Praha – „Přetěžký začátek soutěže nám zatím vyšel“. Tyto slova napsal jen krátce před včerejší tragickou nehodou na Rally Bohemia jezdec Martin Semerád. Na další rychlostní zkoušce se jeho vůz vyboural a jeho spolujezdec Bohuslav Ceplecha zemřel.
„Přetěžký začátek soutěže nám zatím vyšel. Zvolili jsme kompromis při volbě pneumatik a vyplatilo se. První 2 RZ byly spíš mokré a nám patří jen těsně 4. místo absolutně a prozatím vedeme třídu o půl minuty,“ to jsou slova jezdce, která napsal na svém facebookovém profilu. První komentář dvojici povzbuzuje slovy „Go Martin Go“. Pak už následují vystrašené komentáře přátel obou jezdců, které přecházejí v projevy soustrasti.„Byla jsem u něho, když ho oživovali. Strašný pocit. Upřímnou soustrast,“ zní jeden z příspěvků skupiny Bohuslav Ceplecha – Čest jeho památce.Na památku Bohuslava Ceplechy vznikají facebookové skupiny, kde lidé lítost nad jeho úmrtím vyjadřují po desítkách. Smrt mladého navigátora způsobila ukončení letošního ročníku Rally Bohemia. V tomto roce se jedná už o druhou nehodu s takto tragickým koncem.
Související
Tragická Rallye Šumava: Česko sbírá peníze na pohřeb zesnulé Aleny Krejčíkové. Co měla, investovala do auta
Tragédie na Rallye Šumava. Spolujezdkyně nepřežila nehodu, závod předčasně skončil
Aktuálně se děje
včera
Ukrajinská armáda provedla rozsáhlý útok na ropný terminál v Petrohradu
včera
Evropa musí převzít větší odpovědnost za svou obranu, řekl Pavel tureckému tisku
včera
EU uvalila sankce na vědce podezřelé z otravy Navalného
včera
Opět ho vypískají? Klempíř dorazil na festival do Varů, i když tvrdil, že nepřijede
včera
Jak skončí válka na Ukrajině? Z pěti možných scénářů zbyly poslední dvě varianty
včera
Fotbalové MS v ohrožení. Kvůli počasí se mohou rušit zápasy, teploty porostou na 46 stupňů
včera
USA praží žhavé počasí. Kvůli vedru se ruší oslavy Dne nezávislosti
včera
Stovky letadel, největší ohňostroj v historii. Trump na dnešek slibuje mohutné oslavy Dne nezávislosti
včera
Do ulic Erfurtu vyšly tisíce extremistů, blokují vstup na sjezd AfD
včera
Putin po mohutném bombardování Kyjeva nařídil pokračování masivních úderů proti Ukrajině
včera
Proč byl nedávný útok na Kyjv tak zničující?
včera
Rusko shání vojáky kde se dá. Nově posílá na frontu mladé studenty
včera
Výhled počasí na další červencový týden. Teploty porostou
3. července 2026 21:58
Odstartoval filmový festival ve Varech. Hoffman si přišel pro Křišťálový glóbus
3. července 2026 21:00
Důchody dorazí kvůli svátkům později. Letos je to naposledy
3. července 2026 20:12
Hvězdy posunuly své týmy do osmifinále MS. Mexiko dál těší domácí fanoušky
3. července 2026 19:27
Tragická nehoda na Vysočině. Čelní střet kamionů nepřežil ani jeden z řidičů
3. července 2026 18:41
Policie prověřuje primáře z Děčína. Nahlásila ho nemocnice
3. července 2026 17:55
Je to tady zase. Lidé řeší, zda červencová volna ovlivní jejich nákupy
3. července 2026 17:19
Další překvapení na fotbalovém MS. Už v šestnáctifinále skončili Němci a Nizozemci
V rámci druhého hracího dne úvodního kola vyřazovací fáze právě probíhajícího mistrovství světa ve fotbale došlo k dalším překvapivým výsledkům. Postarali se o to favorizovaní Němci a Nizozemci. Zatímco Německo ve svém šestnáctifinále nestačilo na Paraguay poté, co nezvládlo penaltový rozstřel, Nizozemsko taktéž na penalty nepřešlo přes Maroko. Brazílie naopak žádné překvapení nepřipustila, i když první poločas s Japonskem se nevyvíjel zrovna podle jejích představ. Díky výrazně zlepšenému výkonu ve druhé půli ale favorizovaní Jihoameričané otočili skóre z 0:1 na 2:1.
Zdroj: David Holub