Rusové hlídají nebe nad Baltem, za americkými bombardéry poslaly stíhačky

Ruské letectvo ve čtvrtek vyslalo do akce nad Baltské moře stíhačky, protože se dva americké stragické bombardéry údajně blížily k hranici Ruské federace. O incidentu ve vzdušném prostoru informovalo ruské ministerstvo obrany. 

Ministerstvo se o nasazení stíhačů zmínilo na telegramu. Na podobný incident upozornila už v úterý, kdy na americké bombardéry reagovala jedna ruská stíhačka. 

Dnes zamířily do vzduchu stíhačky Su-27 a Su-35, jejichž piloti identifikovali narušitele jako letouny B-1 náležící k americkému letectvu. Ruské stroje se vrátily na základnu, jakmile se bombardéry vzdálily od hranice. 

Související

Více souvisejících

Ruská armáda Americká armáda (U.S. ARMY)

Aktuálně se děje

před 32 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

včera

Princezna Kate oznámila, že má rakovinu.

Princezna Kate řekla pravdu o nemoci kvůli hackerům, tvrdí expertka

Zítra uplyne přesně měsíc od chvíle, kdy princezna Kate oznámila světu, že u ní lékaři odhalili rakovinu. Stalo se tak po mnoha spekulacích. Podle české odbornice na britskou královskou rodinu by si manželka následníka trůnu nechala pravdu pro sebe, kdyby ji k reakci nedonutily okolnosti. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Pád člověka z portálu tunelu zastavil vlaky na hlavním nádraží v Praze

Vážný incident zastavil v neděli dopoledne železniční dopravu na pražském hlavním nádraží. U pádu osoby zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Provoz se po poledni podařilo zcela obnovit. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy