Stanice Prima Comedy Central se v lednu přejmenuje, kromě seriálů budou i filmy

Kanál Prima Comedy Central změní v lednu název na Paramount Network. Program kanálu bude nově kombinovat komediální show z Prima Comedy Central spolu s filmy Paramountu. I nadále bude pro klienty kanál Paramount Network zastupovat obchodní zastupitelství skupiny Prima, Media Club, pro vysílací operátory pak Axocom. Prima to dnes oznámila v tiskové zprávě.

TV Prima
doporučujeme

Prima Comedy Central začal v České republice vysílat v polovině prosince 2015, provozován byl společností Viacom International Media Networks, nyní ViacomCBS, která byla zároveň zodpovědná za obsah, program a jeho technickou stránku. Lokální spolupráce se skupinou Prima podpořila představení kanálu na českém trhu poskytnutím jména zavedené značky a obchodní zastupitelství Media Club se postaralo o prodej reklamy v rámci balíčků.

Změnou značky a zaměření kanálu Prima Comedy Central na Paramount Network reaguje společnost ViacomCBS na vývoj trhu a potřeb diváků. Spolupráce se skupinou Prima a Media Clubem bude pokračovat i po změně značky. Společnost Axocom pak nadále zůstává zástupcem kanálu pro distribuční partnery.

Paramount Network je globální značka společnosti ViacomCBS. Navazuje na odkaz hollywoodské značky. Obohacuje programové jádro kanálu složené z komedií o oceňované a seriály a filmy. "Díky této kombinaci je Paramount Network místem prémiové zábavy a příběhů s ještě větší přitažlivostí pro více diváků. Zároveň však i nadále zůstává domovem těch nejlepších komedií, které si zamilovali fanoušci Comedy Centralu," uvedl viceprezident ViacomCBS Networks Central and Eastern Europe Daniel Reszka.

Nové vysílací schéma kanálu nabídne kombinaci zábavných seriálů z Comedy Centralu, jako jsou Sponge Bob, Taková moderní rodinka nebo Jak jsem poznal vaši matku. Diváci se mohou těšit i na premiérovou řadu Comedy Clubu s těmi nejlepšími českými stand-up komiky.

V hlavním vysílacím čase nabídne kanál každý večer filmy od Paramountu. První dny vysílání po změně značky se diváci mohou těšit na film Terminál, snímky s Eddiem Murphym Policajt z Beverly Hills a Záměna nebo na film Americká krása.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Snižte, nebo zrušte DPH na ochranné pomůcky, vyzývají čeští výrobci

25.01.2021 11:23 Výrobci respirátorů v Česku vyzývají vládu, aby snížila, nebo zrušila daň z přidané hodnoty (DPH)…

Důvěra v ekonomiku po prosincovém růstu v lednu opět klesla

25.01.2021 10:10 Důvěra v českou ekonomiku po prosincovém růstu v lednu opět klesla. Souhrnný indikátor důvěry se…

Fitch potvrzuje Česku rating AA-. Rizikem je déletrvající nestřídmá…

24.01.2021 05:16 Světově významná ratingová agentura Fitch Ratings včera opět potvrdila hodnocení úvěrové…

Portál pro žádosti podnikatelů o podporu po selhání serveru opět funguje

23.01.2021 15:22 Po opakovaných problémech a výpadku se dnes ráno znovu spustil portál AIS MPO, kde mohou podávat…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama