Adform byl čtenáři časopisu Adweek vyhlášen "nejlepším DSP"

Společnost Adform, jediná globální, nezávislá a plně integrovaná reklamní platforma vytvořená pro účely moderního marketingu, převzala ocenění "Best DSP" v soutěži Adweek Readers' Choice  2022: Best of Tech. Tento renomovaný odborný magazín požádal své čtenáře, aby vybrali nejlepší poskytovatele reklamních a marketingových technologií. Společnost Adform ve své kategorii soupeřila s některými z nejuznávanějších hráčů v oboru.  

"Toto ocenění je dalším projevem důvěry od značek a agentur, které potvrzují, že jsme preferovaným programatickým partnerem," řekl John Piccone, regionální prezident společnosti Adform pro Ameriku. "Toto ocenění je skutečně poctou všemu neuvěřitelnému talentu a tvrdé práci našich týmů za posledních dvacet let."  

Během jedenáctitýdenního hlasování přicházely hlasy od čtenářů časopisu Adweek, kteří patří k předním značkám a agenturám, s cílem určit vítěze soutěže Adweek 2022 Readers' Choice: Best of Tech Awards. 

Ocenění Readers' Choice dokazuje, jak moc si reklamní a marketingová komunita cení společnosti Adform. Společnost Adform bude i nadále soustřeďovat úsilí směrem k výsledkům partnerů a klientů.   

Toto uznání následuje po tom, co společnost Adform získala na začátku letošního roku několik prestižních ocenění za ID Fusion: Adform získal 2022 AdExchanger Awards za Best Identity Tech a Best Privacy Tech. Získala také ocenění The Drum's Digital Advertising Award a Campaign Tech Award v kategorii Best Response to Change. Získala také ocenění iF design award za User Experience v kategorii Communication UX, a to s aplikací Adform FLOW. 

Adform

Aktuálně se děje

včera

Princezna Kate oznámila, že má rakovinu.

Princezna Kate řekla pravdu o nemoci kvůli hackerům, tvrdí expertka

Zítra uplyne přesně měsíc od chvíle, kdy princezna Kate oznámila světu, že u ní lékaři odhalili rakovinu. Stalo se tak po mnoha spekulacích. Podle české odbornice na britskou královskou rodinu by si manželka následníka trůnu nechala pravdu pro sebe, kdyby ji k reakci nedonutily okolnosti. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Aktualizováno včera

Josef Laufer

Zemřel legendární herec a zpěvák Josef Laufer

Českou uměleckou obec zasáhla v neděli smutná zpráva. Ve věku 84 let zemřel herec a zpěvák Josef Laufer. Informaci o jeho skonu přinesl deník Blesk. Laufer strávil poslední čtyři roky života na nemocničním lůžku v umělém spánku. 

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie.

Odejde František Straka ze Slovenska do Afriky? O jeho služby má prý zájem Gambie

V současnosti je bývalý kouč Sparty, Slavie i české fotbalové reprezentace František Straka zaneprázdněn svou další záchranářskou misí na Slovensku, kde tentokrát vede Michalovce a počíná si tam poměrně úspěšně. Mohlo by se však stát, že navzdory záchraně tohoto slovenského klubu ve slovenské první lize by Straka nemusel v tomto angažmá pokračovat v další sezóně. Zajímá se totiž o něj fotbalová reprezentace Gambie, kde před nedávnem skončil belgický stratég Sainflet.

včera

včera

Senát Spojených států bude o penězích pro Ukrajinu hlasovat 23. dubna

Senát, tedy horní komora amerického Kongresu, se připravuje dokončit proces schvalování pomoci Ukrajině, Izraeli a Tchaj-wanu. Hlasování je naplánováno na úterý 23. dubna, uvedl vůdce senátní většiny Chuck Schumer.

Zdroj: Julie Jarošová

Další zprávy