Carlos Santana požádal svou vyvolenou o ruku přímo na pódiu

Chicago - Legendární kytarista Carlos Santana (62) se minulý týden odhodlal a požádal Cindy Blackmanovou (50) o ruku přímo před tisíci diváků.

Mexický hudebník, který je momentálně se svou skupinou na turné po Spojených státech, se vyznal ze svých citů přímo na koncertě. Jeho vyvolená nebyla daleko: jde o bubenici z jeho bandu. Návrhem ji vyrušil při čtvrté písni koncertu, během jejího sóla v písni "Corazon Espinado". Po chvilce ticha Cindy naštěstí souhlasila a pár se k velké radosti návštěvníků koncertu políbil přímo na pódiu.

"Cindy a já máme ohromné štěstí, že jsme se našli. Být zamilovaný je dar. A to, co s tím přichází, je ohromně silné. Doufám, že se mi bude dařit tuto energii vyjadřovat i svou hudbou a přinášet tak do světa více lásky," řekl reportérům listu UsMagazine hudebník, který je už dlouho považován za jednoho z nejlepších kytaristů všech dob.

Carlos Santana má za sebou třicetileté manželství s Deborou Santanovou. Má s ní tři děti, ale v roce 2007 požádal o rozvod z důvodu "nesmiřitelných rozdílů". Jeho nastávající nevěsta je uznávaná jazzová a rocková bubenice, která dříve spolupracovala například i s Lennym Kravitzem.

Související

Koncert, ilustrační foto

Carlos Santana je fascinován africkou hudbou, představil píseň z nového alba

Mexický kytarista Carlos Santana představil v pondělí první píseň ze svého nového alba Africa Speaks, které vyjde koncem jara a které je inspirováno, jak název napovídá, africkými rytmy. Santana uvedl nový singl Los Invisibles v Mexiku, kde odehraje tento týden několik koncertů. Poté se jedenasedmdesátiletý hudebník vrátí do USA, kde žije a kde na turné oslaví padesát let od legendárního festivalu Woodstock i od své první desky.

Více souvisejících

Carlos Santana

Aktuálně se děje

před 32 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

včera

Suchoj Su-34 (vývozní značení: Su-32, v kódu NATO

Ukrajina sestřeluje jedno ruské letadlo za druhým. Nikdo nechápe jak

Ukrajinské letectvo během posledních deseti dnů sestřelilo deset ruských vojenských letadel, devět stíhacích bombardérů Suchoj Su-34 a Su-35 a letoun včasné výstrahy a velení A-50. Magazín Forbes se zamyslel nad tím, jak se Ukrajincům podařilo zlikvidovat takové množství letadel, není ale zatím zcela jasné, jak k tomu dochází.

včera

včera

Bitcoin

Bitcoin stoupá navzdory varování z Evropské centrální banky, že jde o „měnu zločinu“, jejíž vnitřní hodnota je nulová

Cena nejstarší a nejrozšířenější kryptoměny světa, bitcoinu, dnes odpoledne středoevropského času překonala psychologickou hranici 60 tisíc dolarů, a to poprvé od listopadu 2021. Po jejím prolomení nyní může být jen otázkou času, než překoná dosavadní historický rekord, takřka 69 tisíc dolarů, jehož dosáhla rovněž v listopadu 2021. Stalo by tak navzdory četným varováním z oficiálních míst, včetně z Evropské centrální banky.

včera

včera

včera

innogy

Innogy od března změní ceny energií. Další dodavatelé zlevňují

Od 1. března sníží společnost innogy cenu energií. U fixovaných produktů na 24 nebo 22 měsíců budou ceny elektřiny zlevněny o více než 600 korun za megawatthodinu a ceny plynu o 200 korun za megawatthodinu, informovala Česká televize. Další dodavatelé energií letos také postupně snižují ceny, reagují tak na pokles velkoobchodních cen energií.

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Poslanci o manželství pro všechny zatím nehlasovali. Pavel podpořil narovnání práv

Poslanci se ve středu dopoledne nedostali k hlasování o tzv. manželství pro všechny. Ve schvalování novely, která by umožnila uzavřít manželství i stejnopohlavním párům, by se mělo pokračovat v odpoledních hodinách.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy