Konec Pavla Novotného v ODS? Padnul rázný návrh, a starosta překvapil

Konec řeporyjského starosty Pavla Novotného v ODS? To je jedna z věcí, kterou by si přál člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov. Ostatně on sám se ocitl na nedávném Novotného seznamu nepohodlných lidí.

Přidejte svůj názor 513 komentářů

Pavel Novotný
doporučujeme

Novotný na sociální síti před nedávnem zveřejnil seznam nepohodlných osob, kterým by se rád pomstil. Jelikož předsedovi ODS slíbil, že se zdrží vulgarit, pouze nakousnul, že jde podle něj o "bandu zm***". Následně vypsal konkrétní jména, kterých je deset.

Na sedmém místě se nacházel člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov, který kritikou Novotného nešetří. A to ani nyní, kdy na sociální síti napsal, že si nechce dělat legraci z ODS.

"Pořád si myslím, že by měla být silnou politickou alternativou. Nemůžu ji odpustit, že nešla do vlády, protože si myslela, ze utrhne cely bank. Její komunikační bezradnost, nedostatek invence, kreativity, neschopnost najít si současný komunikační styl mě až bolí," uvedl.

Problém ale vidí i jinde. "ODS přeju, aby se příští rok zmátořila, něco se sebou udělala, Řeporyjce, který se na ní drží jako klíště a dělá z ní karikaturu, se zbavila a opustila tuhle údernickou a budovatelskou inspiraci," dodal směrem k Novotnému.

Reakci, která přišla, ale zřejmě nečekal. Novotný totiž připustil, že kdyby ODS "luskla prsty", tak vystoupí. "Vadime, ty jsi byl vždycky spíše pro legraci, docela bych ti přál trošku střízlivosti a sebereflexe, vůbec tomu nerozumíš, ty lolo," dodal následně.
 

Loading...
Vstupte do diskuze (513)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Jurečka dostává gratulace. Opozice nabízí spolupráci, nový šéf lidovců se…

25.01.2020 13:34 Opoziční politici gratulovali Marianu Jurečkovi k dnešnímu zvolení novým předsedou KDU-ČSL po Marku…

Novým šéfem KDU-ČSL je Marian Jurečka, drtivě porazil konkurenty

25.01.2020 12:54 Aktualizováno Opoziční KDU-ČSL povede poslanec a bývalý ministr zemědělství Marian Jurečka. Delegáti mimořádného…

Postižené dítě? Příspěvek na péči by mohlo získat hned po narození,…

25.01.2020 12:21 Nárok na příspěvky na péči a na mobilitu by mohly získat postižené děti hned po narození. Skupina…

Proč volit černoprdelníky? Na sjezdu lidovců zněly ostré projevy

25.01.2020 12:05 KDU-ČSL musí podle šéfa lidoveckých poslanců Jana Bartoška umět lépe prodat hodnoty, které zastává.…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama