Peklo na D1: Muž mlátil do aut kovovou tyčí, vytahoval lidi z vozů

Hrůzný zážitek za sebou má několik lidí, kteří se ve středu vydali na slovenskou dálnici D1. V úseku mezi Trnavou a Piešťanami zablokoval kus dálnice řidič, který vystoupil z vozu a začal do okolních aut mlátit kovovou tyčí. Pak jejich posádky donutil vystoupit z vozu.

Policie SR, ilustrační fotografie
doporučujeme

Řidič podle slovenských médií svým vozem krátce před 14:00 zablokoval napříč jízdními pruhy osobní auto a kamion. Poté vystoupil a kovovým obuškem jim začal rozbíjet okna.

Následně měl na posádky vozidel křičet, aby si okamžitě vystoupili z aut a lehli si na zem. Své jednání během odpoledne zopakoval hned několikrát.

"V ohrožováni a rozbíjení pokračoval vzápětí dále i na dálničním odpočívadle, i v opačném směru na Trnavu," informovala magazín Nový čas krajská policejní mluvčí v Trnavě Mária Linkešová.

Policie v tuto chvíli eviduje devět poškozených vozidel, mezi nimi i vozidla cizích státních příslušníků. Domnívá se ale, že skutečný počet ohrožených a poškozených lidí je vyšší.

Muže nakonec zadrželi sami řidiči a předali do rukou policie. Během zdržování se ale zranil, a proto se nachází hospitalizovaný v nemocnici.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Virolog: Onemocnět chřipkou a covidem najednou je nepravděpodobné. Roušky…

29.09.2020 22:23 Aktualizováno Ačkoliv hrozí, že se zdravotníci v zimních měsících budou potýkat s náporem pacientů trpících jak…

Německý expert nastínil další vývoj koronaviru. Prozradil, k čemu dojde…

29.09.2020 22:23 Aktualizováno Covidu se v dohledné době pravděpodobně nezbavíme. Podle německého experta je ale šance, že se…

FT upozornil na pochybné investice Vatikánu, papež chce reformy

29.09.2020 21:28 Podezřelé investice Vatikánu do luxusních nemovitostí v Londýně byly patrně vyšší, než se dosud…

Macron: EU bude v háji, pokud nebude zasedat i ve Štrasburku

29.09.2020 21:00 Pokud se bude Evropský parlament scházet jenom v Bruselu, bude Evropa "v háji". Dnes to před…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama