Vítězem desáté řady StarDance je Veronika Kek Kubařová

Desátá řada oblíbené taneční soutěže StarDance je u konce. Finálový večer přinesl několik hodnocení s maximálním počtem bodů a také "nejlepší freestylový tanec v historii soutěže". Vítězem letošního ročníku se nakonec stali Veronika Kek Kubařová a Dominik Vodička.

StarDance

Moderátoři nejprve uvítali všechny zbylé finálové taneční páry ve složení herec Matouš Ruml a Natálie Otáhalová, herečka Veronika Kek Kubařová a Dominik Vodička a rybář Jakub Vágner a Michaela Nováková.

V porotě opět zasedli taneční trenér a choreograf Jan Tománek, bývalý tanečník a bavič Richard Genzer, tanečnice a trenérka Tatiana Drexler, a porotce Zdeněk Chlopčík.

Veronika Kek Kubařová a Dominik Vodička zatančili jako první rumbu. Od poroty slyšeli kritiku pouze na práci s nohama a odnesli si krásných 39 bodů.

Druzí v pořadí tančili Jakub Vágner a Michaela Nováková tanec cha-cha. Porota ocenila, jak moc se Vágner vypracoval, a ocenila pár 39 body. 

Matouš Ruml a Natálie Otáhalová zatančili v prvním kole jive. Porotě se líbila práce s nohama a lehkost pohybu a za to si odnesli 40 bodů.

Ve druhém kole zatančili Veronika Kek Kubařová a Dominik Vodička tango. Genzer poukázal na chybu ve zvedačce, Drexler naopak zmínila, že ač to byla jedna z nejhezčích choreografií, neměla z ní pocit finálového tance. I přesto to stačilo na 39 bodů.

Druhý tanec druhého kola byl slowfox, který zatančili Jakub Vágner a Michaela Nováková. Porota ocenila pohyb i choreografii, naopak zkritizovala držení zad. Páru tak udělila jen 36 bodů.

Tango zatančili Matouš Ruml a Natálie Otáhalová. Porota neskrývala nadšení z Rumlova mužného tance a udělila jim 40 bodů.

Poté se v krátkém sledu vrátily na pódium všechny předešlé páry, z nichž každý zatančil krátký tanec jako připomínku jejich cesty napříč soutěží. Poté se na parket opět vrátila finálová trojice, která tentokrát předvedla freestyle.

Třetí a poslední kolo zahájila Veronika Kek Kubařová a Dominik Vodička s "nejlepším freestylem, jaký v soutěži kdy byl". Tak jej alespoň ocenila porota a udělila nepřekvapivě 40 bodů.

Jakub Vágner a Michaela Nováková od poroty také sklidili pochvalu a jen drobné chyby jim zajistily 39 bodů.

O poslední soutěžní tanec večera se postarali Matouš Ruml a Natálie Otáhalová a i oni si odnesli kromě velké pochvaly i 39 bodů, porotě pouze chyběla gradace.

Na třetím místě nakonec skončil pár Jakub Vágner a Michaela Nováková. Druhé místo obsadil pár Matouš Ruml a Natálie Otáhalová a vítězem 10. řady StarDance 2019 se stal pár Veronika Kek Kubařová a Dominik Vodička.

Související:

Právě se děje

reklama