Sydney - Bizarní scéna se odehrála na předměstí australského města Sydney. Hasiči a záchranáři tam museli vysekat velkou díru do jednoho z domů. Uvnitř se totiž nacházel muž, který potřeboval urgentní lékařskou pomoc. Při své váze okolo 400 kilogramů však neprošel dveřmi. Informuje server news.com.au.
Policie oznámila, že obyvatele domu, jehož identita nebyla zveřejněna, postihly blíže nespecifikované zdravotní obtíže a musel být převezen do nemocnice. Problém představovala jeho váha okolo 400 kilogramů.
"Kvůli velikosti příslušného muže...byly záchranné týmy nuceni odstranit okno a kus zdiva jedné z ložnic, aby se dostal ven. Na akci se podílelo množství policistů, hasičů i zdravotníků," uvedla záchranná služba australského státu Nový jižní Wales.
Záchranáři si před zahájením prací museli obléct speciální obleky. Ve zdech domu se totiž dle všeho nacházel nebezpečný azbest.
Související
Útočníky z pláže Bondi poháněla ideologie Islámského státu, absolvovali výcvik na Filipínách
Otec a syn při útoku zabili 15 lidí. Austrálie zavede přísnější zákony o zbraních
Austrálie , obezita, nadváha, hubnutí
Aktuálně se děje
včera
Za smrt Perryho nese vinu i druhý lékař. Za mříže ale nemusí
včera
Výplata některých důchodů od ledna zdraží. Nemusí přitom stát ani korunu
včera
OBRAZEM: Brněnské Vánoce. Pravá atmosféra panuje i v jihomoravské metropoli
včera
Zeman promluví k lidem ještě před Pavlem. S Babišem se televize nedohodly
včera
Rodinná tragédie při letecké nehodě v USA. Zemřel slavný závodník i s dětmi
včera
Metro opět staví ve všech stanicích na lince C. Pankrác po rekonstrukci opět funguje
včera
Astronauti se vrátí na Měsíc, nařídil Trump. Připustil možnost války s Venezuelou
včera
Putin: Pokud budete respektovat Rusko, nové války nebudou. Jestli Ukrajina uspořádá volby, zastavíme palbu
včera
Noční summit ukázal tvrdou pravdu: Evropa chce Ukrajinu zachránit, ale není ochotna za to platit
včera
V utajené továrně vyrábí Ukrajina ničivou střelu. Flamingo má konkurovat americkému Tomahawku
včera
Rusko nemá v úmyslu zaútočit na Evropu, za stupňování napětí může NATO, prohlásil Putin
včera
Putin pochválil Trumpa. Jeho snahu o ukončení války označil za upřímnou
včera
Půjčka Ukrajině tříští lídry. Macron a Sánchez se radují, Orbán varuje před uvrhnutím Evropy do války
včera
My chceme mír, Ukrajina ne, prohlásil Putin. Bude ale možný jen za našich podmínek, dodal
včera
Chraňte svou firmu efektivně: Antivirový program dnes již nestačí
včera
Na půjčce Ukrajině se podílet nebudeme, honosí se Babiš. Zrádce Evropy táhne Česko na východ, reagují politici
včera
Odchod ze summitu bez dohody by pro EU znamenal katastrofu, přiznal De Wever
včera
Dohodnuto. EU půjčí Ukrajině 90 miliard eur. Putin musí pochopit, že se mu válka nevyplatí, vzkázal Merz
včera
Víkendové počasí změnu nepřinese, vyplývá z předpovědi
18. prosince 2025 22:04
Princ Andrew unikl dalšímu policejnímu vyšetřování. Není prý důvod ho obnovit
Bývalý britský princ Andrew si může oddechnout. Metropolitní policie oznámila, že nehodlá podniknout žádné další kroky ohledně nařčení, že bratr krále Karla III. žádal členy vlastní policejní ochranky o informace o Virginii Giuffreové. Informovala o tom BBC.
Zdroj: Lucie Podzimková