Jeden z mobilních operátorů má výpadek. Týká se volání, internetu i TV

Společnost Vodafone se dnes odpoledne potýká s výpadky, které se týkají telefonních hovorů, datových služeb a televize. Operátor to potvrdil na sociální síti Twitter, jeho pracovníci pracují na odstranění potíží.

Ilustrační foto
doporučujeme

"Milí zákazníci, aktuálně se můžete setkat s výpadky hovorů, datových služeb a televize. Usilovně pracujeme na tom, abychom potíže co nejrychleji odstranili. Moc se vám omlouváme za případné komplikace, dáme vědět, jakmile budeme mít nové zprávy," uvedl Vodafone na twitteru.

Výpadek podle dostupných informací začal již kolem druhé hodiny odpoledne a týká se i služeb někdejší společnosti UPC, kterou operátor v loňském roce převzal. 

Vodafone dále upozorňuje své klienty, že pokud by teď potřebovali volat na tísňovou linku a nedařilo se jim to, mají z telefonu vyndat SIM kartu a volat číslo 112. "Na toto číslo se dovoláte i bez SIM karty, stačí, když jste v dosahu alespoň jedné mobilní sítě," konstatuje operátor.

Podle webu mobilizujeme.cz se Vodafone potýkal s výpadky služeb již během první květnové dekády. Zákazníci si tehdy stěžovali, že se nemohou dovolat, přijímat hovory či posílat SMS. 

Vodafonu loni v Česku stoupl počet mobilních zákazníků na 3,989 milionu a počet přípojek vysokorychlostního internetu na 552.000. Operátor také koncem března spustil vlastní placenou internetovou televizi.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Průzkum: Index paniky stoupl, se všemi opatřeními proti covidu souhlasí 46…

20.10.2020 22:21 Aktualizováno Se všemi vládními opatřeními proti šíření koronaviru souhlasí 46 procent Čechů, vyloženě odmítavý…

Životní úroveň vlastní domácnosti hodnotí kladně 56 % Čechů

20.10.2020 18:47 Do hodnocení hospodářské situace domácností v Česku se ekonomické důsledky koronavirové epidemie…

Průzkum: Češi podporují spojení práva a fondů nejméně ze zemí EU

20.10.2020 16:42 Více než tři čtvrtiny obyvatel zemí Evropské unie podporují myšlenku, aby unijní instituce spojily…

Po nedělních protestech obviněni dva z demonstrantů, jeden policista má…

20.10.2020 13:29 Po nedělních protestech proti vládním protiepidemickým opatřením obvinila policie dva z…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama