Bára Basiková

demonstrace proti Babišovi (Letná, 23. 6. 2019)

„StBáku, vrať se na Slovensko.“ Na Letné zněly protikomunistické vzkazy

Na pódiu nědělní demonstrace proti premiérovi Andreji Babišovi na Letné se vystřídalo několik osob, kteří se velmi kriticky vyjádřili nejen k osobě předsedy hnutí ANO, ale i prezidenta Miloše Zemana. Jejich příspěvky se nesly v duchu důrazného antikomunismu. Samotný Babiš některé z přednášejících osočil, že jsou napojeni na opozici.
Chantal Poullain (foto: nova - Art)

Oblíbená herečka pokřtila nové album plné francouzského šarmu

Praha – Česko-francouzská herečka a zpěvačka Chantal Poullain pokřtila své nové album. Milovnice jazzu a starých francouzských šansonů vydala novou desku s názvem Chantal Chansons, na kterém fanoušci naleznou jak francouzské šansony, tak písně s vlastními texty herečky.
Bára Basiková

Basiková rozcupovaná kvůli Schwarzenbergovi!

Praha – Za dobu přímé volby prezidenta republiky se objevily dva jasně vyhraněné tábory podporující jednoho či druhého kandidáta v druhém kole. Odborný mluvčí Paroubkovy NS-LEV21 pro oblast spravedlnosti a boje proti korupci Karel Horák nesdílí tvrzení některých podporovatelů Karla Schwarzenberga, že by tento kandidát byl ušlechtilý oproti hulvátovi Miloši Zemanovi.

Bára Basiková se nesmíří se Zemanem jako prezidentem: Uteče pryč!

Praha - A je to tady. Novým českým prezidentem se stal "jezevec z Vysočiny" Miloš Zeman, ze které bude nyní hradní pán. Celebrity jako Lucie Bílá, Daniel Hůlka či Jiřina Bohdalová z výsledků historicky první přímé volby hlavy státu České republiky mají radost, jiné "vipky" nikoliv. Třeba zpěvačka Bára Basiková (49). Jak informuje server super.cz, uvažuje o emigraci!
Bára Basiková

Mega turné Alexandrovců doprovodí Bára Basiková

Praha - Zpěvačka Bára Basiková vystoupí jako exkluzivní host na největším turné Alexandrovců v České a Slovenské republice. Veřejnosti se Basiková společně se souborem představí na 24 velkých koncertech, sdělil ve středu agentuře Mediafax marketingový a produktový manažer Jan Lepša.
Bára Basiková

Basiková hubne, ztrácí se před očima! Co skrývá?

Praha - Zpěvačka Bára Basiková (47) se pomalu, ale jistě ztrácí před očima. "No, to trochu přeháníte, ještě mám co shazovat, ale nasadila jsem tvrdou dietu a deset nabraných kil začíná mizet," vysvětlila Korzu.

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

Odpálení rakety ATACMS.

Rusko obvinilo USA z útoku na Sevastopol

Ruské ministerstvo obrany v neděli oznámilo, že Spojené státy nesou hlavní odpovědnost za raketový útok na civilisty ve městě Sevastopol na Krymském poloostrově, který je pod kontrolou Moskvy. Tento útok byl proveden střelami ATACMS dodanými Ukrajině. Informovala o tom agentura Reuters.

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

Petr Pavel

Pavel navštívil opomíjené Ležáky. Apeloval na připomínání si historie

Prezident republiky Petr Pavel dnes zdůraznil, že lidé v Česku by si měli připomínat svoji historii a znát například činy odbojářů během druhé světové války. Prezident se v Miřeticích na Chrudimsku zúčastnil pietního aktu k 82. výročí vypálení a vyvraždění osady Ležáky. Podle prezidenta bylo v posledních letech věnováno více pozornosti Památníku Lidice než Památníku Ležáky.

před 6 hodinami

před 7 hodinami

Donald Trump

Trump si už vybral kandidáta na viceprezidenta

Bývalý americký prezident a téměř jistý republikánský prezidentský kandidát Donald Trump si již vybral kandidáta na viceprezidenta pro listopadové volby, ale zatím to nikomu neřekl. Uvedl to server CNN.

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

včera

Viktor Orbán, maďarský premiér

Orbán otočil. Německo, které mu "nevoní", označil za součást technologické transformace

Ekonomická spolupráce tvoří pevný základ vztahů mezi Německem a Maďarskem, uvedl maďarský premiér Viktor Orbán po setkání s německým kancléřem Olafem Scholzem v Berlíně. Oba lídři se dohodli na dalším posilování ekonomických vazeb, uvedla agentura MTI. Při návštěvě Berlína přitom prohlásil, že Německo už "nevoní a nevypadá stejně" jako dříve, a že kvůli migraci se proměnilo v "pestrobarevný, multikulturní svět". 

včera

včera

včera

Zásah záchranářů po ruských útocích na Ukrajině

Rusko poslalo na bytovku plnou civilistů řízenou bombu

Ruská armáda při sobotním útoku na východoukrajinské město Charkov použila řízenou bombu, která zasáhla vícepodlažní obytný dům. Tři lidé přišli o život a dalších téměř 40 bylo zraněno, uvedl server Ukrajinska pravda.

včera

Požár v přírodě, ilustrační fotografie.

Turisté z jachty zapálili celý řecký ostrov

Řečtí hasiči byli v pohotovosti i v sobotu kvůli řadě požárů po celé zemi. Pobouření vyvolalo chování pasažérů jedné jachty u pobřeží ostrova Hydra, kteří v noci na sobotu, navzdory varování před manipulací s ohněm, odpálili ohňostroj. Jiskry z něj zapálily jediný borový les na ostrově. Uvedl to server BBC.

včera

včera

včera

Češi nesplnili povinnost, remizovali s Gruzií 1:1. S Tureckem nesmí padnout

Češi budou muset na mistrovství Evropy příští středu ovládnout zápas s Tureckem. Jedině tak získají alespoň klíčové čtyři body poté, co ze sobotního zápasu s Gruzií odcházejí s plichtou 1:1. 

Zdroj: Jakub Jurek

Další zprávy