Charles Manson

Charles Manson

Zemřel masový vrah Charles Manson

Los Angeles - Ve věku 83 let zemřel v neděli večer strůjce několika vražd Charles Manson. Jednou z obětí hudebníka byla i manželka režiséra Romana Polanského, která byla v době vraždy těhotná.
Charles Manson

Masový vrah Manson (82) byl hospitalizován mimo věznici

San Francisco - Masový vrah Charles Manson (82), který si odpykává doživotí, byl kvůli vážným zdravotním problémům převezen z kalifornské věznice do nemocnice ve městě Bakersfield. Za mřížemi je od roku 1971 a soud od té doby již dvanáctkrát zamítl jeho žádost o předčasné propuštění.
Charles Manson

Masový vrah Charles Manson je nevinen, tvrdí novinář

New York - Charles Manson, známý vůdce zločineckého kultu, který nese zodpovědnost za smrt nejméně osmi lidí, je možná nevinný. S překvapivým tvrzením vystoupil americký novinář Daniel Simone. Informuje server news.com.au.

Aktuálně se děje

před 25 minutami

před 34 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

Joe Manchin

Manchin chce nahradit Bidena. Zvažuje kandidaturu za demokraty

Joe Manchin zvažuje opětovnou registraci za člena Demokratické strany a kandidaturu na prezidenta. Oznámila to v noci na neděli televize CNN s odvoláním na zdroje blízké tomuto v současnosti nezávislému senátorovi za stát Západní Virginie a jeho někdejšímu demokratickému guvernérovi.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

raketový systém Patriot

Ukrajina dostala od Německa třetí systém Patriot

Ukrajina posílila svou protivzdušnou obranu proti útokům ruských sil dalším systémem Patriot, který poskytlo Německo. Ve svém pravidelném večerním proslovu to v neděli řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

Kamala Harrisová chce být prezidentkou USA a porazit Trumpa

Americký prezident Joe Biden se v neděli vzdal své snahy o znovuzvolení pod rostoucím tlakem svých demokratických kolegů a podpořil viceprezidentku Kamalu Harrisovou jako kandidátku strany, která se v listopadových volbách utká s republikánem Donaldem Trumpem. Ta je připravena výzvu přijmout a porazit kandidáta republikánů.

Zdroj: Radek Novotný

Další zprávy