Vtipy

Rada nad zlato, snižte si IQ

VIDEO: Snižte si IQ, radí společnost. Bude se vám žít lépe

Ve vážně vyhlížejícím spotu nabádá firma lidi k nakoupení pilulky, která vede k permanentnímu snížení IQ. Nápad obhajuje tím, že svět je plný hlupáků a pokud se zařadíte do jejich většiny, budete mít prostě snadnější život. Jak přesně má "lék" fungovat se dozvíte přímo ve videu. Celé video je samozřejmě legrace a satira, která navíc vznikla už před delší dobou. Aktuální je však pořád.
Noviny, ilustrační foto

Některé aprílové žertíky vstoupily do historie. Podívejte se na ty nejvypečenější

Praha – Apríl je den, kdy si musíte dávat obzvláště velký pozor na to, co čtete, na co se díváte, či co vám vaši blízcí říkají. První duben je v mnoha zemích světa časem patřícím vtipům a nejrůznějším rošťárnám. Pravidelně si z lidí utahují také média, která se své čtenáře či diváky pokouší každoročně nachystat. A některé jejich „kachny“ jsou opravdu povedené.
Andrej Babiš

Česko se směje Babišovi. Čapí hnízdo, EET a sorryjako kauza rozpoutaly lavinu

Praha - Česká lidová tvořivost je stejně tak nezměrná, jako proslavená. Satira se vzhledem k naší historii stala součástí každodenního života a nevyhýbají se jí ani čelní političtí představitelé. Jedním z nejčastějších terčů šprýmů a vtípků je ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš, na kterého si tvůrci vtipů a humorných obrázků vzpomenou s každou jeho kauzou.
Brexit

Politici truchlí, ale lidé se baví. Sociální sítě zaplavily vtipy o brexitu

Londýn – Zatímco brusenští politici truchlí a odpůrci Evropské unie oslavují, lidé se děním kolem brexitu dobře baví. Už během kampaně před referendem se na sociálních sítích objevovaly vtipné obrázky a komentáře. A jak se zdá, humor lidem nedošel ani po zveřejnění výsledků všelidového hlasování.
Nejnovější nabídka nábytkářského gigantu.

OBRAZEM: Ty nejlepší vtipy o velké vodě

Praha - Včera jsme vám přinesli ty nejlepší slovní vtipy. Dnes se můžete podívat na ty nejlepší koláže zesměšňující současné povodně. Stále přidáváme nové. Pozor! Pokud zrovna vás velká voda postihla, raději se nedívejte.

Aktuálně se děje

před 37 minutami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

Aktualizováno před 5 hodinami

Kišiněvský summit EPC Prohlédněte si galerii

Kišiněvský summit EPC je v plném proudu. Setkal se Zelenskyj s Vučićem, Erdogan na poslední chvíli účast odvolal

Zájemci o členství se sbližují s Evropskou unií. Osobní kontakt proběhl dokonce mezi srbským a ukrajinským prezidentem. Přesto, že Srbové mají dlouhodobě velice dobré vztahy s Ruskem. Účast k velkému zklamání pořadatelů na poslední chvíli odvolal turecký prezident. V odpoledních hodinách započalo jednání Arménie s Ázerbájdžánem za francouzské, německé a eurounijní mediace.

před 6 hodinami

63. Zlín Film Festival Prohlédněte si galerii

Ve Zlíně odstartoval 63. ročník zlínského filmového festivalu "Zlín Film Festival"

Na 63. ročníku Zlín Film Festivalu se diváci mohou těšit na neuvěřitelnou nabídku 295 filmů z více než 50 zemí světa. Tento prestižní filmový festival, který se koná v Zlíně, nabídne bohatý doprovodný program vhodný jak pro školy, tak i pro celou rodinu. Od dnešního dne se do Zlína sjíždějí významné osobnosti z filmové branže, které přijely oslavit tuto událost. Vrcholem večera bude slavnostní předání Zlatého střevíčku, který obdrží herec Pavel Nový. Festival se koná v termínu od 1. do 7. června, takže návštěvníci mají celý týden na to, aby se ponořili do světa filmového umění.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

Flakpanzer Gepard je německý samohybný protiletadlový systém (SPAAG) osazený dvojicí 35mm kanónů Oerlikon

Pentagon koupí smrtící systém Gepard pro Ukrajinu

Americká společnost Global Military Products podepsala smlouvu s americkým ministerstvem obrany, která jí přiděluje kontrakt v hodnotě přesahující 118 milionů dolarů na nákup a dodávku samohybných protiletadlových systémů Gepard do Ukrajiny. Informovala Evropská pravda s odkazem na zprávu Pentagonu.

před 7 hodinami

Česká národní banka

Finanční sektor je odolný. ČNB vypustí jedno z pravidel pro poskytování hypoték

Dnes se Bankovní rada České národní banky sešla k projednání Zprávy o finanční stabilitě pro jaro 2023, která hodnotí stav a odolnost domácího finančního sektoru vůči nepříznivým vlivům. Tato zpráva posloužila jako východisko pro stanovení makroobezřetnostní politiky, která se zaměřuje na řízení rizik a stabilitu finančního systému. Hlavními nástroji této politiky jsou určování kapitálových rezerv bank a stanovení maximálních limitů pro poskytování spotřebitelských úvěrů zajištěných obytnými nemovitostmi. ČNB to uvedla na svém webu.

Aktualizováno před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

Vpád do síně pražského soudu už řeší i kriminálka. Peterková se nepoučila a šíří nesmysly dál

Jana Peterková po svém odsouzení zašla ještě dál, teď se považuje za občanku již neexistující ČSFR a proklamuje, že je Česká republika pouze korporát. Resort vnitra varuje před sektou, která tyto myšlenky má na svědomí. Antisemitismus, rasismus a antisystémové smýšlení u podobného spolku v USA, známého jako Suverénní občané, končí u závažných zločinů. 

Zdroj: Jakub Jurek

Další zprávy