Meghan Markleová žaluje Mail on Sunday. Manželku prince Harryho rozzlobil nezákonný krok bulváru

Manželka britského prince Harryho Meghan podala žalobu na bulvární list Mail on Sunday, který zveřejnil její soukromý dopis. Podle jejích právních zástupců bylo zveřejnění korespondence "nezákonné", informovala dnes agentura Reuters.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Meghan Markleová
doporučujeme

Nedělník se k žalobě zatím nevyjádřil. Ručně psaný dopis, který Mail on Sunday otiskl, Meghan adresovala svému otci Thomasovi Markleovi, se kterým nemá dobré vztahy.

Podle Meghaniných právníků bylo zveřejnění dopisu součástí "kampaně této mediální skupiny", která zveřejňuje "chybné a úmyslně nactiutrhačné články" o ní a jejím manželovi, princi Harrym. Výlohy na soudní při podle právní firmy budou vévoda a vévodkyně ze Sussexu hradit ze soukromých zdrojů.

Pětatřicetiletý vnuk královny Alžběty II. k podané žalobě v prohlášení uvedl, že se jeho manželka stala "další z obětí britského bulvárního tisku, který se pouští do kampaní proti jednotlivcům, aniž by uvažoval o tom, jaké to bude mít následky".

"Já už jsem viděl, co se stane, když se z někoho udělá zboží a už se s ním nenakládá jako se skutečnou osobou. Ztratil jsem svou matku a nyní přihlížím tomu, jak se moje manželka stává obětí těch samých mocných sil," napsal Harry.

Jeho matka, princezna Diana, zemřela v roce 1997 v Paříži při dopravní nehodě. Řidič vozu, ve kterém jela se svým tehdejším přítelem Dodim al-Fayedem, narazil do mostního pilíře, když se snažil uniknout bulvárním fotografům.

Loading...
Vstupte do diskuze (1)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Na dodržování brexitové dohody bude dohlížet i Maroš Šefčovič

26.02.2020 16:14 Na dodržování závazků vyplývajících z brexitové dohody, kterou uzavřela Británie s Evropskou unií,…

Průzkum: Slovenské hnutí OLaNO je poprvé nejsilnější stranou, porazilo…

26.02.2020 15:25 Opoziční slovenské hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OLaNO) se před sobotními…

V Rakousku zemřela Italka, podezření na Covid-19 se nepotvrdilo

26.02.2020 14:55 Aktualizováno Na jihu Rakouska zemřela v noci na dnešek 56letá Italka. Protože lékař nevyloučil, že podlehla…

Řecko má první případ koronaviru, v Itálii je už 374 nakažených

26.02.2020 14:00 Řecké úřady dnes potvrdily první případ nákazy novým typem koronaviru v zemi, pacientkou je 38letá…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama