Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Exodus diváků ČT24. Důvodem je Drtinová s Veselovským

Praha – V březnu tohoto roku opustila pořady ČT24 dvojice moderátorů, na které byly výmluvy mnohých politiků krátké. Daniela Drtinová a Martin Veselovský odešli a vytvořili soukromou internetovou televizi DVtv. Jak si vedou pořady ČT24 po jejich odchodu?
Andrej Babiš /ANO/, ministr financí

Babiš u Drtinové v DVTV: Bylo veselo, Demagog.cz ale odhalil nepravdivé výroky

Praha - Jedním z prvních hostů internetového vysílání DVTV byl ministr financí. Babiš mluvil o řadě témat, o svém soudu v Bratislavě, hodnotil evropské volby a věnoval se také ekonomickým otázkám. Demagog.cz odhalil, že ministr financí 10krát mluvil pravdu. Kolik odpovědí bylo nepravdivých a zavádějících? Čtěte.
Martin Veselovský

Veselovský a Drtinová mají premiéru: Projekt DV TV startuje

Praha - Internetový projekt bývalých moderátorů České televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského dnes večer zahájí vysílání. Na webu ve 21:00 začne umisťovat videorozhovory na politická a společenská témata. Projekt DV TV vzniká ve spolupráci s vydavatelstvím Economia.
Martin Veselovský

Projekt Drtinové a Veselovského odstartuje 27. května

Praha – Když dva výrazní novináři Daniela Drtinová a Martin Veselovský odešli z České televize, vzbudilo to vlnu zájmu nejen ze strany veřejnosti, ale i médií. Spolu se pak rozhodli vytvořit projekt, jaký v České republice nemá obdoby. Jejich DV TV začne vysílat už 27. května.
Daniela Drtinová

Jedenáct nejlepších českých novinářů bylo oceněno. Trofej dostala i Daniela Drtinová

Praha - Novinářskou cenu za loňský rok dnes převzalo 11 vítězů, mezi nimi redaktoři České televize, Českého rozhlasu, Respektu, Hospodářských novin, Práva a Literárních novin. V soutěži se utkalo celkem 400 příspěvků, v psané žurnalistice porota ocenila především méně známá či zřídka popisovaná témata. Soutěž pořádá Nadace Open Society Fund Praha ve spolupráci s českým Googlem a společností NEWTON Media.
Martin Veselovský

Drtinová s Veselovským to rozjeli. Už je jasno +VIDEO

Praha - Připravovaný pořad někdejších moderátorů České televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského podle dostupných indicií ponese název DV TV, složený z počátečních písmen obou moderátorů. Svědčí o tom upoutávka, kterou dnes studio zveřejnilo, i zaregistrovaná doména dvtv.cz.
Daniela Drtinová

Drtinová s Veselovským míří k miliardáři

Praha - Moderátorské hvězdy ČT Veselovský a Drtinová se teprve před pár dny rozloučily s diváky a už rozjíždějí vlastní projekt. Není divu. O zkušené moderátory a jejich tým z Událostí, komentářů byl totiž velký zájem.
Andrej Babiš /ANO/, 1. místopředseda vlády pro ekonomiku vlády a ministr financí

Babiš se rozohnil u Drtinové. Ta se poté rozloučila s diváky

Praha - Ministr financí Andrej Babiš /ANO/ opět nezklamal svým živelným vystoupením v pořadu Interview Daniely Drtinové na České televizi. V něm se pustil do svých předchůdců, stejně jako do europoslankyně Ingeborg Grässleové, která ho osočila z údajného střetu zájmů.
Daniela Drtinová

Vrátí se Drtinová s Veselovským na obrazovky? Prý o ně má zájem jistý miliardář

Praha - Moderátorský tým České televize zažívá v posledních dnech krušné chvíle. Po odchodu Martina Veselovského se k němu přidala i Daniela Drtinová a diskuzní pořad Události, komentáře tak ztratil dvě dlouholeté moderátorské ikony. Nyní se proslýchá, že by oba mohli pokračovat v pořadu stejného formátu, nikoliv však na veřejnoprávní televizi, ale v soukromém médiu.
Daniela Drtinová

Z ČT odchází Drtinová, pořad Interview změní svoji tvář

Praha - Ke konci dubna odejde z České televize Daniela Drtinová. Své rozhodnutí dnes odpoledne oznámila řediteli zpravodajství s tím, že na pořadu Interview se bude podílet ještě do konce následujícího měsíce, stojí v tiskové zprávě České televize, kterou mají EuroZprávy.cz k dispozici.
Daniela Drtinová

Rozzlobená Daniela Drtinová napadla Radu ČT. Podívejte se

Praha - Rada České televize rozhodla, že ve veřejnoprávní televizi nedochází k žádné cenzuře ve zpravodajství. Podnět skupiny redaktorů domácího zpravodajství tak smetla pod stůl. To rozčílilo vůdčí tvář protestu Danielu Drtinovou.
Daniela Drtinová

"Rebelka" Drtinová o propouštění v ČT: Mohou to využít proti nám

Praha - Většina signatářů stížnosti na údajnou cenzuru uvnitř České televize dosud nezveřejnila svá jména. Výjimkou je jen Daniela Drtinová a Adam Komers, kteří fungují jako v podstatě mluvčí skupiny. Podle slov Daniely Drtinové pak tento model ještě nějakou dobu vydrží. Jaký k tomu mají důvod?

Aktuálně se děje

před 30 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

včera

Ilustrační foto

WMO: Letošní počasí po sobě zanechalo stopu zkázy a zoufalství. Příští rok bude ještě horší

Letošní rok bude pravděpodobně tím nejteplejším v dějinách měření. Na okraj klimatického summitu COP28 to dnes uvedla Světová meteorologická organizace (WMO) ve své nejnovější zprávě o stavu globálního klimatu. Z ní vyplývá, že lidstvo čekají častější záplavy, požáry, vlny veder a tání ledovců, a příští rok by navíc mohl ten letošní, rekordně teplý, překonat.

včera

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj míní, že osvobodit Krym bude oproti Donbasu jednodušší

Podle ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského bude jednodušší se opětovně zmocnit poloostrova Krym, nikoliv Donbasu. Řekl to na středečním setkání s vysokoškoláky. Zelenskyj se domnívá, že oblast Donbasu je silně militarizovaná a v části populace panují proruské nálady a postoje. 

Aktualizováno včera

Energetický regulační úřad

Rozhodnuto. ERÚ výrazně zdraží lidem regulovanou složku cen energií

V Česku výrazně vzroste výše regulované složky ceny energií, oznámil ve čtvrtek Energetický regulační úřad (ERÚ). U elektřiny půjde o nárůst o 65,7 procenta, u plynu pak o 38,8 procenta. Podle úřadu se však konečné ceny elektřiny příliš nezmění kvůli souběžnému poklesu tržních cen. V případě plynu mají ceny dokonce klesnout.

včera

včera

včera

včera

Sultan Al Jaber, prezident summitu COP28

"Historický okamžik." Státy na COP28 vytvořily fond ztrát a škod, posílají do něj stamiliony dolarů. USA a Světová banka čelí kritice

Účastníci klimatické konference COP 28 se dohodli na vytvoření fondu ztrát a škod, aby pomohli chudším zemím vypořádat se s dopady zhroucení klimatu. Podle dohody bude do fondu do roku 2030 přibývat nejméně 100 miliard dolarů ročně, rozvojové země ale uvádějí, že skutečné potřeby se již blíží 400 miliardám dolarů ročně. 

včera

včera

včera

včera

Karel Schwarzenberg: Přátelé přichystali rozloučení pro veřejnost v Lucerně

Česko se rozloučí se zesnulým exministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem během druhého prosincového víkendu. Kromě posledního rozloučení v katedrále svatého Víta se chystá i akce pro veřejnost v prostorách paláce Lucerna. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy