Karel Gott mi změnil život. Bývalá prostitutka o osudovém setkání s Mistrem

Karel Gott ovlivnil osudy řady lidí, ale jen málokomu otevřelo setkání s Mistrem oči tolik, jako se to stalo Venuši Samešové. Se zpěvákem se setkala v Německu a uvědomila si díky němu jednu důležitou věc.

Přidejte svůj názor 7 komentářů

Karel Gott
doporučujeme

Karla Gotta dostala před oltář až jeho manželka Ivana, s níž má dcery Charlotte Ellu a Nelly Sofii. Než se tak stalo, legendární zpěvák zkřížil cestu řadě žen. Řadit mezi ně můžeme i Venuši Samešovou.

V Česku byla vyhlášenou ženou, po odchodu ale skončila bez peněz, a musela si na sebe začít vydělávat nejrůznějšími způsoby. V tu chvíli ale potkala Karla Gotta. Vydělávala si kupříkladu v nevěstinci, kam jednou přišel i Karel Gott. Ačkoliv byla doma známá, zpěvák ji nepoznal a vybral si právě ji.

„Když si mě, zřejmě kvůli tomu, že jsem měla nejdelší nohy, mezi ostatními slečnami vybral a leželi jsme v posteli, přemýšlela jsem, jestli mu nemám říct, že jsem ta pražská Venuše, o níž možná slyšel. Ale bylo to s ním tak pěkné, že jsem radši neřekla nic,“ přiznala podle deníku Blesk.

Setkání s Mistrem krásce otevřelo oči a ona svého tehdejšího povolání nechala. „Vlastně mi to setkání s ním hodně pomohlo! V tom bordelu jsem si totiž přece jen občas zoufala: Kam až jsem to klesla?“ vzpomíná.

„Ale když se tam objevil i Gott, najednou jsem si říkala: Když do takových míst chodí i Karel, tak asi nejsem tak špatná. Přestala jsem mít pocit oběti. Díky němu jsem pak získala chuť toho nechat a začít zase žít normální život,“ vysvětlila.

Loading...
Vstupte do diskuze (7)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Primark míří do Česka. Pro zákazníky má špatné zprávy

18.10.2019 22:35 Aktualizováno Jak už server EuroZprávy.cz informoval dříve, na Václavském náměstí se připravuje oblíbený obchod…

Bolí vás klouby? Pozor, v přípravcích s kolagenem je velký rozdíl

18.10.2019 18:44 Bolesti kloubů, ale i vrásky a ztráta pružnosti pokožky, typické projevy stárnutí, jsou kromě…

Jak být zdravá a krásná? Šest užitečných rad pro ženy

18.10.2019 18:26 Zdraví a pocit spokojenosti spolu velmi úzce souvisí. Nejen, že se ovlivňují vzájemně, díky…

Hidžáb v ringu? Německá boxerka bojuje i za muslimský šátek

15.10.2019 07:48 Zeina Nassarová (21) je slibnou představitelkou německého ženského boxu, ale nebojuje jen v ringu.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama