AdActive významně posiluje obchodní tým

Praha - Největší internetové mediazastupitelství AdActive se rozrůstá. Obchodní tým posílí Lucie Hanischová, Lucie Kavalírová a Kateřina Lundáková.

Na jarní personální změny v AdActive navazuje prázdninová akvizice nových členů obchodního oddělení. Tři „matadorky" českého reklamního trhu budou oporou zejména pro sekci New Media a zaměří se na obchodní aktivity vůči přímým a novým klientům.

Lucie Hanischová (Senior Account Manager) se v internetové reklamě pohybuje již od roku 2000, kdy začínala v OMD. Pracovala jako Account Manager pro přímé klienty v Centrum Holdings a v iDnes. Jejím posledním působištěm byla Nova, kde působila jako Marketing Manager pro internet.

Lucie Kavalírová (New Media Sales Manager) přichází do AdActive po čtyřletém působení v Burda Media 2000, kde pracovala jako Senior On-line Media konsultant. Předchozí zkušenosti sbírala v UP Promotion, Isifa Image Servis a v GfK Praha. Je absolventkou UJAK, obor Masová a sociální komunikace.

Kateřina Lundáková (Senior Account Manager) působila tři roky v Tiscali Media a v Goldbach Audience ČR (naposledy jako Head of Agency Sales). Zkušenosti s marketingem a obchodem má také ze společností Patria Online a Avery Dennison Zweckform. Vystudovala obor Ekonomie, management a marketing.

„Na začátku roku jsme avizovali, že AdActive má stabilní a silné portfolio, a že naším aktuálním cílem je personální posílení firmy, zejména v obchodních aktivitách. Jsme rádi, že se nám podařilo získat do týmu tak zkušené obchodnice," říká Jan Vobecký, ředitel AdActive.Mediální zastupitelství a agentura AdActive, které v roce 2012 oslavilo pět let působení na trhu, zastupuje významné subjekty působící on-line – mezi jeho klienty patří české mediální a reklamní agentury, významné internetové obchody i koncoví klienti. Tým odborníků má dlouholeté zkušenosti s realizací marketingových kampaní na internetu. Nabízí komplexní servis, zhodnocení investic vložených do reklamy v podobě následných zisků, ulehčuje práci partnerským agenturám. Jedním z produktů společnosti je reklamní síť Elity network (www.elity.net). Díky širokému spektru spolupracujících serverů umožňuje velmi přesné zaměření na vhodné cílové skupiny formou tematických nákupních balíčku AdActive Packs. AdActive je také zapojena do služby VideoAd, umožňující prodej a spouštění video spotů. V létě 2013 se společnost rozšířila o oddělení New Media, které se specializuje na kompletní internetová řešení. AdActive je členem Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR).

AdActive

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

včera

včera

Aktualizováno včera

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Rakety Jars (dle NATO SS-29)

Rusko otestovalo mezikontinentální raketu Jars

Ruské ministerstvo obrany oznámilo zkoušku své mezikontinentální rakety Jars, která odstartovala z kosmodromu Pleseck u Archangelsku na severu evropské části Ruska a úspěšně zasáhla cíl ve vojenském prostoru Kura na Kamčatce na ruském Dálném východě.

včera

včera

včera

včera

včera

Izraelská armáda: Yahalom Unit

Masakr se stovkou mrtvých a stovkami zraněných. Střelba do davu u humanitárního konvoje světu vyrazila dech

Pásmem Gazy otřásá incident, při němž přišlo o život více než sto lidí. Ti měli být zastřeleni vojáky izraelské armády při rozdávání humanitární pomoci. Útok odsoudila řada států světa a mezinárodní společenství žádá vyšetřování střelby. Izrael ale tvrdí, že většina obětí zemřela při tlačenici, kdy se lidé snažili dostat k humanitárnímu konvoji.

včera

včera

včera

V Evropě se nikdo nechystá poslat vojáky na Ukrajinu, reagoval Fiala na interpelaci

Evropské země se nechystají poslat vojáky na Ukrajinu, uvedl premiér Petr Fiala (ODS) v rámci čtvrtečních interpelací v Poslanecké sněmovně. Odpovídal na dotaz, který vyplýval z předchozích slov francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy