Od pátečního večera do dnešního rána zemřelo na středočeských silnicích pět lidí. Tři lidé zahynuli a další člověk se zranil při noční nehodě osobního auta u Okřínku na Nymbursku. Auto narazilo do stromu. Další dva lidé zemřeli v pátek večer na Mladoboleslavsku po nehodě tří aut, dalších šest lidí se zranilo, řekla ČTK policejní mluvčí Lucie Nováková.
Informaci o noční nehodě na Nymbursku přijala policie krátce před 2:45. Na místě zemřela pětadvacetiletá žena a pětatřicetiletý muž, kteří seděli na zadních sedadlech.
Třicetiletý řidič byl s těžkým zraněním převezen do nemocnice, svým zraněním ale po převozu podlehl. Třiadvacetiletý spolujezdec sedící na předním sedadle vyvázl s lehkým zraněním. "Příčiny a okolnosti nehody jsou v šetření," řekla Nováková.
Dva lidé zemřeli v pátek večer u Dolního Bousova na Mladoboleslavsku. Nehoda se stala kolem 19:30, srazily se při ní tři osobní vozy. Šest dalších lidí se zranilo, záchranáři je převezli do nemocnice v Jičíně a Praze. "Na místě zemřeli dva lidé, řidič narozený v roce 1994 a spolujezdkyně narozená v roce 1998," řekla Nováková.
Související
Takový vůz nechcete vidět havarovat. U Kunžaku bourala legendární Tatra
Autonehoda vozu s Klempířem se vyřešila na místě. Viníkem je řidič ministra
Dopravní nehody , Nehody aut , Středočeský kraj , Nehodovost (statistiky)
Aktuálně se děje
před 53 minutami
CNN: Školu, v níž zahynulo 168 dětí, zřejmě zasáhla americká raketa Tomahawk
před 2 hodinami
Experti: Svět stojí na prahu největšího ropného šoku v historii. Světová ekonomika čelí masové energetické krizi
před 3 hodinami
Zelenskyj: Ukrajina na žádost USA vyslala na Blízký východ experty, budou chránit americké vojenské základny
před 3 hodinami
Z bláta do louže. Modžtaba je krutější než Alí Chameneí, Trump o jeho jmenování věděl, tvrdí Íránci
před 4 hodinami
Vláda odmítla opatření k rostoucím cenám paliv kvůli válce v Íránu. Zabýváme se jen situací doma, prohlásil Babiš
před 5 hodinami
NATO sestřelilo další íránskou raketu mířící do Turecka
před 6 hodinami
Spojenectví s Putinem shořelo spolu s íránskými rafinériemi. Za sliby o neochvějné podpoře se skrývá parazitování
před 7 hodinami
Svět se změnil a kompromisy škodí. Von der Leyenová chce radikální změnu Evropské unie
před 8 hodinami
Trump poprvé nastínil, kdy ukončí válku proti Íránu
před 8 hodinami
Tvář útoku na Írán. Hegseth se nedokázal vymanit z původního povolání, napříč světem vyvolává zděšení i kritiku
před 9 hodinami
Trump rozpoutáním války v Íránu uvrhnul svět do chaotického víru destrukční politiky
před 10 hodinami
Cena ropy překonala hranici 100 dolarů za barel. Čeká se prudké zdražení paliv, zasedne G7
před 12 hodinami
Počasí se na pohled změní. Bude jako v dubnu, uvedli meteorologové
včera
Metro by ještě v březnu mohlo opět stavět na všech stanicích linky B
včera
Britská monarchie ukončí pronájem domu pro Andrewa. Rozhodl on sám
včera
Trump říká, že Írán chtěl ovládnout Blízký východ. Jsme napřed, komentoval operaci
včera
Česká televize vrací úder. Tvrzení končícího Moravce odmítá
včera
Sáblíková se loučila s kariérou stylově v Heerenveenu. Aplaudovala jí zaplněná hala
včera
Íránci mají zůstat doma. Ohrožuje vás vlastní režim, vzkazují jim Američané
včera
Politici reagují na Moravcův konec. Opozice bude bojovat za nezávislou ČT
Na dnes oznámený konec moderátora Václava Moravce v České televizi reagují i politici. Šéf občanských demokratů Martin Kupka slíbil, že jeho strana bude pečlivě hlídat dění kolem veřejnoprávní televize. Piráti nechtějí dovolit, aby ČT potkal osud, jaký je znám například ze sousedního Slovenska.
Zdroj: Jan Hrabě