Bělá pod Bezdězem

Česká televize

Přijde omluva? Moderátor ČT si rýpnul do Zemanovců

Praha - Moderátor a novinář České televize Michal Kubal si nenechal líbit kritiku veřejnoprávní televize od Strany Práv Občanů, která minulý rok kroutila hlavou nad tím, že v hlavní zpravodajské relaci odvysílala pouze deset sekund příspěvku, který se týkal možného teroristického útoku ze strany uprchlíků z azylového centra v Bělé pod Bezdězem.
Přijímání uprchlíků do Evropy

Desítky uprchlíků byly z Bělé přesunuty pryč

Bělá pod Bezdězem – V posledních dnech musela česká policie řešit vzpoury uprchlíků umístěných v zařízení v Bělé pod Bezdězem, které slouží k zajištění cizinců, kterým cizinecká policie vydala rozhodnutí o správním vyhoštění ze země. Někteří migranti byli proto kvůli bezpečnostním důvodům přesunuti do Zastávky u Brna.

Aktuálně se děje

včera

včera

Ministerstvo zahraničí, ilustrační fotografie.

Opusťte Írán, vyzvala česká diplomacie občany

Ministerstvo zahraničních věcí v pátek varovalo české občany před cestami do Íránu. Úřad eviduje případy, kdy občané členských států Evropské unie byli v zemi zadrženi, vyšetřováni, případně i trestně stíháni na základě uměle vykonstruovaných podezření či obvinění. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Vladimír Putin na summitu Rusko Afrika 2023

Putin opět promluvil o útoku na další evropské státy

Ruský prezident Vladimir Putin odmítl obvinění, že Rusko plánuje agresi proti jiným evropským zemím. Reagoval tak na mnohá prohlášení západních politiků, kteří tvrdili, že je nutné pomoci Ukrajině, protože pokud se Putinovi podaří porazit ji, zaútočí na její spojence na Západě.

včera

včera

včera

Teroristé Hamásu

Příměří, nebo nic. Hamás promluvil o osudu rukojmích

Osud rukojmích, kteří byli uneseni z Izraele do palestinského Pásma Gazy, může být vyřešen pouze v případě, že dojde k uzavření příměří. Člen politického křídla palestinského radikálního hnutí Hamas Básim Naim to uvedl ve statusu zveřejněném na platformě Telegram.

včera

V ZOO Praha se narodilo gorilí mládě, letos už druhé

V noci na dnešek přišlo na svět v pražské zoologické zahradě další mládě gorily nížinné. Jeho matkou je samice Kijivu.

Zdroj: Karolína Svobodová

Další zprávy