StarDance v předvečer 17. listopadu opouští herec Miroslav Hanuš

Šestý večer letošní desáté řady StarDance se nesl ve znamení svobody, kterou pro sebe získali herec Miroslav Hanuš a jeho taneční partnerka Adriana Mašková. V soutěži už totiž nepokračují, jelikož byli vyřazeni.

StarDance

StarDance dnes pokračovala už bez spisovatelky Radky Třeštíkové a jejího tanečního partnera za účasti zbývajících šesti párů. Moderátorská dvojice Marek Eben a Tereza Kostková je všechny uvítala a představila i čtveřici porotců, která se samozřejmě nijak nezměnila. Výkony opět hodnotili Jan Tománek, Richard Genzer, Tatiana Drexler a Zdeněk Chlopčík.

Tématem kola, které se konalo v předvečer 17. listopadu, byla logicky svoboda. Jako první přišli na parket Karel „Kovy“ Kovář a Veronika Lišková, aby zatančili jive. Richard Genzer vyčetl youtuberovi špatnou rovnováhu, porota byla celkově dost kritická. Výkon nakonec ohodnotila 29 body.

Následovali herec Matouš Ruml a Natálie Otáhalová s tangem. „Nádherná choreografie, k absolutnímu hodnocení mi ale něco chybělo,“ hodnotil Zdeněk Chlopčík jejich tanec. Desítku opravdu ani jeden z porotců nedal, přesto si pár vytančil 35 bodů.

Třetím párem byli Gabriela Koukalová a Martin Prágr, kteří předvedli druhý jive večera. Biatlonistka v závěru nesla svého tanečníka na ramenou, za což si vysloužila potlesk i obdiv poroty. „Byla jste výborná,“ konstatovala Tatiana Drexler. Porotci udělili rovněž 35 bodů.

Herec Miroslav Hanuš s partnerkou Adrianou Maškovou tančili cha-chu. „Účes fantastickej, prezentace úžasná, ale netančíte do hudby,“ vytkl Jan Tománek. Porotci byli kritičtí a promítlo se to i na hodnocení – 27 bodů.

Jako pátí se předvedli rybář Jakub Vágner a Michaela Nováková s jivem na tóny Elvise Presleyho. „Budu vás chválit, na rybáře strašně dobré,“ komentovala tanec Tatiana Drexler. Porota ohodnotila jejich výkon 33 bodů.

Na závěr zatančili herečka Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička. „Bylo to nesmírně emotivní tango. Já si to pořád ještě užívám, takže budu mlčet,“ zahájil slovní hodnocení Zdeněk Chlopčík, který uzavřel i známkování od poroty. Získali plný počet 40 bodů.

Po šesti individuálních tancích následoval souboj týmů v rock’n’rollu mezi herci a ostatními tanečníky z řad celebrit, který rozsekla porota. Extra bod získaly taneční páry herců Miroslava Hanuše, Matouše Rumla a Veroniky Khek Kubařové.

Na závěr už tradičně přišlo na řadu vyřazování. Marek Eben a Tereza Kostková poslali "na svobodu" vyřazený pár Miroslav Hanuš a Adriana Mašková. O titul krále či královny tanečního parketu tak soutěží už jen 5 z 10 párů.

Očkovací certifikáty mají od ledna platit jen devět měsíců

02.12.2021 22:05 Platnost očkovacích certifikátů proti covidu se od ledna 2022 zkrátí na devět měsíců. Pro…

Jedna dávka nestačí. Na lidi s vakcínou Janssen bude čekat přeočkování

02.12.2021 14:19 Ministerstvo zdravotnictví vyzve lidi očkované proti covidu-19 jednodávkovou vakcínou Janssen od…

U pacientů, kteří přežili těžký covid, je podle vědců dvakrát vyšší riziko…

02.12.2021 09:05 U pacientů, kteří přežili těžký průběh onemocnění covid-19, existuje asi dvakrát vyšší riziko, že…

Zemřel Jaroslav Hanuš. Stál za populárním seriálem Život na zámku

02.12.2021 09:48 Dnes ráno zemřel ve věku 70 let Jaroslav Hanuš, režisér úspěšných televizních seriálů Život na…

Pozitivněji než dříve vnímá vakcinaci čtvrtina lidí, ukázal průzkum

02.12.2021 16:40 Postoj k očkování proti koronaviru se během roku u 63 procent občanů Česka nezměnil. Pozitivněji…

Ve StarDance vypadla Andrea Sestini Hlaváčková. Covid změnil složení…

20.11.2021 22:05 Aktualizováno I dnešní díl taneční soutěže StarDance ovlivnila pandemie covidu. Dočkali jsme se sice tradiční…

StarDance dnes výjimečně opustily hned dva taneční páry

06.11.2021 22:05 Aktualizováno Krátce po osmé hodině večerní začal další díl 11. ročníku taneční soutěže StarDance. Oproti minulé…

Související:

Právě se děje

reklama