Anomálie

Farmář objevil dvouhlavého hada

Farmář objevil doslova poklad, dvouhlavého hada +VIDEO

Giresun – Farmář našel na pobřeží Černého moře „vzácný“ poklad, dvouhlavého hada. Svůj nález okamžitě nahlásil a předal ho specialistům. Had je nyní v karanténě v domě plazů ve městě Antalya. Informoval server BBC s odvoláním na turecký deník Radikal.
Radost i smutek: Ženě (28) se narodila dvouhlavá holčička

Ženě (28) se narodila dvouhlavá holčička

Sonipat - Rodiče neměli dost peněz na vyšetření, nastávající matka si myslela, že čeká dvojčata. Rodila narychlo císařským řezem a k překvapení všech přišla na svět dvouhlavá holčička.
Občas se narodí něco, co bychom nečekali.

Záhada: Narodilo se hodně podivné jehně!

Almaty - Pořádně šokován novým přírůstkem ve svém stádu se cítil chovatel ovcí v Kazachstánu: čerstvě narozené jehně mělo pět nohou a tři oči. Oznámila to dnes agentura AFP, která dotyčného pastevce vyzpovídala.
Teprve šestiletá holčička trpí vzácnou a velice krutou nemocí, která způsobuje, že stárne desetkrát rychleji, než je obvyklé.

Strašlivá nemoc: Z holčičky (6) je stařena!

Texas - Teprve šestiletá holčička trpí vzácnou a velice krutou nemocí, která způsobuje, že stárne desetkrát rychleji, než je obvyklé. Onemocnění je bohužel nevyléčitelné a dítě se nedožije puberty.
Dívka má třetí bradavku, na chodidle!

Dívka má třetí bradavku, na chodidle!

Londýn - Anomálie lidského těla jsou v médiích na denním pořádku. To, co musela prožít dvaadvacetiletá Britka je však jednoznačně světovým unikátem. Informuje britský deník The Mirror.

Aktuálně se děje

před 50 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 4 hodinami

včera

včera

včera

Bayern Mnichov

Po mizerném týdnu se Bayern Mnichov dohodl na předčasném konci s koučem Tuchelem

Nejprve prohra 0:3 v Leverkusenu, následně prohra 0:1 na hřišti Lazia Řím v rámci osmifinále Ligy mistrů a pak prohra 2:3 v Bochumi. To vše společně s tím, že v Bundeslize ztrácí Bayern Mnichov už osm bodů na vedoucí tým, nakonec vyústilo v dohodu mezi klubovým vedením a trenérem Thomasem Tuchelem na předčasném ukončení spolupráce, přičemž bývalý kouč Dortmundu, Paris Saint Germain či Chelsea by měl z mnichovského velkoklubu odejít až po této sezóně 2023/24.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Petr Pavel

Pavel se přihlásil k myšlence administrativních odvodů do armády

Prezident Petr Pavel se v dnešním vydání pořadu Za pět minut dvanáct televize Nova přihlásil k myšlence náčelníka generálního štábu Armády ČR Karla Řehky o odvodech do armády. Prezident však výslovně zdůraznil, že odvody jsou administrativním úkonem, který pomáhá státu získat přehled o personální situaci. 

včera

Marian Jurečka

Jurečka o revizi sociálních dávek: Nesmí to být životní styl

Revizi systému sociálních dávek nejvíce dopadne na občany, kteří nechtějí pracovat a spolupracovat se státem, naznačil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) v dnešním vydání diskuzního pořadu Partie Terezie Tománkové na stanici CNN Prima News.

včera

včera

Otužování jako moderní trend? Lidé si ve studené vodě posilovali imunitu od pradávna

Období, kdy zima ztrácí na síle a přichází jaro, je ideální pro otužování. To je dnes velmi populární a získává si stále více příznivců. Otužování ovšem nemůžeme vnímat jako trend moderní doby, je totiž staré jako lidstvo samo. První zmínky o otužování sahají až do období starověku.

Zdroj: Lucie Žáková

Další zprávy