Bára Basiková

demonstrace proti Babišovi (Letná, 23. 6. 2019)

„StBáku, vrať se na Slovensko.“ Na Letné zněly protikomunistické vzkazy

Na pódiu nědělní demonstrace proti premiérovi Andreji Babišovi na Letné se vystřídalo několik osob, kteří se velmi kriticky vyjádřili nejen k osobě předsedy hnutí ANO, ale i prezidenta Miloše Zemana. Jejich příspěvky se nesly v duchu důrazného antikomunismu. Samotný Babiš některé z přednášejících osočil, že jsou napojeni na opozici.
Chantal Poullain (foto: nova - Art)

Oblíbená herečka pokřtila nové album plné francouzského šarmu

Praha – Česko-francouzská herečka a zpěvačka Chantal Poullain pokřtila své nové album. Milovnice jazzu a starých francouzských šansonů vydala novou desku s názvem Chantal Chansons, na kterém fanoušci naleznou jak francouzské šansony, tak písně s vlastními texty herečky.
Bára Basiková

Basiková rozcupovaná kvůli Schwarzenbergovi!

Praha – Za dobu přímé volby prezidenta republiky se objevily dva jasně vyhraněné tábory podporující jednoho či druhého kandidáta v druhém kole. Odborný mluvčí Paroubkovy NS-LEV21 pro oblast spravedlnosti a boje proti korupci Karel Horák nesdílí tvrzení některých podporovatelů Karla Schwarzenberga, že by tento kandidát byl ušlechtilý oproti hulvátovi Miloši Zemanovi.

Bára Basiková se nesmíří se Zemanem jako prezidentem: Uteče pryč!

Praha - A je to tady. Novým českým prezidentem se stal "jezevec z Vysočiny" Miloš Zeman, ze které bude nyní hradní pán. Celebrity jako Lucie Bílá, Daniel Hůlka či Jiřina Bohdalová z výsledků historicky první přímé volby hlavy státu České republiky mají radost, jiné "vipky" nikoliv. Třeba zpěvačka Bára Basiková (49). Jak informuje server super.cz, uvažuje o emigraci!
Bára Basiková

Mega turné Alexandrovců doprovodí Bára Basiková

Praha - Zpěvačka Bára Basiková vystoupí jako exkluzivní host na největším turné Alexandrovců v České a Slovenské republice. Veřejnosti se Basiková společně se souborem představí na 24 velkých koncertech, sdělil ve středu agentuře Mediafax marketingový a produktový manažer Jan Lepša.
Bára Basiková

Basiková hubne, ztrácí se před očima! Co skrývá?

Praha - Zpěvačka Bára Basiková (47) se pomalu, ale jistě ztrácí před očima. "No, to trochu přeháníte, ještě mám co shazovat, ale nasadila jsem tvrdou dietu a deset nabraných kil začíná mizet," vysvětlila Korzu.

Aktuálně se děje

včera

Sergej Lavrov

Západ je říší lží, hřímal Lavrov v OSN. Odmítl mírový plán Ukrajiny i obnovení obilné dohody

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov označil ukrajinský mírový plán a nejnovější návrhy OSN ohledně obnovení černomořské obilné dohody za "nerealistické". Na tiskové konferenci, která následovala po týdnu intenzivní diplomacie během zasedání Valného shromáždění OSN v New Yorku, Lavrov obvinil Západ, že vede na Ukrajině válku proti Rusku a nazval ho "říší lží".

včera

včera

včera

včera

Zuzana Čaputová

Fico: Směr-SD po volbách navrhne obžalobu prezidentky Čaputové

Slovenská strana Směr-sociální demokracie (Směr-SD) plánuje podat návrh na obžalobu prezidentky Zuzany Čaputové po nadcházejících předčasných parlamentních volbách a ustavující schůzi nového parlamentu. Podle serveru pravda.sk to řekl předseda Směru-SD a bývalý premiér Robert Fico. 

včera

Bill Gates

Změnám počasí už nezabráníme? Udržet oteplování pod 1,5 stupně se nepovede, je přesvědčen Bill Gates

V roce 2015 se státy na pařížském klimatickém summitu dohodly, že budou usilovat o udržení růstu teplot v 21. století pod dvěma stupni Celsia, s cílem co nejvíce se přiblížit úrovni 1,5 stupně. Stále více lidí je ale přesvědčeno, že takový závazek je nesplnitelný. Aktuální tempo snižování emisí podle zprávy OSN k naplnění patřičného snížení oteplování nestačí, o čemž je přesvědčen i filantrop a miliardář Bill Gates.

včera

včera

Policie ČR

Muž, který v Brně pobodal školačku, zůstane ve vazbě

Brněnská policie v případu středečního napadení školačky obvinila zadrženého útočníka z pokusu o vraždu dítěte mladšího patnácti let. Soud dnes rozhodl o tom, že zůstane ve vazbě. Pachateli hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až 20 let, případně až výjimečný trest. 

Aktualizováno včera

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

těžba ropy, ilustrační fotografie

Ruský zákaz vývozu nafty nebude trvat dlouho. Rusko nemá, kde ji skladovat a vypnutí rafinérií by se mu vymstilo

Světové trhy zatím na čtvrteční ruský zákaz vývozu motorové nafty reagují bez výraznějšího vzrušení. Cena velkoobchodně prodávané nafty na komoditní burze v Rotterdamu, určující i pro ceny v Česku, včera oproti včerejšku poklesla. Před zhruba týdnem přesahovala její cena úroveň 1030 dolarů za tunu, včera činila přibližně 986 dolarů za tunu. Sdělil ekonom Lukáš Kovanda.

včera

včera

včera

včera

22. září 2023 21:58

Aktualizováno 22. září 2023 21:26

22. září 2023 21:03

Zemřel bývalý italský prezident Napolitano, bylo mu 98 let

Ve věku 98 let zemřel někdejší italský prezident Giorgio Napolitano, který bývá řazen mezi nejrespektovanější politické osobnosti v zemi. Napolitano naposledy vydechl na jedné z římských klinik, jeho zdravotní stav byl už nějaký čas kritický. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy