Washington - Americký prezident Donald Trump podstoupil zdravotní prohlídku, která byla úspěšná. To alespoň sdělil veřejnosti prezidentův osobní lékař Dr. Ronny Jackson. Podle něj má Trump v sobě "vynikající geny", avšak prostor pro zlepšení tu je. Co lékař Trumpovi doporučil? O tom přinesly zprávu agentury SRNA a Lenta.
Prezident Spojených států je zdráv a bude tomu tak až do vypršení jeho mandátu. Takové závěry přinesl ze zdravotní prohlídky Donalda Trumpa jeho lékař Dr. Ronny Jackson. Podle něj netrpí prezident ani na žádné mentální potíže a problémy s intelektem.
Před novináři promluvil Ronny Jackson o tom, že prezident má "vynikající geny". Jedinou výtkou na prezidenta byla jeho nadváha - jeden z nejmocnějších mužů světa váží 108 kilogramů a podle názoru doktora by měl shodit.
"Ale v porovnání s lidmi jeho věku je v perfektní formě," dodal Jackson o jedenasedmdesátiletém státníkovi. "Prezident je velmi silný a odolný - takový, jakým ho stvořil Bůh," citovaly americké televize doktora.
Podle lékařových slov nenaspí Trump denně více než čtyři nebo pět hodin. Na otázku, jak dlouho bude ještě Donald Trump na tomto světě, odpověděl Jackson vtipem: "Hádám, že dvou set let se nedožije."
Jinak však prezentuje Jacksonova slova ruská agentura Lenta. Ta informaci, kterou poskytl Jackson, vysvětlovala jinak, když napsala, že "by se podle doktorových slov mohl dožít 200 let, kdyby v minulosti dodržoval zásady zdravého životního stylu".
Související
Čína konečně potvrdila, že od středy bude hostit prezidenta Trumpa
Ropa na světových trzích reagovala na nejnovější Trumpova slova
Donald Trump , lékaři , USA (Spojené státy americké) , zdraví
Aktuálně se děje
před 11 minutami
Výhled počasí do prvních červnových dnů. Teploty mají stoupat, hrozí bouřky
včera
Riziko je v Česku nízké, vzkazuje Vojtěch ohledně hantaviru
včera
Rulík a spol. se poprali s řadou omluvenek. Pastrňák nepojede, šanci mají hráči z AHL
včera
Slavii čeká správní řízení kvůli incidentu na sobotním derby
včera
Babišova vláda oficiálně jmenovala Landovského zmocněncem
Aktualizováno včera
Francie potvrdila první případ hantavirové infekce
včera
Coca-Cola začala psát svůj příběh před 140 lety.K dostání byla jen v lékárnách
včera
Po čtyřech letech je jasno. ČD nechají opravit poškozené Pendolino
včera
Babiš volá po ostudě během fotbalového derby po brutální změně
včera
Souček se do čela České televize nevrátí. Se žalobou u soudu neuspěl
včera
Polský exministr Ziobro uniká spravedlnosti. Z Maďarska zmizel do USA
včera
Policie ztotožnila fanoušky, kteří napadli brankáře Sparty. Vyšetřování pokračuje
včera
Počasí dnes: Česko zasáhnou silné bouřky, varovali meteorologové
včera
Potvrzeno. Roman Červenka pojede na třinácté mistrovství světa v kariéře
včera
Čína konečně potvrdila, že od středy bude hostit prezidenta Trumpa
včera
Ropa na světových trzích reagovala na nejnovější Trumpova slova
včera
Neakceptovatelné. Trump reagoval na íránský mírový protinávrh
včera
Počasí příští víkend: Sobotu může zkazit déšť, v neděli hrozí i bouřky
10. května 2026 21:10
Severní Korea schválila plán jaderného útoku, pokud dojde k atentátu na Kim Čong-una
10. května 2026 19:51
Sjezd sudetských Němců v Brně tříští politiky. Zbytečné otevírání starých ran, varuje Havlíček
Chystaný sjezd sudetských Němců v Brně vyvolal na české politické scéně ostrou debatu, která se z televizních studií přenesla až na půdu Poslanecké sněmovny. Zatímco vládní tábor v čele s hnutím ANO a Motoristy považuje akci za provokaci, opozice varuje před diplomatickým přešlapem a zbytečným jitřením emocí.
Zdroj: Libor Novák