"Přijdu si pro tebe a budeš brečet." Chuck Norris poslal výhrůžný vzkaz Lukašenkovi

Demonstrace proti běloruskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi nepřestávají a lidé se nadále bouří kvůli výsledku prezidentských voleb. Demonstrace si vyžádaly dvě oběti a více než 6 700 zatčených a jsou sledovány po celém světě. Známý herec Chuck Norris se dokonce rozhodl, že pomocí moderních technologií vyzve Lukašenka, aby ustoupil demonstrantům.

Chuck Norris
doporučujeme

Americký herec vyhrožuje Lukašenkovi, že pokud demonstrantům neustoupí, přijde si pro něj. Norris je velmi politicky angažovaný a patří mezi příznivce Donalda Trumpa. Také není zastáncem homosexuálních vztahů, je proti potratům a je zbožným evangelikálem.

Herec známý převážně kvůli své roli v seriálu Walker, Texas Ranger umístil na Twitter video, které adresoval přímo běloruskému prezidentovi Lukašenkovi. „Víš, že když krájím cibuli, tak cibule pláče. Přestaň s tím, co děláš, jinak si pro tebe přijdu do jednoho ze tvých sídel a donutím plakat tebe,“ říká Norris ve svém videu s odkazem na nejznámější vtip o jeho osobě.

Mistr bojových umění s čerokíjskými a irskými kořeny se stal námětem stovek vtipů o jeho fiktivní dokonalosti. Mezi nejoblíbenější vtipy o své osobě Chuck Norris řadí například "Když jde bubák spát, každou noc se podívá do skříně, jestli tam není Chuck Norris" nebo "Bůh stvořil život. Chuck Norris stvořil Boha."

Chuck Norris v roce 2010 natáčel v Praze vánoční reklamní spoty pro společnost T-Mobile. Vystupoval ve více než třiceti filmech, včetně filmu Cesta draka, kde si zahrál po boku s Brucem Lee.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Koronavirus se může šířit kapénkami i aerosolem, hlásil CDC

21.09.2020 21:14 Koronavirus se může běžně šířit kapénkami i malými částicemi, jako jsou ty obsažené v aerosolu. V…

Trump zveřejní jméno nástupkyně Ginsburgové koncem týdne

21.09.2020 20:24 Americký prezident Donald Trump oznámí jméno své kandidátky do Nejvyššího soudu USA ještě tento…

Zaměstnanec Boeingu varoval, že úpravy letadla 737 MAX nestačí

21.09.2020 20:01 Jeden ze zaměstnanců americké společnosti Boeing vyzval Federální úřad pro letectví (FAA) k…

Videoposelství: Princ Charles vyzval k činům v boji s klimatickými změnami

21.09.2020 14:45 Britský princ Charles dnes vyzval ke zlepšení boje proti klimatickým změnám, jejichž dopad podle…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama