Maláčová nazvala Babiše d*bilem

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová nazvala premiéra Andreje Babiše debilem. Záznam jejího vyjádření odvysílala Česká televize v pořadu 168 hodin.

Jana Maláčová (ČSSD)
doporučujeme

Ministryně Maláčová dala jasně najevo svůj postoj k osobě premiéra a lídra hnutí ANO Andreje Babiše. V domnění, že je kamera vypnutá, o něm uvedla, že je debil.

"To je bordel, co ten Babiš udělal. A teďkon to všichni musíme slíznout. To je debil, pardon, s prominutím,"uvedla podle reportáže, kterou odvysílala mezi 10. a 11. minutou Česká televize v neděli večer.

Záznam části pořadu 168 hodin se začal bleskovou rychlostí šířit na sociálních sítích. Řadu lidí ale výrok "nepřekvapil".

"Paní ministryně Maláčová prohlásila v České televizi, že pan předseda vlády Andrej Babiš je debil. Přemýšlím, jak pojmenovat ministry, kteří jsou ochotni být ve vládě člověka, o kterém chovají toto přesvědčení," uvedl například poslanec Miroslav Kalousek na twitteru.

Server EuroZprávy.cz požádal o reakci premiéra Babiše, zatím se ale k výroku nevyjádřil. Mezi ním a Maláčovou však panuje dlouhodobé napětí. Premiér ji například před několika měsíci nařknul, že se chová nekolegiálně. Dlouhodobě se také dohadují o některých příspěvcích a platech.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Prezident Zeman jmenoval 10 nových soudců. Nehrajte si na mediální hvězdy,…

02.12.2020 17:00 Prezident Miloš Zeman jmenoval na Pražském hradě deset nových soudců. Devět z nich bude působit ve…

Sněmovna opět jedná o rozpočtu. Poslanci se přou a navrhují přesuny peněz

02.12.2020 16:27 Sněmovna dnes odpoledne projednává návrh státního rozpočtu na příští rok. V dnešním druhém čtení…

Vláda chce prodloužit nouzový stav o 30 dní. Přírůstek nakažených je stále…

02.12.2020 16:13 Aktualizováno Vláda požádá Poslaneckou sněmovnu o prodloužení nouzového stavu o 30 dní, řekl dnes premiér Andrej…

Hamáček: Česko bude i o Vánocích ve třetím stupni PES, systém testování…

02.12.2020 16:01 Aktualizováno Šéf Ústředního krizového štábu Jan Hamáček (ČSSD) považuje za pravděpodobné, že do Vánoc zůstane v…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama