Malibu - Milostný život Pamely Andersonové (41) nebyl nikdy jednoduchý. Má za sebou tři manželství a nespočet různých rozchodů. Teď se ale zdá, že si našla normálního chlapa. Elektrikáře Jamieho Padgatta ze sousedství.
S Jamiem Padgettem (42) se seznámila, když jí nabídl, že ji odveze na pláž. A po čtyřech měsících - mimochodem době, po kterou trvalo její nejkratší manželství - se zdá, že jim to pořád ještě klape. Jamie může na Pamele oči nechat. Za jejich seznámení přitom mohla náhoda. Pamela mířila karavanovým parkem na pláž. Její dům totiž procházel různými úpravami a ona musela dočasně bydlet v karavanu. Cestou si jí všiml Jamie, který směřoval s golfovým vozíkem na pláž také, a nabídl jí, že ji sveze. "Je víc zamilovaná, než jsem ji kdy předtím viděla," řekla jedna Pamelina kamarádka časopisu Us. "Je to naprosto normální, fajn chlap."
Pamela a Jamie teď spolu žijí společně i s jejími dvěma syny ze vztahu s rockerem Tommym Leem. Pamela si vzala Tommyho Lee v únoru 1995, po známosti trvající pouhých 96 hodin. Dvakrát pak žádala o rozvod a v roce 1998 se s ním nadobro rozešla. Hvězda z Pobřežní hlídky pak chodila s manekýnem Marcusem Schenkenbergerem a zpěvákem Kidem Rockem. Toho si v červenci 2006 dokonce vzala, ale manželství trvalo jen čtyři měsíce. Vloni v září si Pamela vzala bývalého milence Paris Hiltonové Ricka Solomona, ale tohle manželství vydrželo jen pět měsíců.
Aktuálně se děje
před 34 minutami
Lesní požáry zasáhly i Řecko. Při hašení se srazily dvě helikoptéry
před 1 hodinou
Detaily výbuchu v Moskvě: Bombu do restaurace přinesla žena, mezi mrtvými je jeden z hostů
před 2 hodinami
Trump znepokojil svět. Kvůli válce s Íránem varuje před návratem Velké hospodářské krize
před 4 hodinami
Právo na opravu je tady. Rozbité spotřebiče už nemusíte vyhazovat, výrobci je musí opravit
před 5 hodinami
Ukrajina sestřelila od začátku války téměř půl milionu ruských raket a dronů
před 6 hodinami
Nůžky se rozevírají. Kongo čelí masivnímu šíření eboly, Uganda hlásí úspěšné zvládnutí nákazy
před 7 hodinami
Bílý dům se opřel do Sáncheze. Pokud chcete proti Španělsku zakročit, podpoříme vás, vzkázal Evropě
před 9 hodinami
Trump: Odvolal jsem úder proti Íránu. Měl být tak silný, že ho svět nezažil od konce druhé světové
před 10 hodinami
Počasí: Extrémní teploty budou pokračovat, vlna veder se příští týden vrátí
včera
V kavárně v Moskvě došlo k výbuchu. Na místě údajně slavili ruští hlavouni
včera
Jak má probíhat odzbrojení Pásma Gazy? Bílý dům chce začít do měsíce, podle expertů jde o práci na rok
včera
Coca-Cola, Mondelēz, Danone, Ferrero a další firmy bojkotují snahy o potlačení obezity, varuje WHO
včera
Počasí: Moravu zasáhly silné bouřky, mohou padat kroupy
včera
Proti FIFA se bouří světové fotbalové organizace. Současný způsob řízení je neudržitelný, vzkazuje UEFA
včera
Rusko mění strategii. Místo energetické infrastruktury si na Ukrajině vybírá nový typ cílů
včera
Záchranáři převezli na Bulovku ženu s podezřením na vysoce nakažlivou nemoc
včera
Jak překonali migranti opevněnou hranici? Proč zamířili zrovna do Ceuty? Otázky, na které se ptá celý svět
včera
Španělsko odsoudilo reakci EU na příliv migrantů. Sánchez si stěžuje von der Leyenové na sobeckost a ignoraci
včera
Proč jsou útoky na Kyjev navzdory krytům tak ničivé? Na vině je hned několik faktorů
včera
Není to jen válka. Klimatická krize je pro globální ekonomiku stále větší hrozbou
Klimatická krize a kolaps přírodních ekosystémů představují pro globální ekonomiku stále zásadnější hrozbu. Před tímto vývojem varuje člen výkonné rady Evropské centrální banky Frank Elderson, podle něhož je nutné výrazně intenzivněji sledovat finanční rizika spojená s úbytkem takzvaných ekosystémových služeb. Jedná se o přírodní procesy a zdroje, na nichž je lidská činnost i hospodářství přímo závislé.
Zdroj: Libor Novák