Karel Gott mi změnil život. Bývalá prostitutka o osudovém setkání s Mistrem

Karel Gott ovlivnil osudy řady lidí, ale jen málokomu otevřelo setkání s Mistrem oči tolik, jako se to stalo Venuši Samešové. Se zpěvákem se setkala v Německu a uvědomila si díky němu jednu důležitou věc.

Karel Gott
doporučujeme

Karla Gotta dostala před oltář až jeho manželka Ivana, s níž má dcery Charlotte Ellu a Nelly Sofii. Než se tak stalo, legendární zpěvák zkřížil cestu řadě žen. Řadit mezi ně můžeme i Venuši Samešovou.

V Česku byla vyhlášenou ženou, po odchodu ale skončila bez peněz, a musela si na sebe začít vydělávat nejrůznějšími způsoby. V tu chvíli ale potkala Karla Gotta. Vydělávala si kupříkladu v nevěstinci, kam jednou přišel i Karel Gott. Ačkoliv byla doma známá, zpěvák ji nepoznal a vybral si právě ji.

„Když si mě, zřejmě kvůli tomu, že jsem měla nejdelší nohy, mezi ostatními slečnami vybral a leželi jsme v posteli, přemýšlela jsem, jestli mu nemám říct, že jsem ta pražská Venuše, o níž možná slyšel. Ale bylo to s ním tak pěkné, že jsem radši neřekla nic,“ přiznala podle deníku Blesk.

Setkání s Mistrem krásce otevřelo oči a ona svého tehdejšího povolání nechala. „Vlastně mi to setkání s ním hodně pomohlo! V tom bordelu jsem si totiž přece jen občas zoufala: Kam až jsem to klesla?“ vzpomíná.

„Ale když se tam objevil i Gott, najednou jsem si říkala: Když do takových míst chodí i Karel, tak asi nejsem tak špatná. Přestala jsem mít pocit oběti. Díky němu jsem pak získala chuť toho nechat a začít zase žít normální život,“ vysvětlila.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel Šerpa Ang Rita (†72), s nímž první Čechoslováci dobyli Everest

21.09.2020 15:51 Ve věku 72 let zemřel jeden z nejznámějších nepálských horolezců, Šerpa Ang Rita. Proslavil se tím,…

Sbírky Rudolfa II. byly pověstné. Co obsahovaly a co se s nimi stalo?

20.09.2020 19:52 Aktualizováno Je všeobecně známo, že císař Rudolf II. sbíral umělecké a historické předměty či kuriozity.…

Co se vařilo a jedlo na středověkých hradech? Tehdejší menu vás zřejmě…

19.09.2020 17:29 Aktualizováno Divoké hony za zvuků lesních rohů a bohaté hostiny plné masa ve velkých síních. To je jistě to, co…

Pringles jsou pohromou recyklace. Známé lupínky dostanou ekologičtější obal

19.09.2020 13:15 Kdo by neznal křupavé lupínky, které při otevření udělají charakteristické „pop“. Pringles od…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama