Al Pacino (herec)

Film Druhá míza je výjimečný i tím, že Al Pacino letos slaví 75 let

Interview s Al Pacinem o filmu Druhá míza

Al Pacino za svou dlouholetou kariéru hrál spoustu ikonických postav. V jeho novém filmu Druhá míza ztvárňuje stárnoucí rockovou hvězdu, která je sice slavná a bohatá, ale také nešťastná. Když jeho postava Danny Collins objeví dopis, který mu před lety poslal John Lennon, rozhodne se pro novou životní éru.
Film Druhá míza je výjimečný i tím, že Al Pacino letos slaví 75 let

Druhá míza s legendárním Al Pacinem brzy v českých kinech

Praha - Ve filmu Druhá míza se legendární herec Al Pacino představí jako stárnoucí rocková hvězda Danny Collins dojíždějící svoji životní dráhu ve stálých kolejích. Jednoho dne jeho manažer odkryje 40 let starý nedoručený dopis, který Dannymu napsal John Lennon.
Film Druhá míza je výjimečný i tím, že Al Pacino letos slaví 75 let

Červnové tipy na filmové hity

Celá ČR - Červen přináší do našich kin další žhavé filmové novinky. Již 4. června se představí film Druhá míza, vynikající herec Al Pacino v něm zazáří jako stárnoucí rocková hvězda Danny Collins. Samuel L. Jackson pro změnu ztvární prezidenta Spojených států amerických v komedii s názvem Sejmi prezidenta, která bude uvedena v premiéře 18. června.

Aktuálně se děje

Aktualizováno před 21 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

včera

včera

Laureáti Nobelovy ceny za fyziku

Nobelovu cenu za fyziku dostali tři vědci za výzkum elektronů

Nobelova cena za fyziku pro rok 2023 byla udělena třem vědcům za jejich práci v oblasti využití extrémně krátkých světelných pulzů k studiu chování elektronů v atomech a molekulách. Laureáty jsou francouzsko-americký vědec Pierre Agostini, Rakušan maďarského původu Ferenc Krausz a Francouzka působící ve Švédsku Anne L'Huillierová.

včera

Arménie, ilustrační foto

Arménský parlament schválil přistoupení k ICC, navzdory ruskému odporu

Arménský parlament podle agentury Anadolu schválil ratifikaci Římského statutu, na jehož základě vznikl Mezinárodní trestní soud (ICC), což znamená, že Arménie bude podléhat jeho jurisdikci. Plán Arménie přistoupit k ICC, která nedávno vydala zatykač na ruského prezidenta Vladimira Putina, byl kritizován Ruskem.

včera

včera

včera

včera

včera

Vlak na Strakonicku srazil skupinu lidí. Dva z nich zemřeli

K tragické události došlo v úterý dopoledne na Strakonicku. Vlak srazil u Bělčic čtyři osoby. Dva lidé zemřeli, další dva utrpěli těžká zranění. Na místě zasahovaly složky integrovaného záchranného systému.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy