AAA Auto

Autobazar

Cena ojetin v srpnu stoupla o 20.000 korun

Cena nabízených ojetých aut v autobazarech a inzerci se v srpnu meziročně zvýšila o 20.000 korun na téměř 170.000 Kč. Ve srovnání s rokem 2019 se cena zvýšila o 26.000 korun. Počet prodávaných ojetin zároveň klesl zhruba o 20 procent na 90.000 vozů. Vyplývá to z analýzy společnosti Aures Holdings, která provozuje autobazary AAA Auto.
Autobazar

Nabídka ojetin se v listopadu opět výrazně ztenčila

Podle dat společnosti AURES Holdings, provozovatele sítě autobazarů AAA AUTO, se nabídka ojetých vozů ve střední Evropě za pouhý měsíc propadla o 72 162 aut. Silný propad byl způsoben zejména zhoršující se epidemiologickou situací, která s sebou koncem října přinesla nová restriktivní opatření vlád v jednotlivých zemích.
Autobazar

Dovoz ojetin do ČR se v březnu strmě propadl, duben má být ještě horší

Dovoz ojetých osobních aut do Česka v březnu klesl o 32,5 procenta na 10.318 vozů. Za první čtvrtletí byl pokles o téměř 12 procent na 37.045 vozů. Pokles souvisí s omezeným pohybem osob přes hranice od poloviny března. Průměrné stáří dovážených aut bylo 10,3 roku. Vyplývá to z údajů Svazu dovozců automobilů.
Autobazar

Dovoz ojetých škodovek stoupl do února o pět procent

Dovoz ojetin značky Škoda do Česka za první dva měsíce roku vzrostl o téměř pět procent na 5841 aut. Celkový import aut přitom stagnoval na 26.727 dovozených osobních autech z druhé ruky. Vyplývá to z údajů Svazu dovozců automobilů.
Autobazar Auto ESA

Auto z bazaru? Nabídka ojetin v ČR stoupla. Toto jsou nejžádanější modely

Nabídka ojetých aut v tuzemských bazarech a v inzerci za tři čtvrtletí letošního roku stoupla o 12 procent na 687.277 vozů. Cena nabízených vozů byla nejčastěji 130.000 Kč. Průměrné stáří aut se stabilizovalo na 9,6 roku a počet najetých kilometrů činil 153.236 km. Vyplynulo to z kontinuálního sledování trhu nabízených ojetých automobilů, které provádí společnost AAA Auto. Nových osobních aut bylo letos za tři čtvrtletí prodáno 207.784 kusů, což bylo meziročně o 1,1 procenta více.
Ilustrační foto

Pozor v autobazarech: Řidiči se snaží zbavit aut bez filtru DPF

Praha - České autobazary zaznamenaly nový nešvar a rozhodně nejde o nějakou maličkost. Registrují zvýšenou nabídku dieselových vozidel s nefunkčním nebo odstraněným filtrem pevných částic (DPF). Tyto vozy se jejich majitelé snaží za každou cenu prodat a vadný DPF zatajit.
Ilustrační foto

Proč se nebát kupovat auto v autobazaru? Praktické tipy

Praha - Pořízení auta je pro mnoho lidí velmi důležitý a často i zlomový okamžik. Je to velká investice a spousta lidí se kvůli koupi auta i na několik let zadluží. Jenže právě při koupi ojetého vozu dělá plno lidí zásadní chyby, kterých pak litují.
Ilustrační foto

ČOI udělila pokutu firmě autobazarů AAA

Praha - Mototechna Group, dceřiná společnost autobazaru AAA Auto, dostala od České obchodní inspekce (ČOI) pokutu 2,5 milionu korun. Podle inspekce vůči zájemcům o koupi auta použila klamavé obchodní praktiky. Mototechna se sankcí nesouhlasí a bude se proti ní odvolávat. Napsala to dnes Mladá fronta Dnes (MfD).
Ilustrační foto

Bazar AAA Auto dostal pokutu půl milionu, firma se hodlá bránit

Praha - Síť bazarů AAA Auto dostala od České obchodní inspekce (ČOI) pokutu půl milionu korun za chyby v reklamách na půjčky. V dnešním vydání to píše Mladá fronta Dnes (MfD). Některé pobočky firmy podle inspekce neuváděly správně reprezentativní příklad úvěru, jak požaduje zákon. Někdy dokonce v reklamách zcela chyběla RPSN, tedy cena půjčky, píše deník.
AAA AUTO je v žebříčku Czech Top 100

AAA AUTO je v žebříčku Czech Top 100

Praha - Společnost AAA AUTO se se umístila mezi sto českými společnostmi s největším obratem. V žebříčku CZECH TOP 100 za rok 2012 obsadila s tržbami 8,5 miliardy korun 67. místo. Na galavečeru CZECH TOP 100 generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová rovněž převzala cenu za podporu dětského sportu.
Ilustrační foto

Nečekané zjištění: Ženy barva auta příliš nezajímá. Co tedy?

Praha - Konstatování, že ženy si převážně vybírají automobil podle jeho barvy a designu, je už v současnosti nepravdivé klišé. Mnohem více totiž hledí při výběru na praktičnost a bezpečnostní vybavení automobilu, dokazuje to průzkum, který zpracovala společnost AAA Auto.
Ilustrační foto

Koupě auta přes internet se stává hitem. Které značky Češi milují?

Praha - O pětinu se v loňském roce zvýšila návštěvnost českých internetových stránek jednoho z největších autobazarů AAA AUTO, které zaznamenaly více než 23 milionů návštěv. Podle mluvčího společnosti Petra Toška Češi nejčastěji hledají dieslové automobily Škoda Octavia a Fabia.
Ilustrační foto

Koupě ojetého vozu je výhodná. Proč?

Praha - Společnost AAA AUTO, která patří mezi hlavní hráče na trhu s ojetými auty, prodala ve středu letošní 50tisící automobil. Zákazník si ho odvezl z centrály v Praze a společnost tak splnila svůj cíl pro rok 2012, ve středu o tom informoval za společnost Petr Tošek.

Aktuálně se děje

před 2 minutami

před 35 minutami

před 46 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

Aktualizováno před 2 hodinami

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Živě Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

před 2 hodinami

před 2 hodinami

Rakety Jars (dle NATO SS-29)

Rusko otestovalo mezikontinentální raketu Jars

Ruské ministerstvo obrany oznámilo zkoušku své mezikontinentální rakety Jars, která odstartovala z kosmodromu Pleseck u Archangelsku na severu evropské části Ruska a úspěšně zasáhla cíl ve vojenském prostoru Kura na Kamčatce na ruském Dálném východě.

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

Izraelská armáda: Yahalom Unit

Masakr se stovkou mrtvých a stovkami zraněných. Střelba do davu u humanitárního konvoje světu vyrazila dech

Pásmem Gazy otřásá incident, při němž přišlo o život více než sto lidí. Ti měli být zastřeleni vojáky izraelské armády při rozdávání humanitární pomoci. Útok odsoudila řada států světa a mezinárodní společenství žádá vyšetřování střelby. Izrael ale tvrdí, že většina obětí zemřela při tlačenici, kdy se lidé snažili dostat k humanitárnímu konvoji.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

Marian Jurečka

Důchody se dočkají změn. Jurečka představil reformu penzí

Ministerstvo práce dokončilo návrh zákona týkající se reformy penzí, který představuje důležité změny v systému penzijního zabezpečení. Tento návrh upravuje několik klíčových aspektů, včetně růstu důchodového věku v závislosti na očekávané délce života, stanovení minimálního důchodu na úrovni 20 procent průměrné mzdy a možnosti dřívějšího odchodu do penze pro osoby vykonávající náročné profese.

před 7 hodinami

Alexej Navalnyj

Postrach Kremlu a plamen demokracie v Rusku. Kdo byl Alexej Navalnyj?

Alexej Navalnyj, prominentní ruský opoziční politik a aktivista, byl známý svou nekompromisní kritikou ruského prezidenta Vladimira Putina a jeho vlády. Jeho odvaha veřejně se postavit vůči autoritářskému režimu ho učinila klíčovou postavou v ruské politické scéně a zajistila mu obdiv, jak doma, tak i v zahraničí. Zároveň však byl vystaven nebezpečí a pronásledování ze strany ruských úřadů.

před 8 hodinami

Voják Bundeswehru zastřelil na severu Německa čtyři lidi včetně dítěte. Potom se vzdal

Údajně voják Bundeswehru zastřelil čtyři lidi v obcích Scheessel a Bothel na severozápadě Německa, mezi nimiž bylo i jedno dítě. Podezřelý se dobrovolně vzdal úřadům, informovala prokuratura v dolnosaském Verdenu a místní policie ve společném prohlášení.

Zdroj: Julie Jarošová

Další zprávy