Nick Cave či Nick Mason pozastavují turné, koncerty v Praze odloženy

Přesun koncertních turné ohlásili němečtí Einstürzende Neubauten i bubeník Pink Floyd Nick Mason se svou kapelou Saucerful of Secrects. Po Van der Graaf Generator jsou to další dva umělci pořádající agentury 10:15 Entertainment, kteří se rozhodli své koncertní aktivity zahrnující i Prahu posunout na pozdější termíny z důvodu koronaviru. Odložit své evropské turné se rozhodli také Nick Cave & The Bad Seeds.

Nick Cave

"Momentálně jednáme s managementem všech tří kapel. S Van der Graaf Generator se nám povedlo najít termín skoro obratem, koncert se bude konat 13. září opět v Divadle Archa," uvedla promotérka Milena Palečková.

Zakoupené vstupenky na Van der Graaf Generator jsou v platnosti, nové se budou prodávat na pokladně Divadla Archa a v síti GoOut. Ti diváci, kterým nový termín nebude vyhovovat, budou moci vstupenky vrátit.

Formace Einstürzende Neubauten se chystala na svém turné The Year of The Rat Tour přestavit očekávané studiové album 22. května v pražském Foru Karlín. "Bohužel v tomto případě bylo těžké nalézt termíny ještě v tomto roce, a tak se původně plánovaný koncert přesune až na květen nebo červen příštího roku," sdělila Palečková. Již zakoupené vstupenky zůstávají také v platnosti.

Avizované britské a evropské turné se rozhodl přesunout i Nick Mason se svou kapelou Saucerful of Secrets, který měl původně vystoupit 27. května ve Foru Karlín. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V dnešním prohlášení potvrdil tuto skutečnost jeho management a zároveň ohlásil nové termíny anglické části. Ta byla přesunuta na říjen tohoto roku. Evropská část turné naopak ještě potvrzena nebyla. "Čeká se na to, jak se situace ohledně koronaviru v Evropě vyvine vzhledem k současným opatřením vlád jednotlivých evropských zemí," sdělil v prohlášení management.

Nick Cave & The Bad Seeds se rozhodli odložit své rozsáhlé evropské turné, což znamená, že se v plánovaném termínu neuskuteční 30. května ani pražský koncert v O2 areně. "Management umělce spolu s námi pracuje na potvrzení nového data, v řádu týdnů bychom měli mít další informace. Všechny stávající vstupenky budou platit i pro nové termíny," vedl za pořadatele Viktor Palák.

Kanárské ostrovy: Sopka na La Palmě může chrlit lávu i čtvrt roku

22.09.2021 11:28 Na španělském ostrově La Palma může magma po nedělní erupci sopky podle odhadu expertů vytékat tři…

Během pandemie se v Česku zvýšil počet dospívajících, kteří nadměrně…

23.09.2021 14:18 Během pandemie se v Česku zvýšil počet dospívajících, kteří nadměrně používali internet, zjistili…

Navýšení platů státních zaměstnanců o inflaci je maximum, tvrdí Zeman

22.09.2021 15:25 Navýšení platů státních zaměstnanců o inflaci je v rámci rozpočtu na příští rok podle prezidenta…

Kauza Čapí hnízdo: Šaroch pochybil, nereagoval na nové informace, tvrdí…

23.09.2021 11:42 Dozorující státní zástupce Jaroslav Šaroch pochybil, když bezodkladně nereagoval na nové informace…

Svět blíží k bodu zlomu, státy musí převzít odpovědnost za ničení planety,…

23.09.2021 08:12 Britský premiér Boris Johnson v projevu na zasedání Valného shromáždění OSN v New Yorku vyzval…

ABBA se dala opět dohromady. Vydala dvě písně, chystá desku hologramovou…

02.09.2021 21:46 Aktualizováno Švédská popová skupina ABBA se bezmála 40 let po rozpadu dala opět dohromady a vydává nové album.…

Plovoucí scéna Prague Sounds už roste. Festival zahájí ve čtvrtek Jiří…

01.09.2021 03:01 Pozornost příznivců originálních hudebních zážitků se opět upíná ke Slovanskému ostrovu. Právě u…

Zemřel Charlie Watts, bubeník legendárních Rolling Stones

24.08.2021 19:46 Aktualizováno Ve věku 80 let dnes zemřel bubeník skupiny Rolling Stones Charlie Watts. Uvedly to agentury s…

Související:

Právě se děje

reklama