Daniel Hůlka

Udělování státních vyznamenání prezidentem Milošem Zemanem dne 28. října 2016

Zpěvák Hůlka vrátil Zemanovi vyznamenání. Osobně to nešlo, poslal ho poštou

Zpěvák Daniel Hůlka vrátil tento týden prezidentu Miloši Zemanovi Medaili za zásluhy, kterou od něj převzal před čtyřmi lety. Státní vyznamenání mu zaslal poštou, protože osobně ho na Hradě nechtěli převzít. Hůlka to dnes uvedl na svém facebooku. Vrácení medaile zpěvák avizoval v polovině října a úmysl odůvodnil tím, že ho Zeman veřejně zesměšnil a že ho jako prezident zklamal.
František Ringo Čech

Ringo Čech i Hůlka dál podporují Zemana. Většina umělců je ale pro Drahoše

Praha - Herci, zpěváci a další umělci vítají fakt, že se uskuteční druhé kolo prezidentské volby a že kandidát Jiří Drahoš získal přes čtvrtinu voličských hlasů. Ti, kteří dlouhodobě podporují Miloše Zemana, věří v jeho vítězství i ve druhé přímé volbě hlavy státu. Mnozí by ale uvítali změnu na Pražském hradě a jinou reprezentaci České republiky.
Miloš Zeman, prezident ČR

Zeman lže? Na hlavu prezidenta padá jedno obvinění za druhým

Praha - Prezident Miloš Zeman čelí jednomu nařčení ze lži za druhým. Tvrdil například, že Daniel Hůlka je jeden z mála českých zpěváků, který dostal nabídku k hostování ve Vídeňské státní opeře. Jak se ale ukázalo, není to tak úplně pravda. A podobných případů je víc.
Bohuslav Sobotka /ČSSD/, předseda strany

Sobotka se vysmívá Hůlkovi: A toto napsal

Praha - ČSSD se v těchto volbách velmi obává toho, že část hlasů pro levici propadne, když nebude do sněmovny zvolena SPOZ. Zatímco tak někteří členové strany by zemanovce rádi podpořili otevřeně, aby ve volbách uspěli, předseda strany Sobotka se snaží SPOZ co nejvíc oslabit.
Daniel Hůlka, kandidát SPOZ

Trapas "politika" Hůlky: Neví, co znamená SPOZ

Hradec Králové - Zpěvák Daniel Hůlka hodlá vstoupit do politiky. Kandiduje za stranu prezidenta Zemana, kterého velmi aktivně podporuje. Jenže je tu háček. Hůlka ani neví, jak se strana jmenuje.
Daniel Hůlka, zpěvák a kandidát SPOZ do sněmovny.

Záhada v SPOZ: Jde o zpěváka Hůlku. Mluví o Zemanovi a...

Praha/Hradec Králové - Za Stranu práv občanů - zemanovci (SPOZ) bude v předčasných sněmovních volbách v Královéhradeckém kraji kandidovat zpěvák Daniel Hůlka. V prezidentské kampani podporoval Miloše Zemana, kandiduje jako nezávislý. Jaké jsou ale Hůlkovy názory?
Daniel Hůlka

Zpěvák Hůlka jde tvrdě do politiky, bude hvězdou Zemanovců

Hradec Králové - Za Stranu práv občanů - zemanovci (SPOZ) by měl do předčasných sněmovních voleb v Královéhradeckém kraji kandidovat zpěvák Daniel Hůlka. Do senátních voleb v Hradci Králové v roce 2014 zemanovci hodlají vyslat ředitele hradecké fakultní nemocnice Romana Prymulu.
Miloš Zeman /SPOZ/

Politolog ostře: Zemanova kampaň je šaškárna!

Praha - Vyhrát lístky na koncert Daniela Hůlky mohou ti, kdo zabrousí na oficiální web prezidentského kandidáta Miloše Zemana. Jeho mluvčí Hana Burianová popřela v pondělí pro Mediafax, že by soutěž souvisela s předvolební kampaní, politolog akci hodnotí jako nedůstojnou šaškárnu.
Zpěvák Daniel Hůlka

Hůlka: Některé politiky bych nakopal do zadku!

Praha - Zpěvák Daniel Hůlka (42) nesnáší zlobu a závist. Vadí mu lidé, kteří neříkají věci na rovinu a neustále kličkují. Proto by prý s chutí nakopal do zadku mnohé české politiky.
Dan Hůlka a Šárka Vaňková

Hůlka: Rozchod se Šárkou byla jenom krizička

Praha - Zpěvák Dan Hůlka (41) bývá čas od času psychicky poněkud na dně. Teď má období, kdy jen září. Jednak se dal zase dohromady s Šárkou Vaňkovou (22) a pak je nominován za Draculu na Cenu Thálie 2009 v kategorii opereta, muzikál, což mu velmi polichotilo.

Aktuálně se děje

před 59 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

Martin Kupka

2300 korun za dálniční známku je jen začátek. Kupka oznámil další zdražení

Cena dálniční známky by měla být od ledna příštího roku opět zvýšena, a to v souladu s vývojem inflace. Uvedl to ministr dopravy Martin Kupka (ODS) v dnešním pořadu Týden v politice České televize. Přesný nárůst ceny, o který se dálniční známka zvýší, má být zveřejněn ve druhé polovině příštího roku. Poslední změna ceny nastala 1. března, kdy roční kupon zdražil z 1500 na 2300 korun.

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

Joe Biden

Svět po masakru v Pásmu Gazy doufá v příměří s Izraelem

Katar, Egypt i USA se v současnosti zapojují do jednání o příměří mezi Izraelem a palestinským militantním hnutím Hamás. Po masakru u humanitárního konvoje, který si vyžádal stovky zraněných a přes 115 mrtvých, poukazují na naléhavou potřebu co nejdřívějšího uzavření jednání a rozšíření humanitární pomoci proudící do Pásma Gazy.

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 9 hodinami

před 11 hodinami

včera

včera

Aktualizováno včera

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

včera

Rekordní prodeje dálničních známek. Ve čtvrtek se jich prodalo přes 200 tisíc

Prodej dálničních známek dosáhl za jeden den historického rekordu. Před úpravou cen bylo ve čtvrtek 29. února 2024 uhrazeno celkem 219 tisíc e-známek v hodnotě 316 milionů korun. Nejvíce úhrad dálničního poplatku proběhlo v dopoledních hodinách, informovalo ministerstvo dopravy. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy