Ve StarDance vypadly hned dva páry. Skončili Mirai a Tereza Černochová

Ani dnešnímu dílu pořadu StarDance se nevyhnula pandemie covidu. Nad rámec klasického vyřazování opustil soutěž kvůli opakované absenci další taneční pár, a sice Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková. Na konci dnešního dílu, který jsme pro vás opět sledovali živě, byl pak vyřazen pár ve složení Tereza Černochová a Dominik Vodička.

Diváky v úvodu sobotního večera uvítala ustálená moderátorská dvojice tvořená Markem Ebenem a Terezou Kostkovou. V porotě opět zasedli Václav Kuneš, Tatiana Drexler, Richard Genzer a vrátil se i Zdeněk Chlopčík.

V soutěži tudíž zbývají už jen čtyři páry, a sice Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík, Jan Cina a Adriana Mašková, Tereza Černochová a Dominik Vodička a Tomáš Verner a Kristýna Coufalová. Ty dnes zatančí hned dva tance.

Soutěž už opustili Pavel Trávníček a Veronika Lálová, Zdeněk Godla a Tereza Prucková, Marika Šoposká a Robin Ondráček, Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Necpál, kteří vypadli na základě vyřazování. Dvojnásobná absence pak připravila o další účast páry ve složení Simona Babčáková a Martin Prágr a Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková.

Jako první zamířili na taneční parket Tomáš Verner a Kristýna Coufalová, kteří zatančili valčík. Porotci ocenili kvalitu pohybu a figur, chyběly ale emoce. Za ně a další drobné chyby si pár odnesl 34 bodů.

Jan Cina a Adriana Mašková zatančili jako další jive, ten tam ale Drexler nebyl. Navzdory tomu, že vše ostatní podle ní bylo skvělé, rytmus chyběl. Ostatní porotci se na tom shodli také a páru udělili pouze 29 bodů.

Na parketu následně vystoupili Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík s paso doble. Podle Chlopčíka byl tanec jednotvárný, přesto on i zbytek porotců ocenil obrovskou snahu. Za mírné chyby, například při práci s koleny, si odnesli 30 bodů.

Posledním párem v prvním kole je Tereza Černochová a Dominik Vodička, kteří zatančili valčík. Porotci ocenili choreografii, techniky a pohyb. 37 bodů pak bylo složeno i z jedné desítky.

Ve druhém kole zatančili jako první opět Tomáš Verner a Kristýna Coufalová, a sice skupinový současný tanec na píseň The Hanging Tree, která pochází z filmu Hunger Games, kde ji zpívala herečka Jennifer Lawrence. Poroto prakticky nezmínila žádné chyby a naopak jejich výstup pochválila a ocenila plným počtem 40 bodů.

Druhý současný tanec předvedli se skupinou tanečníků Jan Cina a Adriana Mašková na píseň Somebody That I Used To Know od Gotye. Jejich výstup dojal porotu a odnesl si dalších 40 bodů.

Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík zatančili současný tanec jako třetí, a spolu s tanečníky předvedli choreografii na instrumentální soundtrack Johna Williamse z filmu Schindlerův seznam. Tu porota ocenila a dodala, že šlo o zřejmě nejlepší tanec, který pár v soutěži předvede. V hodnocení pak udělila 39 bodů.

Poslední současný tanec předvedli se skupinou tanečníků Tereza Černochová a Dominik Vodička. Zde už se to neobešlo bez chyb a oproti předchozím třem tancům byl tento jeden porotou vyhodnocen jako o něco málo horší. To se odrazilo i v hodnocení pouhých 34 bodů.

Soutěž nakonec opustil pár ve složení Tereza Černochová a Dominik Vodička.

Související

StarDance

Dnes StarDance nikdo neopustil. Adamczykové porota tleskala ve stoje, padlo nejvyšší hodnocení

Dnes večer populární taneční soutěž StarDance nikdo neopustil, naopak se taneční páry rozrostly o vozíčkáře, kterým byl dnešní přenos věnován. Jako v každé řadě se i letos tančilo pro Centrum Paraple a namísto klasického vyřazování se lidé mohli zapojit formou dárcovských SMS zpráv. Během večera se vybralo téměř 21 milionů korun a padala i velmi vysoká hodnocení od poroty.
StarDance

StarDance opustil Marek Adamczyk. Páry vůbec poprvé tančily bez kapely

Letošní řada StarDance pokračuje šestým soutěžním večerem. V tom minulém se staly hned dvě významné události, soutěž opustili zpěvačka Tereza Mašková a tanečník Daniel Kecskeméti a padla také první třicítka. Ani dnešek ale nebyl skoupý na mimořádnosti. Páry vůbec poprvé v historii soutěže tančily bez kapely, a dokonce poprvé předvedly country. Soutěž dnes nakonec opustili Marek Adamczyk s Lenkou Norou Návorkovou.

Více souvisejících

StarDance

Aktuálně se děje

před 1 minutou

před 1 hodinou

před 1 hodinou

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

včera

Ilustrační foto

WMO: Letošní počasí po sobě zanechalo stopu zkázy a zoufalství. Příští rok bude ještě horší

Letošní rok bude pravděpodobně tím nejteplejším v dějinách měření. Na okraj klimatického summitu COP28 to dnes uvedla Světová meteorologická organizace (WMO) ve své nejnovější zprávě o stavu globálního klimatu. Z ní vyplývá, že lidstvo čekají častější záplavy, požáry, vlny veder a tání ledovců, a příští rok by navíc mohl ten letošní, rekordně teplý, překonat.

včera

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj míní, že osvobodit Krym bude oproti Donbasu jednodušší

Podle ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského bude jednodušší se opětovně zmocnit poloostrova Krym, nikoliv Donbasu. Řekl to na středečním setkání s vysokoškoláky. Zelenskyj se domnívá, že oblast Donbasu je silně militarizovaná a v části populace panují proruské nálady a postoje. 

Aktualizováno včera

Energetický regulační úřad

Rozhodnuto. ERÚ výrazně zdraží lidem regulovanou složku cen energií

V Česku výrazně vzroste výše regulované složky ceny energií, oznámil ve čtvrtek Energetický regulační úřad (ERÚ). U elektřiny půjde o nárůst o 65,7 procenta, u plynu pak o 38,8 procenta. Podle úřadu se však konečné ceny elektřiny příliš nezmění kvůli souběžnému poklesu tržních cen. V případě plynu mají ceny dokonce klesnout.

včera

včera

včera

včera

Sultan Al Jaber, prezident summitu COP28

"Historický okamžik." Státy na COP28 vytvořily fond ztrát a škod, posílají do něj stamiliony dolarů. USA a Světová banka čelí kritice

Účastníci klimatické konference COP 28 se dohodli na vytvoření fondu ztrát a škod, aby pomohli chudším zemím vypořádat se s dopady zhroucení klimatu. Podle dohody bude do fondu do roku 2030 přibývat nejméně 100 miliard dolarů ročně, rozvojové země ale uvádějí, že skutečné potřeby se již blíží 400 miliardám dolarů ročně. 

včera

včera

včera

včera

Karel Schwarzenberg: Přátelé přichystali rozloučení pro veřejnost v Lucerně

Česko se rozloučí se zesnulým exministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem během druhého prosincového víkendu. Kromě posledního rozloučení v katedrále svatého Víta se chystá i akce pro veřejnost v prostorách paláce Lucerna. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy