Nick Cave či Nick Mason pozastavují turné, koncerty v Praze odloženy

Přesun koncertních turné ohlásili němečtí Einstürzende Neubauten i bubeník Pink Floyd Nick Mason se svou kapelou Saucerful of Secrects. Po Van der Graaf Generator jsou to další dva umělci pořádající agentury 10:15 Entertainment, kteří se rozhodli své koncertní aktivity zahrnující i Prahu posunout na pozdější termíny z důvodu koronaviru. Odložit své evropské turné se rozhodli také Nick Cave & The Bad Seeds.

Nick Cave
doporučujeme

"Momentálně jednáme s managementem všech tří kapel. S Van der Graaf Generator se nám povedlo najít termín skoro obratem, koncert se bude konat 13. září opět v Divadle Archa," uvedla promotérka Milena Palečková.

Zakoupené vstupenky na Van der Graaf Generator jsou v platnosti, nové se budou prodávat na pokladně Divadla Archa a v síti GoOut. Ti diváci, kterým nový termín nebude vyhovovat, budou moci vstupenky vrátit.

Formace Einstürzende Neubauten se chystala na svém turné The Year of The Rat Tour přestavit očekávané studiové album 22. května v pražském Foru Karlín. "Bohužel v tomto případě bylo těžké nalézt termíny ještě v tomto roce, a tak se původně plánovaný koncert přesune až na květen nebo červen příštího roku," sdělila Palečková. Již zakoupené vstupenky zůstávají také v platnosti.

Avizované britské a evropské turné se rozhodl přesunout i Nick Mason se svou kapelou Saucerful of Secrets, který měl původně vystoupit 27. května ve Foru Karlín. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. V dnešním prohlášení potvrdil tuto skutečnost jeho management a zároveň ohlásil nové termíny anglické části. Ta byla přesunuta na říjen tohoto roku. Evropská část turné naopak ještě potvrzena nebyla. "Čeká se na to, jak se situace ohledně koronaviru v Evropě vyvine vzhledem k současným opatřením vlád jednotlivých evropských zemí," sdělil v prohlášení management.

Nick Cave & The Bad Seeds se rozhodli odložit své rozsáhlé evropské turné, což znamená, že se v plánovaném termínu neuskuteční 30. května ani pražský koncert v O2 areně. "Management umělce spolu s námi pracuje na potvrzení nového data, v řádu týdnů bychom měli mít další informace. Všechny stávající vstupenky budou platit i pro nové termíny," vedl za pořadatele Viktor Palák.

Loading...
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Rakouská nadace získala další tři Mozartovy dopisy, jeden napsal z Prahy v…

07.10.2020 07:43 Za několik stovek tisíc eur (několik milionů korun) získala salcburská nadace Mozarteum tři dopisy…

Zemřel zpěvák Johnny Nash (†80), proslavil se hitem v rytmu reggae

07.10.2020 07:29 Americký zpěvák Johnny Nash, kterého v 70. letech proslavil hit I Can See Clearly Now, zemřel ve…

Pandemie likviduje kluby či divadla. Kulturní instituce po celém světě se…

29.09.2020 10:04 Tisíce klubů, divadel a dalších kulturních center po celém světě se ve středu ve 20:00 rozsvítí…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama