Jakarta - Tragédií skončila snaha pětiletého chlapce z Indonésie napodobit populární filmovou postavu Spidermana. Poté, co mu jeho matka zakázala shlédnout nový film o tomto komiksovém hrdinovi, hoch vyskočil z okna. Svým zranění podlehl. Informuje server news.com.au.
Identita rodiny nebyla zveřejněna. Pětiletý chlapec Valentino požádal svou třiadvacetiletou matku, aby ho vzala do kina na aktuální snímek "The Amazing Spider-man II". Ta odmítla, jelikož Valentinův roční bratr byl nemocný.
Situace podle policejního vyjádření chlapce velmi rozzuřila. Odešel do svého pokoje a zamkl se zevnitř. Poté vyskočil z okna. Jeho matka šla odešla ven sehnat někoho, kdo dveře do pokoje jejího syna odemkne. Na ulici však spatřila dav, který se snažil hochovi marně pomoci. Po převozu do nemocnice zemřel na následky utrpěných zranění.
Policie se zpočátku domnívala, že dítě spáchalo sebevraždu. Pozdější šetření však ukázalo, že se jednalo o hyperaktivního chlapce, který často napodoboval své oblíbené hrdiny jako například Kapitána Ameriku či Iron Mana. Snaha vyskočit z okna po vzoru Spidermana se však Valentinovi stala osudnou.
Související
Asie čelí katastrofálním povodním. Zasáhly miliony lidí, přes 1100 zabily
Indonéská sopka vychrlila sloupec popela. V ohrožení jsou oblíbené turistické destinace
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
CIA: Průměrná délka života ruského rekruta na bojišti je 30 minut. Vojáky decimují ukrajinské drony s AI
před 2 hodinami
Izraelský parlament schválil své rozpuštění. Politici křičeli na Netanjahua, ze sálu musel odejít
před 3 hodinami
Trumpovo obvinění z volební manipulace se nesetkalo s úspěchem. Je to zápletka ze špionážního románu, píše tisk
před 3 hodinami
Zelenskyj prozradil důvody, které ho vedly k odvolání populárního ministra Fedorova
před 4 hodinami
Proti Trumpovým obviněním z volební manipulace se bouří Čína i Američané. Blouzní, zní od guvernérů
před 5 hodinami
Havel mi nabídl místo premiéra, pokud odstavím Klause, tvrdí Mečiar
před 5 hodinami
Páteční bouřky udeří ve dvou vlnách, naznačili meteorologové ve výstraze
před 6 hodinami
U Barrandovského mostu se zřítila betonová plastika
před 6 hodinami
Proč Trump označuje volební systém za katastrofální? Nesmířil se s prohrou a chystá se na další drtivou porážku
před 7 hodinami
Bílý dům zveřejnil dokumenty, které měly potvrdit Trumpova slova o Číně. Nepotvrzují vůbec nic
před 8 hodinami
Americká armáda podnikla již šestou noc po sobě vlnu úderů proti Íránu
před 8 hodinami
Američané Trumpově teorii o ukradených volbách nevěří. Jeho projev byl plný dávno vyvrácených tvrzení
před 9 hodinami
Trump obvinil Čínu ze zásahů do prezidentských voleb. Nemáme jediný důkaz manipulace, přiznal následně Bílý dům
před 9 hodinami
Dva mrtví po útoku na ubytovně. Pachatelem má být sanitář z IKEM, případ řeší GIBS
před 11 hodinami
Páteční počasí: Meteorologové nastínili, co hrozí od dnešních bouřek
včera
Budoucí důchodci mají být obezřetní. ČSSZ upozornila na podivné kampaně
včera
Estébáci pronásledovali herce Töpfera. Na trestech se dohodli
včera
Čína zadržela Čecha, důvod není jasný. Macinka odmítá vyhlašování války
včera
Česko zreviduje krizovou a obrannou legislativu, rozhodla vláda
včera
Babiš se nadále odmítá scházet s Pavlem. Vybral si mě za cíl, tvrdí premiér
Premiér Andrej Babiš (ANO) dal znovu najevo, že nepřistoupí na návrh prezidenta Petra Pavla, aby se obnovily pravidelné schůzky nejvyšších ústavních činitelů. Předseda vlády tvrdí, že s hlavou státu nemá o čem jednat.
Zdroj: Jan Hrabě