Národní divadlo - Nová scéna

Na moři, zírám nahoru (foto: Petr Neubert)

Nová scéna představí hru australského dramatika v evropské premiéře

Praha – Nová scéna Národního divadla poprvé uvede australskou hru Finegana Kruckemeyera s názvem Na moři, zírám nahoru. Jedná se o evropskou premiéru a zároveň první představení mladého Australana českým divákům. V inscenaci v režii Štěpána Pácla v hlavních rolích uvidíme Magdalénu Borovou, Lucii Polišenskou nebo Jiřího Suchého z Tábora.
Nová scéna Národního divadla

Mezinárodní divadelní festival Pražské křižovatky připomene památku Václava Havla

Praha – „To Havel With Love“ je podtitulem mezinárodního divadelního festivalu Pražské křižovatky, který připomene památku Václava Havla a jeho nedožité osmdesáté narozeniny. Festival začíná již dnes odhalením výtvarné instalace akademického sochaře Kurta Gebauera na piazzetě Národního divadla. Pokračovat bude do neděle 9. října vystoupeními divadelních souborů z Kyjeva či Petrohradu.
Nová scéna Národního divadla

Co ND chystá nového na sezónu 2014/2015?

Praha - Národní divadlo pro divadelní sezonu 2014/2015 chystá ve svých čtyřech divadelních budovách(Národní divadlo, Státní opera, Stavovské divadlo a Nová scéna) 19 premiér a desítky repertoárových titulů.
Nová scéna Národního divadla v novém

Nová scéna Národního divadla v novém

Praha-Od 1. ledna 2014 přejde Nová scéna Národního divadla formálně pod správu Činohry ND. „Proměnu zaznamenají diváci v podstatě až od září 2014,“ říká umělecký šéf Činohry Michal Dočekal.„Respektujeme rozjetou sezonu a domluvené projekty i hostování,“ dodává. Pro novou sezonu však již chystá nový koncept fungování.
Nová scéna Národního divadla

Národní divadlo: další z kola ven! Kdo tentokrát?

Praha-Nová scéna Národního divadla přechází v rámci restrukturalizace ND od 1. ledna pod správu souboru Činohry ND. Fakticky tím končí čtyřletá éra dosavadního směřování Nové scény, resp. úspěšného konceptu, který realizoval Štěpán Kubišta a jeho tým.
130 + 30 let Národního divadla a Nové scény

130 + 30 let Národního divadla a Nové scény

Praha- v pondělí 18. listopadu 2013 si Národní divadlo připomene 130. výročí znovuotevření po požáru. Ve stejný den oslaví své 30. narozeniny Nová scéna ND. Národní divadlo připravilo v rámci výročí pro své diváky mimořádný program, kterým se také zapojuje do mezinárodního projektu Noc divadel.

Aktuálně se děje

před 22 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

včera

Princezna Kate oznámila, že má rakovinu.

Princezna Kate řekla pravdu o nemoci kvůli hackerům, tvrdí expertka

Zítra uplyne přesně měsíc od chvíle, kdy princezna Kate oznámila světu, že u ní lékaři odhalili rakovinu. Stalo se tak po mnoha spekulacích. Podle české odbornice na britskou královskou rodinu by si manželka následníka trůnu nechala pravdu pro sebe, kdyby ji k reakci nedonutily okolnosti. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Pád člověka z portálu tunelu zastavil vlaky na hlavním nádraží v Praze

Vážný incident zastavil v neděli dopoledne železniční dopravu na pražském hlavním nádraží. U pádu osoby zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Provoz se po poledni podařilo zcela obnovit. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy