Pavel Drobil

Martin Pecina

Zákeřný lump Sobotka? Je mi z něj na zvracení, pěkně se odkopal, spustil exministr

Praha - Stát možná bude zdaňovat peněžité náhrady, které posílá každoročně církvím za majetek nevydaný v restitucích. Sněmovna předlohu KSČM v dnešním úvodním kole navzdory odporu ODS, KDU-ČSL a TOP 09 podpořila. Ministr vnitra ve vládách Jiřího Rusnoka a Jana Fischera kvůli hlasování kritizuje bývalého předsedu ČSSD Bohuslava Sobovky.
Vláda ČR: Andrej Babiš /ANO/

Babiš zaslouží setnout za podrazáctví, útočí Macek

Praha - O tom, že Andrej Babiš /ANO/ přechytračil své kolegy z ČSSD, jsme již psali. Stačilo stlačit subvence pro horníky dolu Paskov o půl miliardy, než plánovali sociální demokraté. Tohoto faktu si všímají i jiní. Například exministr Pavel Drobil nebo glosátor Miroslav Macek.
Pavel Drobil na 24. kongresu ODS

Exministr Drobil /ODS/: Pospíšila nesmíme vyštvat. Jinak budeme jako ČSSD

Praha - Exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil je v očích veřejnosti jedním z posledních čestných lidí v ODS. Delegáti ODS ho ale nepustili do vedení strany a on se do svých spolustraníků zostra pustil a nevylučuje ani odchod. Podle dalšího z exministrů Nečasovy vlády Pavla Drobila by to ale byla chyba.
Česká národní banka

Exministr Drobil spekuluje: Kdo vydělal na intervenci ČNB?

Praha - Exministr životního prostředí Pavel Drobil /ODS/ na sociální síti ostře kritizoval měnovou intervenci České národní banky. Spekuluje, že na ní vydělalo pár spekulantů, zatímco většina obyvatel Česka ze dne na den zchudla.
Bohuslav Sobotka /ČSSD/, předseda strany

ČSSD jde cestou ODS, smutní občanský demokrat Drobil

Praha - Exministr životního prostředí Pavel Drobil /ODS/ se pustil do ČSSD. Vydává se podle něj podobnou cestou jako ODS. Ta je dlouhodobě v krizi a podle Drobila za to z velké části mohou ústupky bývalým koaličním partnerům.
23. kongres ODS, Brno 2012

Fiala míří na vrchol ODS. Získal další nominaci

Ostrava - Donedávna nestraník Petr Fiala se stává stále více favoritem volby nového předsedy. Získává si sympatie vlivných členů stranu a to už se přetavilo i několik nominací na tento post. Před pár týdny přitom ještě neměl stranickou legitimaci. Kdo nový ho podpořil?
Pavel Drobil

Drobil /ODS/ přiznal: Sr*čem jsem i já

Praha - Pavel Drobil, který ODS nazval bandou sráčů, upřesňuje svá slova, která na sociální síti napsal po vyloučení manželky Nečase ze strany. Sráčem je prý i on.
Ilustrační foto

S*áč jako synonymum člena ODS? Vypadá to tak

Praha - ODS zpopularizovala mnoho slov a její členové jim dali mnohdy úplně nový význam. Martin Kocourek odkláněl miliony před manželkou, Bém se s lobbistou Janouškem láskyplně pojmenovávali jako kolibřík a mazánek. Teď přišlo nové slovo, které se možná stane synonymem pro člena ODS. Sráč.
Pavel Drobil

Zkostnatělá ODS dělá mnoho chyb!

Brno – Mnoho politiků ODS uvádělo, že nemá smysl spekulovat nad důvody prohry v nedávných volbách. Pavel Drobil seznámil delegáty na kongresu ODS s analýzou pro ODS neúspěšných voleb.
ilustrační fotografie

Respekt dostal pokutu! Nevydali dokument o Drobilovi

Praha - Za nevydání dokumentu, jež údajně dokládá zásah státní zástupkyně do vyšetřování korupce, ve které je zapleten exministr Pavel Drobil (ODS), udělila policie týdeníku Respekt pokutu ve výši 10 tisíc korun. V pondělním Respektu to oznámil šéfredaktor Erik Tabery, proti udělení sankce podá stížnost.

Aktuálně se děje

před 15 minutami

před 51 minutami

před 2 hodinami

Aktualizováno před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

Teroristé Hamásu

Dohoda o příměří se bortí. Hamás nesplní požadavky Izraele, ten odmítl jednat

Palestinské radikální hnutí Hamás odmítlo vyjednávat o požadavcích Izraele, které byly podmínkou účastí izraelské delegace na jednáních o nové dohodě o příměří v egyptském Káhiře. Izrael tak v neděli nevyšle svou delegaci do Káhiry, informoval zpravodajský web The Times of Israel s odvoláním na nejmenovaného vládního úředníka.

před 5 hodinami

Jozef Síkela

Síkela: Česko se odkloní od uhlí do roku 2033

Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela chce připravit do poloviny roku 2025 zákon, který by zajistil řízený odchod od uhlí v energetice do roku 2033. Tento plán oznámil v pořadu Otázky Václava Moravce v České televizi. 

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 11 hodinami

před 12 hodinami

Pozemní síly IDF operují v severním pásmu Gazy, jak ukazuje tato fotografie (Gaza, 7. listopadu 2023).

Izraelská armáda dočasně přerušuje operace v části Pásma Gazy

V rámci snahy usnadnit dodávky humanitární pomoci, izraelská armáda dočasně přeruší své operace ve městech Rafáh a Dajr al-Balah v Pásmu Gazy. Toto opatření platí od soboty do čtvrtka od 09:00 do 14:00 SEČ, aby civilisté mohli bezpečně dosáhnout distribučních center. 

před 14 hodinami

Aktualizováno včera

včera

Zrádce v řadách USA: Bývalý americký velvyslanec působil jako tajný agent Kuby

Bývalý americký velvyslanec v Bolívii Manuel Rocha překvapivě oznámil, že se u soudu přizná k tomu, že desítky let působil jako tajný agent pro Kubu. Uvedl to server BBC.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy