Konec Pavla Novotného v ODS? Padnul rázný návrh, a starosta překvapil

Konec řeporyjského starosty Pavla Novotného v ODS? To je jedna z věcí, kterou by si přál člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov. Ostatně on sám se ocitl na nedávném Novotného seznamu nepohodlných lidí.

Pavel Novotný
doporučujeme

Novotný na sociální síti před nedávnem zveřejnil seznam nepohodlných osob, kterým by se rád pomstil. Jelikož předsedovi ODS slíbil, že se zdrží vulgarit, pouze nakousnul, že jde podle něj o "bandu zm***". Následně vypsal konkrétní jména, kterých je deset.

Na sedmém místě se nacházel člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov, který kritikou Novotného nešetří. A to ani nyní, kdy na sociální síti napsal, že si nechce dělat legraci z ODS.

"Pořád si myslím, že by měla být silnou politickou alternativou. Nemůžu ji odpustit, že nešla do vlády, protože si myslela, ze utrhne cely bank. Její komunikační bezradnost, nedostatek invence, kreativity, neschopnost najít si současný komunikační styl mě až bolí," uvedl.

Problém ale vidí i jinde. "ODS přeju, aby se příští rok zmátořila, něco se sebou udělala, Řeporyjce, který se na ní drží jako klíště a dělá z ní karikaturu, se zbavila a opustila tuhle údernickou a budovatelskou inspiraci," dodal směrem k Novotnému.

Reakci, která přišla, ale zřejmě nečekal. Novotný totiž připustil, že kdyby ODS "luskla prsty", tak vystoupí. "Vadime, ty jsi byl vždycky spíše pro legraci, docela bych ti přál trošku střízlivosti a sebereflexe, vůbec tomu nerozumíš, ty lolo," dodal následně.
 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Spor o Babišův střet zájmů by měl rozhodnout Evropský soudní dvůr, tvrdí…

13.06.2021 12:32 Spor o střet zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO) by měl podle vicepremiéra Karla Havlíčka (za ANO)…

Kauzu Babišova střetu zájmů převzal evropský žalobce

12.06.2021 21:01 Aktualizováno Nově fungující Úřad evropského veřejného žalobce (EPPO) převzal kauzu střetu zájmů premiéra Andreje…

Vláda zřejmě odmítne návrh zmrazit platy ústavních činitelů

12.06.2021 14:22 Návrh premiéra Andreje Babiše (ANO) zmrazit platy ústavních činitelů včetně soudců pro příští rok…

Babiš se odmítl omluvit Pirátům, kteří jej k tomu vyzvali v předžalobní…

12.06.2021 11:45 Premiér Andrej Babiš (ANO) se odmítl omluvit Pirátům, kteří jej k tomu minulý týden vyzvali v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama