Jan Tříska (herec)

Pietní místo, kde se vážně zranil herec Jan Tříska (23.9.2017).

Tragický pád herce Třísky je pro policii uzavřen

Praha - Policie odložila prošetřování úmrtí Jana Třísky (80). Trestný čin nezjistila, a věcí se tak nebude dál zabývat. Herce 23. září po pádu z Karlova mostu a několika minutách ve studené vodě vytáhli cestující lodi, která plula okolo.
Tisková konference Jana Třísky

Poslední tiskovka Jana Třísky?

Praha .- Jan Tříska se letos účastnil v rámci Febiofestu tiskové konference, kde se ho novináři ptali na zajímavé otázky. Připomeňme si ho.
Česko se loučí s Janem Třískou

Česko se v Národním divadle loučilo s Janem Třískou

Praha - Ve smutečně vyzdobené historické budově Národního divadla v Praze se dnes lidé naposledy rozloučili s hercem Janem Třískou. Mimořádný umělec, který oslovil několik generací diváků a inspiroval mnohé další umělce, tragicky zemřel 25. září ve věku 80 let. Divadlo se otevřelo už v 9:30, zástup až tří stovek lidí se táhl až po nábřeží. Půlhodinový ceremoniál zakončil sestřih z Třískových nejznámějších filmů, který sestavil režisér Jan Svěrák, a dlouhotrvající potlesk vstoje.
Pietní místo, kde se vážně zranil herec Jan Tříska (23.9.2017).

Lidé se v Národním divadle loučí s hercem Třískou

Praha - Ve smutečně vyzdobené historické budově Národního divadla v Praze začalo v 10:00 poslední rozloučení s hercem Janem Třískou. Mimořádný umělec, který oslovil několik generací diváků a inspiroval mnohé další umělce, tragicky zemřel 25. září ve věku 80 let. Divadlo se otevřelo už v 9:30, dvě až tři stovky lidí na otevření čekaly ve frontě až k Masarykovu nábřeží.
Pietní místo, kde se vážně zranil herec Jan Tříska (23.9.2017).

Smrt Jana Třísky: Pietní místa jsou plná lidí

Praha - Poslední rozloučení s hercem Janem Třískou, který počátkem týdne tragicky zemřel na následky zranění, bude 6. října v 10:00 v Národním divadle. Na piazzetě u divadla je už nyní pietní místo, kde je možné zapálit svíčku. Také na Karlově mostě můžete zapálit za skvělého českého herce svou svíčku.
Jan Tříska jako Král Lear (foto: Pavel Mára)

Pocta Shakespearovi s Janem Třískou se pro velký zájem diváků vrací i letos

Praha – Inscenace Pocta Shakespearovi měla být pouze jednorázovou záležitostí Letních shakespearovských slavností v rámci loňského výročí slavného dramatika. Setkala se však s mimořádným ohlasem u diváků i kritiky, organizátoři se ji proto rozhodli uvést i letos, a to hned šestkrát opět s Janem Třískou a Martinem Hilským.

Aktuálně se děje

před 1 minutou

před 23 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

včera

včera

včera

Po mizerném týdnu se Bayern Mnichov dohodl na předčasném konci s koučem Tuchelem

Nejprve prohra 0:3 v Leverkusenu, následně prohra 0:1 na hřišti Lazia Řím v rámci osmifinále Ligy mistrů a pak prohra 2:3 v Bochumi. To vše společně s tím, že v Bundeslize ztrácí Bayern Mnichov už osm bodů na vedoucí tým, nakonec vyústilo v dohodu mezi klubovým vedením a trenérem Thomasem Tuchelem na předčasném ukončení spolupráce, přičemž bývalý kouč Dortmundu, Paris Saint Germain či Chelsea by měl z mnichovského velkoklubu odejít až po této sezóně 2023/24.

Zdroj: David Holub

Další zprávy