Praha - Místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach se dnes obořil do spolupracovníků TOP09, kteří přes internet aktivně pracují na kampani strany. Jenže Škromach nejspíš zapomněl, že to samé dělá i jeho vlastní strana.
TOP09 na sociální síti umístila na sociální síť fotku skupiny mladých lidí, kteří se účastnili workshopu na téma využití internetu k podpoře v kampani. Šlo o šedesátku nejaktivnějších podporovatelů.
Škromach se ale do TOP09 hned pustil. "Tak konečně člověk ví, kdo řádí na FB v barvách TOP09. Ahoj pseudoprofily," vzkázal lidem na fotce.
Toto rýpnutí ale není moc trefné. Sama ČSSD totiž aktivně sháněla mladé sympatizanty, kteří budou pro stranu pracovat na kampani přes nová média jako je Facebook nebo Twitter. Vyplývá to z informací, které nám poskytl náš zdroj z ČSSD.
Sociální sítě obecně jsou dnes velmi významný marketingový nástroj, kterým se dají ovlivňovat preference voličů. To ostatně chápou všechny strany a sociální sítě se snaží využívat. Dokonce už i KSČM, která dlouho stála mimo, založila profil a informuje o své činnosti s cílem přilákat nové voliče.
14. května 2026 13:21
Vláda si začne půjčovat od lidí. Schillerová představila nové Dluhopisy Republiky
Související
MPSV vyplatilo poradcům a advokátům 4,67 milionu korun, v týmu už není Škromach
Proti Babišovi demonstroval i Bohuslav Sobotka, Ovčáček se mu a dalším protestujícím vysmál
Zdeněk Škromach , top 09 , ČSSD
Aktuálně se děje
před 2 minutami
Smutní i Karel III. Na královské jezdecké show zemřel voják
před 48 minutami
Záchytka jako český vynález. První protialkoholní stanice se otevřela před 75 lety
před 1 hodinou
Pošta zavírá několik partnerských pošt. Kontrola odhalila vážné problémy
před 2 hodinami
Američané obviní Raúla Castra. Bratrovi Fidela je přes devadesát
před 3 hodinami
Dostál do branky na MS nepřijede. V Anaheimu neprošel zdravotní prohlídkou
před 3 hodinami
Padlo nečekané rozhodnutí. Soud poprvé řešil případ krádeže lebky svaté Zdislavy
před 4 hodinami
Deštivé počasí dorazilo. Meteorologové řekli, kde bude pršet nejvíc
před 5 hodinami
Američané zlikvidovali teroristu z Islámského státu. Byl prý druhý nejmocnější
před 6 hodinami
Švýcarsko v repríze finále loňského MS oplatilo Američanům porážku
před 6 hodinami
Babiš věří, že podpora rodin je klíčem k řešení nízké porodnosti v Česku
před 7 hodinami
Trump varoval Tchaj-wan. Problém s Čínou může nastat jednoduše
před 7 hodinami
Záchrana lebky svaté Zdislavy. Experti věří ve šťastný konec příběhu
před 8 hodinami
Dvacet let stačí. Trump stanovil novou podmínku pro mír s Íránem
před 10 hodinami
Počasí příští týden: Do Česka se vrátí letní teploty
Aktualizováno včera
MS v hokeji: Česko vyhrálo svůj první zápas proti Dánsku 4:1
včera
Zelenskyj: Rozvědka zajistila dokumenty, podle kterých Rusko plánuje útok na prezidentskou kancelář
včera
Majitelé amerických hotelů jsou v rozpacích. Před mistrovstvím světa ve fotbale zůstávají poloprázdné
včera
MS v hokeji: Finové si na úvod poradili s Němci, Kanada ve šlágru se Švédskem zopakovala rok starou výhru
včera
Si Ťin-pching poletí za Trumpem do USA
včera
Trump ustupuje. Už mu nevadí, že by Írán v budoucnu obohacoval uran
Americký prezident Donald Trump v pátek prohlásil, že dvacetileté moratorium na íránský jaderný program by pro něj bylo dostatečné k uzavření dohody a ukončení války. Možnost, že by Írán mohl obohacovat uran v jakémkoli budoucím okamžiku, byť s odstupem několika desetiletí, znamená pro prezidenta výrazný obrat. Trump totiž dosud opakovaně trval na tom, že zemi nesmí být taková činnost povolena nikdy.
Zdroj: Libor Novák