Policie Francie

Francouzský policistav úterý zastřelil sedmnáctiletého mladíka, protože neměl řidičák.

Sbírka vynesla čtyřikrát více peněz policistovi než rodině zastřeleného mladíka

Francouzský policista Florian M., který minulý týden v úterý zastřelil sedmnáctiletého mladíka, se nedočkal pouze nenávisti. Jean Messih, dřívější spolupracovník a mluvčí krajně pravicových prezidentských kandidátů Marine Le Penové a Erica Zemmoura, na něj založil veřejnou sbírku. Podle informací serveru Euronews dokázal vybrat dary dosahující hodnoty 1,6 milionu eur, což je v přepočtu 37,9 milionů korun. 
Francouzský policistav úterý zastřelil sedmnáctiletého mladíka, protože neměl řidičák.

Kdo byl zastřelený francouzský mladík? Snažil se zařadit do společnosti, problémy se zákonem neměl

Sedmnáctiletý Naël M., kterého v úterý zastřelil pařížský policista, měl podle blízkých problémy zařadit se do společnosti. Podle zodpovědné instituce zaměřující se na děti s problémy ve škole se ale integrovat snažil. Jeho snahu bohužel ukončila rána z pistole policisty, když se odmítl podrobit dopravní kontrole. Záchranáři mu už nedokázali pomoct a policista byl zatčen a obviněn. Francouzské policii nyní příliš nepomáhá fakt, že byl alžírského původu. 
Francouzský policistav úterý zastřelil sedmnáctiletého mladíka, protože neměl řidičák.

Francie zatkla a obvinila policistu, který zastřelil mladíka

Francouzský policista, který v úterý zastřelil sedmnáctiletého mladíka, byl zatčen a obviněn z úmyslného zabití. Stalo se tak poté, co místní žalobce z Nanterre nejprve oznámil, že je tento příslušník bezpečnostních složek vyšetřován. 

Aktuálně se děje

včera

Princezna Kate oznámila, že má rakovinu.

Princezna Kate řekla pravdu o nemoci kvůli hackerům, tvrdí expertka

Zítra uplyne přesně měsíc od chvíle, kdy princezna Kate oznámila světu, že u ní lékaři odhalili rakovinu. Stalo se tak po mnoha spekulacích. Podle české odbornice na britskou královskou rodinu by si manželka následníka trůnu nechala pravdu pro sebe, kdyby ji k reakci nedonutily okolnosti. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Aktualizováno včera

Josef Laufer

Zemřel legendární herec a zpěvák Josef Laufer

Českou uměleckou obec zasáhla v neděli smutná zpráva. Ve věku 84 let zemřel herec a zpěvák Josef Laufer. Informaci o jeho skonu přinesl deník Blesk. Laufer strávil poslední čtyři roky života na nemocničním lůžku v umělém spánku. 

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie.

Odejde František Straka ze Slovenska do Afriky? O jeho služby má prý zájem Gambie

V současnosti je bývalý kouč Sparty, Slavie i české fotbalové reprezentace František Straka zaneprázdněn svou další záchranářskou misí na Slovensku, kde tentokrát vede Michalovce a počíná si tam poměrně úspěšně. Mohlo by se však stát, že navzdory záchraně tohoto slovenského klubu ve slovenské první lize by Straka nemusel v tomto angažmá pokračovat v další sezóně. Zajímá se totiž o něj fotbalová reprezentace Gambie, kde před nedávnem skončil belgický stratég Sainflet.

včera

včera

Senát Spojených států bude o penězích pro Ukrajinu hlasovat 23. dubna

Senát, tedy horní komora amerického Kongresu, se připravuje dokončit proces schvalování pomoci Ukrajině, Izraeli a Tchaj-wanu. Hlasování je naplánováno na úterý 23. dubna, uvedl vůdce senátní většiny Chuck Schumer.

Zdroj: Julie Jarošová

Další zprávy