Emilia Clarke

Finále seriálu Hra o trůny je na spadnutí.

Konec Her o trůny se blíží. Co čekat ve velkolepém finále?

Legendární seriál z produkce HBO Hra o trůny spěje pomalu do finále. Zítra v ranních hodinách bude mít premiéru očekávaný první díl z poslední 8. série. Tentokrát se celá série smrskla na šest dílů, z nichž poslední doputuje na obrazovky 19. května. V tomto článku si posvítíme na to, co nás čeká v nejočekávanějším seriálu tohoto roku.
Alden Ehrenreich není Harrison Ford. Jinak mu ale není moc co vytknout.

RECENZE: Bez Síly i Impéria. Solo nabízí Star Wars, jaké tu nebyly

RECENZE – Nikdo o něj nestál. Nikdo mu nevěřil. Příběh o tom, jak Han Solo k lodi, Chewiemu, pistoli, jménu, … (doplňte sami) přišel, se tvářil jako ten nejhorší nápad už od samého počátku. Vyhazov režisérů na poslední chvíli pak rozdráždil alarm i u těch největších optimistů. Navzdory všem překážkám i lidské logice je ale Solo: Star Wars Story důvodem brát kino útokem.

Aktuálně se děje

před 34 minutami

před 55 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

Policie Chorvatsko

V Chorvatsku zadrželi Čecha kvůli smrtící explozi, kterou nepřežilo dítě

Ještě větší tragédie se stává z případu úmrtí dítěte po výbuchu v Chorvatsku, jak vycházejí najevo nové skutečnosti. Policie vyšetřuje šestačtyřicetiletého českého občana, který je podezřelý z toho, že dítě nechal vzít si do auta výbušné zařízení nalezené na označeném vojenském cvičišti. Dítě ho pak zřejmě omylem odjistilo.

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

Aktualizováno včera

včera

Evropská unie, ilustrační fotografie.

Místo tvrdé konkurence kooperace. EU zkouší na Čínu její vlastní model ekonomického nátlaku

Evropské a čínské automobilky namísto konkurence přistupují ke spolupráci. Uvalení vysokých cel ze strany Evropské unie na dovoz z Číny tak patrně slouží jako prostředek k donucení jedné z největších ekonomik světa, aby tamní výrobci automobilů přišli přímo do Evropy. Některé významné evropské automobilky už oznámily brzké sloučení s čínskými konkurenty. 

včera

včera

včera

Donald Sutherland

Zemřel legendární herec Donald Sutherland

Z USA dnes přišla smutná zpráva. Ve věku 88 let zemřel slavný herec Donald Sutherland, který zazářil například ve filmovém zpracování MASH. O úmrtí otce neméně známého Kiefera Sutherlanda informovala agentura CAA. 

včera

včera

Vilnius, Litva

Litva se nebojí nepopulárních kroků. Kvůli obraně zvyšuje daně

Litva se rozhodla pro jindy nepopulární krok, aby mohla více peněz investovat do bezpečnosti. Tamní parlament ve čtvrtek schválil zvýšení daní, jehož cílem je zvýšení výdajů na obranu na tři procenta hrubého domácího produktu již pro příští rok. Informovaly o tom agentury AFP a DPA.

včera

Euro 2024: Slovinci se opět nedočkali první výhry na Euru v historii. Srbové vyrovnali v závěru

Ani tentokrát se slovinští fotbalisté nedočkali historicky prvního vítězství na mistrovství Evropy. Byli však k němu hodně blízko, když vedli od 69. minuty 1:0 zásluhou Karničnika. Hubené vedení však do závěrečného hvizdu neudrželi, jelikož v posledních vteřinách nastaveného času šokoval Slovince Jovič přesnou trefou hlavou po rohovém kopu. Díky tomu se tak Srbové udrželi ve hře o postup.

Zdroj: David Holub

Další zprávy