nebyl žádný zlý úmysl, tvrdí Facebook

05.10.2021 21:30 Aktualizováno Za chybnou změnou konfigurace, která v pondělí způsobila několikahodinový výpadek služeb…

Facebook, Instagram i WhatsApp začínají po výpadku opět fungovat

05.10.2021 07:47 Sociální sítě facebook a Instagram a aplikace pro zasílání zpráv Whatsapp, které v pondělí postihl…

Internet trápí rozsáhlé výpadky. Nefunguje Facebook, Instagram či YouTube,…

04.10.2021 21:19 Aktualizováno Internetová síť se potýká s masivními výpadky služeb. Problémy mají uživatelé sociálních sítí od…

YouTube bude blokovat videa, která šíří dezinformace o vakcínách

29.09.2021 16:49 Technologická společnost YouTube začne na své stejnojmenné internetové platformě blokovat veškerá…

TikTok má už přes miliardu uživatelů

27.09.2021 18:39 Síť pro vytváření a sdílení krátkých videí TikTok v létě překonala hranici jedné miliardy aktivních…

Související:

Právě se děje

reklama