Předpověď počasí na noc a čtvrtek 20. října

Praha - Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková níže se středem nad Německem, uvedl server chmi.cz.

Počasí v noci (22-07):Oblačno až zataženo. Místy déšť nebo přeháňky, na východě postupně déšť četnější a trvalejší. V Čechách nad 1100 m postupně srážky smíšené nebo sněhové. Nejnižší teploty 7 až 3 °C. Slabý jižní vítr 1 až 4 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles

Rozptylové podmínky: většinou dobré

Počasí přes den (07-24):Oblačno až zataženo. Místy déšť nebo přeháňky, na východě ráno a dopoledne déšť četnější a trvalejší. Nad 1100 m srážky smíšené nebo sněhové. Nejvyšší teploty 8 až 12 °C. Ráno slabý, přes den postupně mírný jižní až jihozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Tlaková tendence: setrvalý stav nebo slabý pokles

Rozptylové podmínky: většinou dobré

Související

Více souvisejících

Počasí

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

5. srpna 2026 21:12

Benjamin Netanjahu

Trumpův mírový plán pro Gazu kolabuje. Netanjahu jej nepodepsal

Mírový plán amerického prezidenta pro Gazu se ocitl v ohrožení poté, co izraelský premiér Benjamin Netanjahu veřejně odmítl navrhované podmínky odzbrojení hnutí Hamás. Zatímco šéf Bílého domu dříve tvrdil, že Izrael je s předběžnou dohodou spokojen, izraelská vláda dala jasně najevo, že finální text nepodepsala.

5. srpna 2026 19:55

5. srpna 2026 18:31

Na německém letišti našli dron s výbušninou. Policie nasadila robota

Německá policie musela na letišti v Lipsku nasadit protibombového robota poté, co byl v zabezpečeném prostoru nákladní zóny objeven dron vybavený výbušným zařízením. Incident se odehrál v bezprostřední blízkosti ukrajinského nákladního letounu a vyžádal si dočasné přerušení provozu i odklonění několika letů.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy