Peking - Dětské dovádění nás někdy přivádí k šílenství, obvykle to ale vyřeší okřiknutí nebo pohlavek. Jenže když malý chlapeček z Číny probudil svou sousedku, nastalo hotové peklo.
Chlapec přitom neudělal nic strašného, prostě si jen chtěl hrát tam, kde je zvyklý. Tentokrát měl ale smůlu, v pokoji sousedky, ke které si často chodil hrát, spala její sestřenice a ta neměla pro dítě ani špetku pochopení, píše Mirror.
Nejprve šestiletého chlapečka vyhodila za dveře, podruhé už ale popadla do ruky nůžky a nůž a na kluka se vrhla. Uřezala mu několik prstů, odsekla penis a ošklivě ho pobodala na hlavě a v obličeji. Krvácejícího hocha nechala ležet na zemi a z místa utekla.
Chlapeček nejspíš bude mít do smrti následky. Ženu policie objevila v jejím domě, odmítla jim ale říct, kam schovala chlapcův penis a uříznuté prsty. Policie je nakonec našla schované ve vázách.
Protože byly od těla odděleny příliš dlouhou dobu, je velmi nepravděpodobné, že k tělu znovu přirostou. Ženě hrozí až deset let vězení, dost možná ji ale soud osvobodí kvůli psychické poruše.
Související
Souboj o přízeň Evropy odstartoval. V Mnichově proběhla veřejná přetahovaná mezi USA a Čínou
Si Ťin-pching prolomil mlčení. Poprvé se vyjádřil k čistkám ve velení armády
Aktuálně se děje
včera
Apple pracuje na novém modelu iPhone. Ceny už jsou předmětem spekulací
včera
Pro skicrossařky bylo maximem osmifinále, v short tracku nedojela Vaňková. Zdráhalová čtrnáctá
včera
Policie vyšetřuje pobodání u Prahy. Panuje podezření z pokusu o vraždu
včera
Fico dal Zelenskému ultimátum. Jde o dodávky elektřiny i ropy
Aktualizováno včera
Češi se znovu sešli na podporu Ukrajiny. Je to i naše válka, prohlásil Pavel
včera
Trump po rozhodnutí soudu zvyšuje globální cla
včera
Smutný konec příběhu malého Itala. Po nepovedené transplantaci zemřel
včera
Voborníková "zachránila" český biatlon. V hromadném závodě získala bronz
včera
Slovensko zasáhlo poměrně silné zemětřesení
včera
Curleři zakončili olympiádu výhrou nad Švédy, sdruženáři osmí. Hokejistky si rozdělily medaile
včera
Jakému clu teď bude podléhat Česko? U vývozu z EU může klesnout i vzrůst, rozhodne Trump
včera
Olympijský Milán uvidí očekávané zámořské hokejové finále. Slováci budou obhajovat bronz
včera
Počasí se mění. Hrozí ledovka a povodně, varují meteorologové
včera
Rychlobruslař Jílek byl na patnáctistovce tentokrát daleko za nejlepšími
včera
Tragédie na českých horách. Lyžařka nepřežila srážku v Harrachově
včera
Zemřel seriálový herec Eric Dane. Hvězda Chirurgů podlehla nemoci ALS
včera
ANO by vyhrálo sněmovní volby. Motoristům už šlape na paty hejtman Kuba
včera
Krčmář ve svém posledním olympijském závodě senzačně bojoval o medaili. Masák ovládl Nor
včera
Britové chtějí zařídit, aby se Andrew za žádných okolností nestal králem
včera
Shiffrinová prolomila olympijské prokletí, Klaebo získal desáté zlato. Curleři zapsali druhou výzvou
Ve středu dalším dnem pokračovaly zimní olympijské hry v Miláně a Cortině d'Ampezzo a opět přinesly řadu příběhů. V ženském slalomu se podařilo Američance Mikaele Shiffrinové prolomit olympijské prokletí trvající od Pekingu 2022 a konečně získala zlatou olympijskou medaili ze své královské disciplíny, tedy ze slalomu. V něm se neztratila ani česká reprezentantka Martina Dubovská, jež po své druhé jízdě chvíli figurovala na druhém místě. Nakonec skončila na 18. pozici. Stejně tak se to dá říct i o mužském sprintu dvojic volnou technikou české dvojice Jiří Tuž-Michal Novák. Ti totiž v závodě skončili na velice slušném osmém místě. Není překvapením, že sprint dvojic ovládli Norové i s Johannesem Klaebem, který získal již desáté olympijské zlato. Český mužský curlingový tým Lukáše Klímy pak navázal na výhru s Německem další výhrou nad Čínou.
Zdroj: David Holub