Filadelfie – Nově zveřejněné záběry v den voleb opět vyvolaly debaty o zdravotním stavu Hillary Clintonové. Na internetu se objevily snímky, které podle některých opět dokazují, že demokratka není zdravotně schopna vykonávat prezidentskou funkci.
Jen několik hodin před tím, než se Američané vydají k volebním urnám, se objevilo video, které má dokazovat, že Clintonová není v dobré kondici. Když vystupovala z letadla ve Filadelfii, klopýtla a tak ji raději podepřel její manžel Bill, který jí následně doprovodil na poslední setkání před volbami.
BREAKING: Hillary Clinton stumbles to her car after landing in Philadelphia #ElectionDay #Election2016 pic.twitter.com/JMrCUaZuid
— Anonymous (@LatestAnonNews) 8. listopadu 2016
Jak připomíná server Express, incident se stal ve chvíli, kdy prezidentská kampaň finišuje, miliony Američanů už svůj hlas odevzdaly. Výsledky voleb by měly být známy za několik málo hodin.
Závěry, které na Twitteru vyvěsila agentura Bloomberg, vyvolaly bouřlivou diskuzi. „Vypadá nemocná a dezorientovaná. Měla by jít do nemocnice a začít si léčit své zdravotní problémy," napsal jeden z uživatelů.
Jiní píší „o další zdravotní krizi". Naráží tak na fakt, že už jednou Clintonová na veřejnosti klopýtla. Stalo se tak při akci na připomínku teroristického útoku z 11. září 2001. Tehdy zavrávorala při nastupování do auta. Následně její tým přiznal, že Clintonové byl diagnostikován zápal plic.
Část občanů ale nevěří, že jsou za těmito problémy pouze zdravotní problémy. Mnozí naznačují, že by demokratická politička mohla mít problémy s alkoholem. Na sociálních sítích se objevila tvrzení, že je Clintonová „ohromný opilec". Tweety jsou doprovázeny hastagy jako #DrunkHillary (opilá Hillary) nebo #Alcohillary.
Související
Clintonová prý Epsteina nikdy nepotkala. Vyzvala k výslechu Trumpa
Hillary Clintonová před sněmovním výborem vypovídá o aktivitách Epsteina
Hillary Clintonová , Prezident USA , USA (Spojené státy americké)
Aktuálně se děje
před 18 minutami
Námořníci opět váhají s cestami přes Hormuzský průliv, potvrzují data
před 1 hodinou
Policie si rozpočtově polepší. Peníze půjdou na investice i platy
před 2 hodinami
Podivná cesta domů. Trump se pokusil vysvětlit, proč v Británii měnil letoun
před 3 hodinami
Pavel zveřejnil lékařskou zprávu. Má doporučenou dietu
před 3 hodinami
Le Penová má nakročeno k vítězství v prezidentské volbě, naznačují průzkumy
před 4 hodinami
Pavel naznačil, že Ukrajina má dva měsíce na ukončení války s Ruskem
před 5 hodinami
Počasí potěší milovníky léta. Tropické hodnoty se ale nečekají
Aktualizováno před 6 hodinami
Zemřela legendární zpěvačka Bonnie Tyler
před 6 hodinami
V Británii fakticky začal výběr nového premiéra. Favorit je jasný
před 7 hodinami
Velký požár ve Zlíně. Hoří v areálu Svitu, platí třetí stupeň poplachu
před 8 hodinami
Trump tvrdí, že mu volali z Íránu. Teherán se prý chce dohodnout
před 9 hodinami
Babiš prozradil, co přednesl na summitu NATO. Česko hodlá navýšit obranné výdaje
před 9 hodinami
Trumpova slova se naplnila. Američané znovu zaútočili v Íránu
před 11 hodinami
Počasí se oteplí, ubyde srážek. Jeden problém se tak prohloubí
včera
Rodičovský příspěvek bude 400 tisíc korun. Sněmovna schválila i úpravy superdávky
včera
Artis Brno dalším nováčkem Chance ligy. Nahrazuje vyloučenou Karvinou
včera
Závěry summitu NATO. Deklarace zmiňuje Rusko, Ukrajinu i Írán
včera
Babiš a Macinka ztrapnili jen sebe, rýpl si expremiér Fiala
včera
Španělé se gólem v závěru postarali o poslední Ronaldův zápas na MS. Američané končí
včera
Velká důlní tragédie před 65 lety. Zahynulo přes 100 horníků
Před 65 lety, sedmého červencového dne roku 1961, se odehrála jedna z nejhorších důlních tragédií v naší historii. V dole v Dolní Suché v Havířově došlo k požáru, který zahubil více než stovku horníků.
Zdroj: Lucie Žáková