Král Charles III. (Karel III.)

Karel III.

Karel III. se poprvé od diagnózy ukázal Britům. S Camillou šel do kostela

Britský král Karel III. se zatím s nepříjemnou diagnózou vyrovnává dobře. Po sobotním prvním prohlášení se v neděli poprvé od zveřejnění informace o zdravotním stavu ukázal na veřejnosti. Buckinghamský palác před týdnem oznámil, že králi byl diagnostikován blíže nespecifikovaný typ rakoviny.
Princ Harry v dokumentární sérii Heart of Invictus.

Harry přijede bez Meghan. Palác řekl, jak Karel III. sdělil diagnózu rodině

Princ Harry přijede do Velké Británie bez manželky Meghan, aby se setkal s nemocným otcem, králem Karlem III. Lékaři mu diagnostikovali blíže nespecifikovaný typ rakoviny. Panovník, který nastoupil na trůn v září 2022 po smrti královny Alžběty II., už v lednu absolvoval lékařský zákrok kvůli zvětšené prostatě. 
Karel III.

Britský král Karel III. má rakovinu, oznámil palác

Britskému králi Karlovi III. byla diagnostikována rakovina, uvedla v pondělí britská média s odvoláním na Buckinghamský palác. Pětasedmdesátiletý panovník, který nastoupil na trůn v září 2022 po smrti královny Alžběty II., už v lednu absolvoval lékařský zákrok kvůli zvětšené prostatě. 
Král Karel III.

Britského krále Karla III. přijali v nemocnici. Čeká ho operace

Britského krále Karla III. v pátek přijali k hospitalizaci na londýnské klinice, kde se podrobí operačnímu zákroku kvůli zvětšené prostatě. Panovník bude pacientem stejného zařízení, v němž se po nedávné plánované operaci břicha zotavuje princezna z Walesu Kate. V tuto chvíli není jasné, jak dlouho bude král v nemocnici. 
Harry a Meghan v novém dokumentu z produkce Netflix.

Harry a Meghan nepřijedou. Přání se však Karel III. zřejmě dočká

Velká Británie se chystá na velkou slávu, král Karel III. oslaví příští týden narozeniny. Počítá se s účastí výrazných členů královské rodiny, k nimž už však nepatří princ Harry. Nejspíš i z toho důvodu má s manželkou zůstat doma v USA. Zákulisní zdroje nicméně naznačují, že otci k narozeninám rozhodně popřeje. 

Aktuálně se děje

před 16 minutami

před 48 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 5 hodinami

včera

včera

včera

Bayern Mnichov

Po mizerném týdnu se Bayern Mnichov dohodl na předčasném konci s koučem Tuchelem

Nejprve prohra 0:3 v Leverkusenu, následně prohra 0:1 na hřišti Lazia Řím v rámci osmifinále Ligy mistrů a pak prohra 2:3 v Bochumi. To vše společně s tím, že v Bundeslize ztrácí Bayern Mnichov už osm bodů na vedoucí tým, nakonec vyústilo v dohodu mezi klubovým vedením a trenérem Thomasem Tuchelem na předčasném ukončení spolupráce, přičemž bývalý kouč Dortmundu, Paris Saint Germain či Chelsea by měl z mnichovského velkoklubu odejít až po této sezóně 2023/24.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Pavel se přihlásil k myšlence administrativních odvodů do armády

Prezident Petr Pavel se v dnešním vydání pořadu Za pět minut dvanáct televize Nova přihlásil k myšlence náčelníka generálního štábu Armády ČR Karla Řehky o odvodech do armády. Prezident však výslovně zdůraznil, že odvody jsou administrativním úkonem, který pomáhá státu získat přehled o personální situaci. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy