Tragédie na Floridě: Čtrnáctiletému studentovi se při školním běhu zastavilo srdce, zemřel

Podle informací NBC South Florida došlo v sobotu k tragické události, kdy čtrnáctiletý chlapec zkolaboval a následně zemřel při běhu na pětikilometrové trati na Floridě, utrpěl srdeční zástavu, píše NBC News.

Policie oznámila, že na místě závodu Juniorských záložních důstojníků (JROTC) na pětikilometrové trati střední škole Everglades v Miramaru na Floridě, byl nalezen mladík, který utrpěl srdeční zástavu.

Po převozu teenagera do nemocnice Memorial Miramar lékaři konstatovali jeho úmrtí. Identitu studenta policie nezveřejnila.

Nicméně GoFundMe kampaň uvádí, že studentem byl Knox MacEwen, který byl členem programu JROTC na Western High School v Davie na Floridě, a také dobrovolně sloužil ve svém kostele při práci s dětmi. Jeho matka Julie bojovala s rakovinou a rodina čelí stále trvajícím následkům této nemoci, včetně závažných finančních a zdravotních problémů, jak je uvedeno na stránce GoFundMe.

Podle webu GoFundMe se rodina ocitla v neuvěřitelně těžké situaci - "Prošla si peklem". Získané finanční prostředky umožní rodičům Knoxe, si vzít volno v práci, aby mohli v klidu prožít období truchlení.

Western High School oznámila, že pro studenty, kteří potřebují podporu, budou k dispozici poradci, kteří jim pomohou zvládnout tuto těžkou ztrátu.

Související

Více souvisejících

USA (Spojené státy americké) Knox MacEwen

Aktuálně se děje

před 32 minutami

před 1 hodinou

Petr Moos

Zemřel bývalý ministr dopravy a zakladatel dopravní fakulty Petr Moos

Ve věku 78 let dnes zemřel Petr Moos, vedoucí týmu, který připravoval rozšíření Krajské nemocnice Liberec o objekt Centra urgentní medicíny. V roce 1998 byl ministrem dopravy ČR v Tošovského vládě a jiného založil Fakultu dopravní na Českém vysokém učení technickém v Praze.

před 1 hodinou

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 9 hodinami

před 9 hodinami

UNRWA zoufale volá o pomoc. Jsme v bodě zlomu, tvrdí ředitel agentury

Úřad OSN pro palestinské uprchlíky na Blízkém východě (UNRWA) ve čtvrtek varoval, že se dostal do kritické situace. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy