Kvůli požáru osobního auta byl dnes po 11:00 obousměrně uzavřený Komořanský tunel na Pražském okruhu. Podle policejního mluvčího Richarda Hrdiny začalo auto hořet po nehodě. Jeden člověk při havárii zemřel. Provoz byl v tunelu plně obnoven po 16:30, informovalo Národní dopravní informační centrum ŘSD.
Ve směru od Ruzyně byl průjezdný už kolem 11:45, uvedli hasiči na twitteru. "Na místě zasahovali hasiči ze dvou jednotek, další jednotky byly v záloze na tunelových portálech," napsali.
Hasiči zasahovali u výjezdu z Komořanského tunelu ve směru na letiště v dýchacích maskách. S požárem bojovali hasiči ze dvou jednotek, další dvě byly v záloze na tunelových portálech, uvedli pražští hasiči.
Kromě hasičů byli na místě také policisté a záchranáři. Podle mluvčí záchranářů Jany Poštové jeden člověk při nehodě zemřel na místě, druhý utrpěl poranění hlavy a popáleniny v obličeji. Záchranáři také ošetřili drobná poranění třem členům posádky druhého havarovaného auta.
Související
Tragickou nehodu na Uherskohradišťsku nepřežila dívka. Pro řidičku letěl vrtulník
Policie vyšetřuje tragédii ve Vsetíně. Důchodkyně nepřežila střet s autem
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Vance do Švýcarska neletí. Dnešní mírové rozhovory s Íránem byly na poslední chvíli zrušeny
před 2 hodinami
Moskva selhala. Mohutný ukrajinský útok rezonuje Ruskem, nespokojenost lidí roste
před 4 hodinami
Tropy i bouřky. Počasí do konce týdne bude typicky letní
včera
Na Hradě budou k vidění korunovační klenoty. První uvidí výstavu školáci
včera
Čechům se vzdálil postup ze skupiny. Pasivitou ztratili nadějně rozehraný zápas s JAR
včera
Víkendová předpověď počasí slibuje i bouřky. Hrozit mají i v úvodu dalšího týdne
včera
Olomouc se rozloučila se statečnou Mašínovou. Bratr z USA nepřijel
včera
Smír ukončil spor ohledně filmu Sbormistr. Dohodu potvrdil soud
včera
Novinky o počasí. Meteorologové aktualizovali výstrahu před vedry
včera
V Bruselu se jedná o Ukrajině. Rutte poslal Rusku rázný vzkaz, USA ocenily evropskou podporu Kyjeva
včera
Macinka udělil medaili Klausovi, pro kterého dříve pracoval
včera
Revoluce v očkování proti chřipce: Na světě je zbrusu nová moderní vakcína
včera
Pokud bude hořet Ukrajina, bude hořet i Moskva, prohlásil Zelenskyj po masivním útoku na ruskou rafinérii
včera
USA jsou připraveny okamžitě obnovit vojenské akce a zavést blokádu Íránu
včera
Hegseth ostře zkritizoval evropské spojence. Pentagon přehodnotí přítomnost amerických sil v Evropě
včera
Fatální chyba. Diplomat řekl, proč se Zelenskyj nesmí setkat s Putinem v Moskvě
včera
Tálibán zakázal mobilní telefony
včera
Ukrajina podnikla největší dronový útok na Moskvu za poslední dva roky
včera
Memorandum o porozumění. Co obsahuje čtrnáctibodový dokument podepsaný Trumpem i Íránem?
včera
Trump podepsal se zástupci Íránu čtrnáctibodovou mírovou dohodu
Americký prezident Donald Trump podepsal se zástupci Íránu čtrnáctibodovou dohodu, která má podle jeho slov odvrátit hrozbu celosvětové hospodářské deprese. Podle vyjádření vysokých představitelů Spojených států přináší tento krok zemi zásadní úspěch, přestože obsahuje citelné politické i finanční ústupky vůči Teheránu. Cílem ujednání je mimo jiné znovu plně otevřít Hormuzský průliv.
Zdroj: Libor Novák