bezpečnostní akce

Policie - speciální jednotky

Hrozí Evropě na Silvestra teroristický útok?

Brusel/Londýn/Moskva - Velká evropská města oznámila, že na přelomu roku zvýší bezpečnost rušných míst kvůli hrozbám teroristických útoků. Neměly by se tak opakovat útoky z minulých let. O bezpečnostních opatřeních v jednotlivých zemích informovala agentura Tanjug.
Ilustrační fotografie

Nezapomínejte na kvalitní ochranné pomůcky a bezpečnostní školení

Kvalitní pracovní pomůcky jsou naprostým základem bezpečnosti práce. V žádné firmě by jejich používání lidé rozhodně neměli podceňovat. Samotný zákoník ve svých paragrafech týkajících se povinností zaměstnavatele a práv a povinností zaměstnance mluví o nutnosti zajistit zaměstnancům odpovídající pracovní pomůcky v případě, že to charakter jejich práce vyžaduje. Tímto se jednoznačně pomáhá předcházet případným pracovním úrazům. Pokud se úplně vyloučí možnosti těchto úrazů, přinejmenším se hodně sníží pravděpodobnost jejich vzniku.
Stát vynaloží více peněz na kybernetickou ochranu státu

Stát vynaloží více peněz na kybernetickou ochranu státu

Praha - Úkolem Národního kybernetického centra je koordinace spolupráce při předcházení kybernetickým útokům i při návrhu a přijímání opatřeními řešení kybernetických incidentů. Příští rok dostane na svou činnost 50 milionů korun, aby mohl do boje nasadit více pracovníků.

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie.

Hradec Králové mění podruhé v sezóně trenéra. Kotal rezignoval kvůli zdravotním problémům

Podruhé v tomto týdnu se uskutečnila trenérská změna v tuzemské nejvyšší fotbalové Fortuna lize a podruhé v této sezóně 2023/24 se trenérská změna uskutečnila v Hradci Králové. Zatímco na podzim si musel balit kufry kvůli nevýrazným výsledkům Jozef Weber, aby ho nahradil velezkušený Václav Kotal, tentokrát končí poněkud nečekaně právě on. Jednasedmdesátiletý stratég, jenž byl po Miroslavu Koubkovi druhým nejstarším trenérem v lize, svůj konec odůvodnil zdravotními problémy. Nástupcem se stal David Horejš.

včera

včera

Timothée Chalamet v pokračování Duny.

RECENZE: Duna: Část druhá je přeceňovaná a emočně vyprahlá. Velkofilm století se nekoná

Všeobecné nadšení, pověst nejspektakulárnější sci-fi naší doby, hlasy opěvující nedosažitelnou audiovizuální formu. Očekávaný velkofilm sklízí jednu nadšenou reakci za druhou. Je však pokračování Duny skutečně tak revolučním blockbusterem? Nebo jde jen o líbivými a epickými motivy pokrytou, v jádru však vyprázdněnou nádobu? Film se ukájí sebou samotným a sklouzává k midcultu.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

Ukrajinští vojáci brání svou zemi před ruskými agresory.

Ukrajina hlásí těžké boje západně od města Avdijivka

Západně od ukrajinského města Avdijivka, které je pod ruskou kontrolou, probíhají těžké boje a ukrajinská armáda má potíže se stabilizací své obranné linie, uvedl ve čtvrtek hlavní velitel ukrajinské armády Olexandr Syrskyj. 

včera

včera

včera

včera

včera

Putin Západu opět vyhrožuje jadernou válkou

Většina ruských občanů podporuje "speciální vojenskou operaci" ruských sil na Ukrajině, uvedl prezident Vladimir Putin při svém projevu o stavu země před poslanci obou komor parlamentu a dalšími hosty. Země Severoatlantické aliance podle něj riskují jaderný konflikt, pokud vyšlou své vojáky na Ukrajinu. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy