Ve StarDance vypadly hned dva páry. Skončili Mirai a Tereza Černochová

Ani dnešnímu dílu pořadu StarDance se nevyhnula pandemie covidu. Nad rámec klasického vyřazování opustil soutěž kvůli opakované absenci další taneční pár, a sice Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková. Na konci dnešního dílu, který jsme pro vás opět sledovali živě, byl pak vyřazen pár ve složení Tereza Černochová a Dominik Vodička.

Diváky v úvodu sobotního večera uvítala ustálená moderátorská dvojice tvořená Markem Ebenem a Terezou Kostkovou. V porotě opět zasedli Václav Kuneš, Tatiana Drexler, Richard Genzer a vrátil se i Zdeněk Chlopčík.

V soutěži tudíž zbývají už jen čtyři páry, a sice Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík, Jan Cina a Adriana Mašková, Tereza Černochová a Dominik Vodička a Tomáš Verner a Kristýna Coufalová. Ty dnes zatančí hned dva tance.

Soutěž už opustili Pavel Trávníček a Veronika Lálová, Zdeněk Godla a Tereza Prucková, Marika Šoposká a Robin Ondráček, Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Necpál, kteří vypadli na základě vyřazování. Dvojnásobná absence pak připravila o další účast páry ve složení Simona Babčáková a Martin Prágr a Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková.

Jako první zamířili na taneční parket Tomáš Verner a Kristýna Coufalová, kteří zatančili valčík. Porotci ocenili kvalitu pohybu a figur, chyběly ale emoce. Za ně a další drobné chyby si pár odnesl 34 bodů.

Jan Cina a Adriana Mašková zatančili jako další jive, ten tam ale Drexler nebyl. Navzdory tomu, že vše ostatní podle ní bylo skvělé, rytmus chyběl. Ostatní porotci se na tom shodli také a páru udělili pouze 29 bodů.

Na parketu následně vystoupili Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík s paso doble. Podle Chlopčíka byl tanec jednotvárný, přesto on i zbytek porotců ocenil obrovskou snahu. Za mírné chyby, například při práci s koleny, si odnesli 30 bodů.

Posledním párem v prvním kole je Tereza Černochová a Dominik Vodička, kteří zatančili valčík. Porotci ocenili choreografii, techniky a pohyb. 37 bodů pak bylo složeno i z jedné desítky.

Ve druhém kole zatančili jako první opět Tomáš Verner a Kristýna Coufalová, a sice skupinový současný tanec na píseň The Hanging Tree, která pochází z filmu Hunger Games, kde ji zpívala herečka Jennifer Lawrence. Poroto prakticky nezmínila žádné chyby a naopak jejich výstup pochválila a ocenila plným počtem 40 bodů.

Druhý současný tanec předvedli se skupinou tanečníků Jan Cina a Adriana Mašková na píseň Somebody That I Used To Know od Gotye. Jejich výstup dojal porotu a odnesl si dalších 40 bodů.

Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík zatančili současný tanec jako třetí, a spolu s tanečníky předvedli choreografii na instrumentální soundtrack Johna Williamse z filmu Schindlerův seznam. Tu porota ocenila a dodala, že šlo o zřejmě nejlepší tanec, který pár v soutěži předvede. V hodnocení pak udělila 39 bodů.

Poslední současný tanec předvedli se skupinou tanečníků Tereza Černochová a Dominik Vodička. Zde už se to neobešlo bez chyb a oproti předchozím třem tancům byl tento jeden porotou vyhodnocen jako o něco málo horší. To se odrazilo i v hodnocení pouhých 34 bodů.

Soutěž nakonec opustil pár ve složení Tereza Černochová a Dominik Vodička.

Související

Více souvisejících

StarDance

Aktuálně se děje

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

Národní rada Slovenské republiky (Českou obdobou je Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky)

EU varuje sociální sítě kvůli volbám na Slovensku. Hrozí vysoké pokuty

Evropská komise varovala sociální sítě firem Alphabet, TikTok a Meta před potenciálním šířením lživých zpráv v rámci předvolební kampaně na Slovensku, kde se za pár dní odehrají volby do Národní rady. Zavedená pravidla vyžadují pravidelnou kontrolu obsahu ze strany technologických společností tak, aby se zde co nejméně vyskytoval nelegální obsah. 

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

Vít Rakušan

Rakušan musí z vlády, jinak budeme hlasovat o nedůvěře, vzkazuje ANO

Nejsilnější sněmovní opoziční hnutí ANO hodlá do konce příštího týdne sesbírat podpisy pro případné hlasování o nedůvěře vládě, pokud z ní nebude odvolán ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) kvůli kauza kolem šifrovaného telefonu. Na úterní tiskové konferenci to řekla šéfka poslanců ANO Alena Schillerová.

před 8 hodinami

před 9 hodinami

Ursula von der Leyenová

Česko dostalo zelenou od von der Leyenové. EK schválila upravený plán obnovy

Evropská komise schválila Česku upravený Národní plán obnovy, který přinese dodatečných 2,2 miliardy eur (přes 56 miliard korun) na čistou energetiku a transformaci průmyslu. Praha může v rámci celého plánu využít 9,2 miliardy eur (přes 224 miliard korun). Šéfka EK Ursula von der Leyenová při té příležitosti navštívila českou metropoli.

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 12 hodinami

před 13 hodinami

před 13 hodinami

před 15 hodinami

Zuzana Čaputová

Čaputová vyzývá Slováky k účasti ve volbám, zatímco ji Fico chce žalovat

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová vyzvala Slováky k účasti ve volbám. Ty se konají už v sobotu 30. září a kampaň je na vrcholu. Učinila tak opakovaně a zdůrazňuje, že volby jsou obrazem stavu společnosti ve státě. A ať dopadnou jakkoliv, stále jsou demokratické, což je podle ní správné. Slovenská prezidentka nebude pokračovat do druhého volebního období a předseda nejsilnější strany Robert Fico ji chce po volbách obžalovat. 

před 15 hodinami

před 17 hodinami

před 17 hodinami

Morawiecki varuje německého kancléře, aby "nestrkal nos" do polských záležitostí

„To, co nyní německý kancléř říká, může být příprava na scénář uzavření hranic. Ať zjistí, jaká je skutečná situace, a nezasahuje do polských záležitostí,“ řekl premiér Mateusz Morawiecki v Kraśniku v Lubelskie. Uvedla TVP s odkazem na polskou agenturu PAP.

Zdroj: Radek Novotný

Další zprávy